Skip to main content

Kuidas kasutada ruumijagajad Small Spaces

Kui teil on väike ruum, siis võib arvata, et viimane asi, mida vajame, on element nagu ruumijagajana, mis sõna otseses mõttes sulgeda ja eraldi ruumid. Aga ruumijagajad on suurepärane lisaks mis tahes väikeses ruumis. Nad on hea võimalus lõik välja ja korraldada väikestes kohtades, mis sageli on rohkem avatud korruse plaan. Ja avatud disaini sirkel tähendab, et saad rohkem organiseeritud ruumi visuaalselt sulgemata valdkondades maha üksteist täielikult.

Ruumijagajad on ka eelarve disaini lisaks tuba. Nad võivad maksta kuskil $ 60 kuni. Ja kui aega, see võib võtta nii vähe kui paar tundi otsustada õige jagaja teile, viia see koju ja pane see tuppa. Nii et kas te otsite lõbus stiilis aktsent või on vaja lisada funktsionaalne organisatsioon oma ruumi, vaata allpool eri viise, kuidas kasutada ruumijagajad.

Visuaalselt Open ruumijagajad

Nagu mainis eespool, ruumijagajad ei ole visuaalselt sulgeda ruumi. Ülaloleval fotol tuba jagaja on avatud muster. Designs nagu need on ideaalne lisades mõned kontseptuaalne organisatsiooni vahel valdkondades väike, avatud planeeringuga ruumid. Ja nad ei tee ruumi tunne klaustrofoobiline.

Designs nagu need ka tulevad mitmekesised mustrid. Muster nagu ruumijagajana foto eespool lisab mõned huvitavad geomeetria ruumi. Muu avatud ruumijagajad on rohkem kaardus ja vabalt voolav mustrid neile. Seal on muster iga disaini maitse.

Mine Kontseptuaalne

Ülaloleval fotol et ruumijagajana saab teha peaaegu iga materjali. Saad loominguline liiki materjale, mida kasutate. Näiteks lihtne tekstuuriga puidust post ja mõned rasked vertikaalne köis mulje tuba jagaja foto eespool. Ta lisab visuaalset korralduse sellele esteetilist, pingevaba ruumi ilma visuaalselt sulgemise valdkondades maha üksteist.

Idee eespool näitab ka, kuidas saate lisada rohelus oma ruumijagajana. Viinapuude köis lisada rohkem visuaalse plokk, kuid jällegi, ilma täiesti sulgemiseks ruumides. Ja viinapuud lisada loomulik tunne, mis sobib potililli taustal. Samuti on tavaline, et näha viinapuud lisatakse tahke ruumijagajad.

Kui soovite minna kontseptuaalne mõte eraldada oma ruumi, siin on mõned ideed ebatavaline ruumijagajad:

  • Riiulite kus saab näha ühest servast teise
  • Täielik NAULAKKO
  • Sheer gobelään või kardin
  • Open riiulid kalatsisternidega panna riiulid
  • Rida pikk taimede elu

Need on vaid mõned ideed, et saada nende loomingulise mahlad voolavad.

Kasutage ruumijagajad aktsente

Samuti on tavaline, et näha ruumijagajad kasutada dekoratiivsed aktsendid. Kui teil on väiksem ruum te ei soovi sulgeda, mõtle paneb ruumijagajana nurgas. Näete mõiste tegevuses foto ülal, kus ere sinine ruumijagajana lisab šokk värvi muidu igav nurgas. Sa võiksid teha selle idee üldse eredaid aktsentvärv, nagu kirss punane või hele lilla.

Ka te ei pea kinni tahke värvid. On ruumijagajad julge kunsti trükitakse neid. Ja ruumijagajana täieliku kunstielu seda annab optilise illusiooni, et teie väike ruum on suurem, sest tundub, nagu sa otsid aknaks teise maailma.

Ja pidage meeles, võtke aega, et kaaluda oma võimalusi. Seal on palju erinevaid ruumijagajad seal.

You may also like