Skip to main content

Marvelous połowie wieku Pomysły nowoczesne oświetlenie

Iconic Oświetlenie nigdy nie wychodzi z mody

Dekorowanie trendy przychodzą i odchodzą, ale szczerze mówiąc, w połowie wieku nowoczesny wystrój, specjalnie oświetlenie inspirowane przez tego kultowego epoki, jest tu zatrzymać-zawsze. Dlatego wciąż widząc style z okresu, w którym prawdopodobnie rozpoczęła się w 1947 roku, które są nadal silne, nawet po 70 lat lub więcej. Jeśli szukasz, aby dać aktualny układ jakiś ponadczasowy urok, te piękne przestrzenie zainspiruje Cię do rozjaśnić rzeczy z połowy wieku w nowoczesnym oświetleniem.

Klasyczny żyrandol Sputnik

Poza charakterystycznym kształcie nerki stolik, żaden inny obiekt podsumowuje połowie wieku nowoczesnym stylu jak żyrandol Sputnik. Istnieje wiele różnych wersji klasycznej oprawy. Ale wszystkie były inspirowane przez i nazwany na cześć pierwszego kosmicznego satelity okrążyć kulę ziemską na jesieni 1957. To było mniej więcej wielkości piłki plażowej, a on miał kilka anten wystaje z boiska. To spojrzenie na żyrandolu Sputnik w jadalni Kelly Martin Interiors, posiada kryształowe akcenty, cebulki świata i eleganckim wykończeniem mosiężnym. Jego ton złota pojawia się nie tylko przeciwko nastrojowym niebieski tapety, ale również harmonizuje z meblami z drewna i skóry.

Retro Oświetlenie przemysłowe w żywych kolorach

Ekskluzywne Budowa przekształcił ten raz niekochana strychu w radosnym miejscem zabaw. Okna dachowe sprawiają, że większość z naturalnego światła w ciągu dnia. Nocą dwa światła lampy przemysłowe rozjaśnić rzeczy. Bezpieczeństwu żółte uchwyty dodać pop jasny kolor tętniącego życiem pokoju.

Rzeźbiarski Mid-Century Nowoczesne Oświetlenie

Ten mały pokój dzienny przez Homepolish zespołu projektowego jest oszukane się ze skarbem rocznik znajdzie. Światła są nasze ulubione. W połowie wieku lampa stołowa z lewej ma piękny podstawy ceramiki featuring ekscentryczne wzór siatki. Po prawej stronie znajduje się wiele lamp światła podłogi z wykończeniem złota. Oba mają rzeźbiarski element, który dodaje do jednego z rodzaju wygląd pomieszczenia.

Modernistyczny Żyrandol schowek Wisiorki

Te żyrandole złota Plaza są przepełnione Mad Men inspirowane stylem. Czarny sufit w tym pokoju jadalnym przez projektanta wnętrz Zoë Feldman sprawia standout urządzeń. Należy zwrócić uwagę na inne źródła oświetlenia dekoracyjnego. Wszystkie mają trochę złota, które pomagają ujednolicić kolorystykę w pomieszczeniu.

Mid-Century Nowoczesny Hourglass Light osprzętu

Innym powszechnie uznawane w połowie wieku nowoczesny kształt oświetlenia jest klepsydra. Punctuating tej eleganckiej jadalni przez projektanta wnętrz Leslie Cotter, jest retro żyrandol klepsydry z białym wykończeniem malowanej proszkowo. Wraz z tapetą, dodaje ekscentryczne dotyk do tego przejściowego przestrzeni jadalnej.

Nowoczesna Weź na klasyczny Mid-Century nowoczesne oświetlenie

Żyrandol Sputnik, klasyczny modernistyczny, że wspomniano wcześniej, inspirowane ten mosiężny, Przegubowy uchwyt światła z rurkowych żarówek Edisona. Kawałek pięknie uzupełnia zabytkowe meble w stylu retro smaku salonie przez wnętrz firmy Scheer and Company.

Złoto Światła Globe Lampy wiszące

Wspaniały oświetlenie kula wisiorek jest podstawą wystrój. Tutaj wersja złota świateł zapala małą jadalnię w pensjonacie przez projektanta wnętrz Kimberlee Marie. Czyste linie i krzywe są zarówno cechy midcentury style-wszystko w tym jadalnia pasuje do tej roli.

Szkoła-Inspired Mid-Century montażu podtynkowego

Flush oświetlenie mocowanie może być równie spektakularny jak oświetlenie wisiorek, zgodnie z wnętrza firmy Design Studio McGee. I ta przestrzeń gotowanie one zaprojektowane udowadnia swój punkt. Oprawa szkolnym z granatowymi paskami nadaje pop fantazją do tego białego, Farma inspirowane kuchnią.

Midcentury Nowoczesny kryształowy żyrandol

Oto elegancki, kryształowy żyrandol nowoczesny midcentury ustawia efektowny dźwięk tego Hollywood inspirowane jadalni przez Nolen Homes. Baza ton złota opuszcza urządzenie łączy go z innymi funkcjami metalicznych w miejscu, w tym Sputnik inspirowane lustro i mosiężnych ramek obrazu.

Grown Up oświetlenia do przedszkola

Wentylatory zawsze czuć wyraźnie w połowie wieku nowoczesne, jak pokazano w tym retro przedszkola przez projektanta wnętrz Haley Weidenbaum. Kopulastym mosiężne uchwyty nie czują się dziecinne, i to jest dobra rzecz. Zakup mebli lub dekoracji, że dziecko nie może przerastać to inteligentna inwestycja.

Nadrzędnym Lampa podłogowa

Havenly wnętrz Molly B. wziął ją w połowie wieku inspirowane nowoczesnym domu do następnego poziomu z nadrzędnym lampy podłogowe w mosiądzu. Nocą funkcja dodaje tyle oświetlenie do czytania podczas napełniania resztę przestrzeni światłem otoczenia.

Rozjaśnić Brown połowie wieku nowoczesne meble

Podczas gdy w połowie wieku nowoczesny wystrój może być kolorowe, najbardziej klasycznych kawałki są brązowe (myślę: drewno lub skóra) z czarnymi lub złotymi akcentami. Oto ten salon wyróżniona na Havenly. Dopasowanie białe lampy stołowe nadają mod akcent, który zmiękcza wygląd ciemnymi meblami.

Mid-Century Nowoczesny Desk Lamp

Twoja sypialnia powinna poczuć się przytulne i nieodpartym odwrotu. Dlatego posiadanie odpowiedniego światła zadanie do czytania jest niezbędna. Zwróć uwagę na biurko lampka mosiądz w tej wygodnej przystani przez Studio McGee. Jest to cecha, która midcentury nowoczesny funkcjonuje jako stylowy nocnym świetle.

Wow Factor Light osprzętu

Fantazyjne oprawy oświetleniowe są nie tylko dla głównych obszarów mieszkalnych. Ten komfortowy, inspirowane skandynawskim sypialnia Martha O’Hara Interiors oferuje żyrandol Sputnik zarówno mosiądzu i niklu. To dodaje trochę Zing do pogodnej miejsca do spania.

Świeże spojrzenie na Sputnik Świecznik

Kochamy pomysły, które położono nowy spin na klasycznej rzeczy takie jak ten świeże skręcają na żyrandolu Sputnik. Beth od projektowania wnętrz firmy Lucky and Company, wybrał uderzający kinkiet dla jej nowo przebudowany kąpieli master. Akcent tworzy wizualnie ekscytujące równowagi między dwoma lustrami. Kochamy przestrzenie, które łączą metale. Zauważ, że próżność jest żywy niklowane klamki i lusterka oraz kinkiet posiada luksusowe wykończenie szczotkowanego mosiądzu.

Matchy-matchy Wnętrz Dodaje Symetria i balansu

dekorowanie matchy-matchy może być trudne wygląd paznokci w dół, chyba że mówimy o klasycznych mid-wiecznych jak ten zestaw ceramiczny lampa stołowa. Przynoszą symetrii i równowagi Ten elegancki, biurowych winiet przez projektanta wnętrz Angela Belt.

Space Age-Inspired Lighting

Te niebieskie zawieszki światła są kolejnym przykładem modernistycznego, ery kosmicznej inspirowane wystrój. W tej kuchni przez projektanta Homepolish, uchwyty uderzać w górę biały pokój z pops niebieskiego.

You may also like