Skip to main content

Nedidele svetaine Idėjos Padaryti savo erdvę Dauguma

Daugelis nedidele svetaine idėjos sukasi aplink apgaulės akis į priėmimo zona atrodo erdvesnis. Tokios strategijos gali transformuoti erdvę, kad jaučiasi ankšta ir klaustrofobines į vieną, kad jaučiasi jaukiai ir estetiškai. Papuoškite taip, kad maksimaliai šviesos ir erdvės, ir atkreipti dėmesį į tai, kaip jūs naudojate spalvų, mastą ir svorį. Tai gali padaryti gana skirtumą.

Tai įdomu išbandyti naujus dalykus. Kartais tradicinių idėjų apie gyvenimą kambario dekoro nėra geriausias sprendimas mažoje erdvėje. Vietoj to, naudojant žaliuzės už lango gydymo, naudoti ilgai, teka portjeras, nes jie atkreipti dėmesį į vertikalią erdvę, todėl plečia kambario plotą.

Jūsų gyvenamasis kambarys, nepriklausomai nuo jų dydžio, turėtų galėti veikti kaip poilsiui ir pramogų vietos. Štai keletas mūsų mėgstamiausių būdų, kad ji jaučiasi erdvesnis.

Papuoškite Veidrodžiai

Dizaineriai dažnai įdėkite veidrodžiai strategiškai mažose vietose, siekiant padaryti juos jaustis didesnis. Vienas iš labiausiai paplitusių nedidele svetaine idėjų yra pakabinti didelį veidrodį į centrinę vietą sukurti centrą. Atspindėti šviesą ir pridėti gražią atmosferą, įdėti ją už šviesos šaltinio, kaip antai žvakių arba pakabukas lempa. Jei įmanoma, padėkite veidrodį priešais savo langą, kad jis atspindi nuomonės ir duoti į kitą langą iliuziją.

Lygiosios akies Didėjimą

Kambario turi vertikalųjį matmenį, taip pat horizontalią vieną. Jei jūsų svetainė turi Aukštos lubos, dekoravimo ją tokiu būdu, kad patrauktų akį aukštyn gaukite papildomą erdvę padaryti. Nuo grindų iki lubų užuolaidos yra stilingas būdas pasiekti šį tikslą.

Kita idėja yra užpildyti vertikalią erdvę su mažų žvėrynas prie vidutinio dydžio meno kūrinius. Šis metodas leis kambarį jaustis didesnis, nei iš tikrųjų yra, nes jis kviečia į akis klajoti už akių lygio horizontalios erdvės, kurios gali jaustis uždaroje.

Naudoti neutralias spalvas už nedidele svetaine

Vienas iš populiariausių nedidele svetaine idėjų yra neutralių spalvų naudojimas ant sienų, grindų, lubų ir baldų apmušalų. Pašalinio baltymus ar beiges paletė bus išplėsti erdvę atrodydami nustumti sienos. Minkštos atspalviai taip pat turi tendenciją apšviesti pagal atspindi šviesą saugykla. Be to, padidinti plotą, neutrali paletė suteikia trumpąją rafinuotumas ir sukuria raminančią aplinką.

Pasirinkite Baldai su lengvas Išvaizda

Kai perkate baldus, apsvarstyti savo vizualinį svorio. Ši koncepcija remiasi suvokiama sunkumo objekto remiantis dydžio, spalvos ir dizaino. Pasirinkite iš vienetų, kurie turi lengvas išvaizdą, nes sunkesni tie atrodo susiaurinti tarpą.

Pasirinkti šviesiai spalvų nei tamsesnės tie, ir pasirinkite vienetų, kurie turi kojas, vengiant tų, kurie yra boxy. Stiklo kavos ar galutiniams stalai užims mažiau vizualinį vietos nei medinių tie, nes jūs galite pamatyti per juos. Bet dekoratyvinė kad netrukdytų nuomonę leis plotas atrodo atviresnė.

Pasirinkite smulkiosios baldai

A nedidele svetaine idėjų sąrašas nebūtų visiškai be rekomendacijos pasirinkti baldus, kurie bus ne užvaldyti kambarį arba gali dominuoti erdvėje. Sofa su plonu ginklų ir tvirtai minkštų atgal yra pageidautina, kad viena su didelių ginklų ir dauginė pagalvėlės atgal.

Jei erdvė yra stora, galite tai padaryti be sofos visiškai arba pasirinkus loveseat arba pasirinkus poziciją keturias kėdes aplink žurnalinis staliukas. Kai išrinkinėti kėdės, apsvarstyti berankis tuos, nes jie užims mažiau vietos nei modelis su ginklais.

You may also like