Skip to main content

Millal, kus ja kuidas kasutada Suured Wall Art

Kunstigaleriid on suurepärane võimalus korraldada palju väiksemad teosed. Aga kui sul on suur seina art, mida soovite näidata, siis on teil minna teistsuguse disaini põhimõtteid.

On palju põhjuseid riputada suure seina art; äkki sa värvitud midagi ise või ostetakse eriline tükk reisides. Samuti võite olla läheb moodsa stiiliga, mis kipub rõhutama minimalism. Suur seina art on üllatavalt suur võimalus optimeerida väike ruumid. Seades mõned suured elemendid, siis jätke ruumi vaadates avatum ja vähem täis.

Loe edasi õppida, millal, kuidas ja kus kasutatakse suuri seina art.

Otsi suurt tühja seina ruumi suurte seina art

Teie esimene samm on otsida seina ruumi, mis on piisavalt suur, et toetada kunsti. See võib tähendada, võttes ette olemasoleva kunsti või reorganiseerimisega raamaturiiulid ja mööbel. Tõenäoline ruumid kuuluvad seinad elutoas või magamistoas, ruum minimalistlik mantel või piirkondades akende vahel. Võite proovida aktsent seintele või tühikuid entryways.

Mida rohkem tühja seina ruumi on, seda parem. Ühendades suur kunst kõrval tohutu akna või üle ehitud mantel võib juhiks tähelepanu kõrvale kunsti ennast, sest kunst peab konkureerima teiste elementidega.

Korraldada ruumi ümber kunsti

Tee suur seina art keskpunktiks korraldades mööbli ümber. Ülaloleval fotol kuidas saab korraldada mööbel U-kuju ümber kunsti. See töötab eriti hästi kohtadesse, kus kunst ripub üle minimalistlik mantel.

Sa võid ka punkt diivan seina poole kunsti või korraldada toolid ausad. Teine võimalus on panna toolid ja diivanid kogu tuba üksteisest seina art nende vahel. Kui seina art on magamistuba, aseta see voodi, nii voodi seisab ta.

Ole loominguline katkestamisega ühes tükis

Suur seina kunst ei pea olema üks maal ühes kaadris, kas. Ülaloleval fotol kuidas ühes tükis võib levida üle paari erinevat vaipu. See on hea stiil, kui sa üritad katta tõeliselt suur seina. Üks tükk võib hõivata mitu vaipu mitme raamid võtta kogu konstruktsioon on erinev.

Creative näeb välja selline lisada ka visuaalse huvi ruumi. Selle meetodi, mis võimaldab värvi seina piiluda läbi annab ruumi ühtsema ilme. Breaking up üks kunstiteos erinevatesse tükki ka teeb kunsti lihtsam transportida.

Ärge kartke minna kolmemõõtmeline

Kolmemõõtmeline kunst on üks võimalus väljendada loovust ruumis. Mine mitmekihilise vaipu, mõõtmete paneelid aktsent seintele või kunsti tükki tahes erinevaid, et jääda välja seina. Tekstuur lisab visuaalset huvi ja aitab kunsti saanud keskpunktiks, mis on sageli eesmärk suur seina art.

Pildil eespool, see on lihtne näha, kuidas värvikas tükk ruumis neutraalse värvilahendus aitab kunsti muutunud keskpunktiks. Kuigi must ja valge kolmemõõtmeline seina kunst on karm disain, see võib olla ka pop kui panna taustal nagu puitpaneelid või värviga katta.

Otsi tükki, et juhtida teid

Hea võimalus teha, et suur seina art teabekeskuse ruumi on leida kunsti, mis tõmbab teid visuaalselt. Ülaloleval fotol on hea näide: Tulistas köie sild, mis ulatub kaugusse kutsub silma jälgida ja näha, kus silla viib. Võid proovida ka kunst geomeetriline optilised illusioonid, milline lähivõtete või mingit muud tüüpi kujundeid te ei saa aidata, kuid vahtima. (Vajadus hoida otsin võib lihtsalt mõiste hea kunst, pärast kõik.)

You may also like