Skip to main content

Nuostabios amžiaus viduryje Šiuolaikinės Apšvietimo idėjos

Portretų Apšvietimas niekada išeina iš Stilius

Dekoravimo tendencijos ateina ir išeina, bet turi būti sąžiningas, amžiaus viduryje modernus dekoro, specialiai Apšvietimas įkvėpė šio legendinio eros, yra čia pasilikti-amžinai. Štai kodėl mes vis dar matome stilių iš laikotarpio, kuris, be abejo, prasidėjo 1947 metais, kad vis dar vyksta stiprus, net ir po 70 metų, arba tiek. Jeigu Jūs ieškote pateikti savo dabartinį išdėstymą kai nesenstančio, šių gražių vietų įkvėps jus gyvinti dalykus su vidurio amžiaus modernią apšvietimo.

Klasikiniai Sputnik “Žvakidė

Be legendinio inkstų formos žurnalinis staliukas, joks kitas objektas apibendrina amžiaus viduryje modernaus stiliaus panašaus Sputnik liustra. Yra daug skirtingų versijų klasikinis šviestuvas. Bet visi buvo įkvėptas ir pavadintas po pirmojo kosmoso palydovo sukasi aplink Žemės rutulį į 1957 rudenį jis buvo maždaug iš paplūdimio kamuolys dydis, ir jis turėjo keletą antenų išlindęs iš vidurio. Ši imtis Sputnik liustra valgomuoju Kelly Martin interjeras, funkcijos krištolo akcentai Globe lemputes ir prašmatnus žalvario apdaila. Jo aukso tonas ne tik pasirodo prieš Moody mėlyna tapetai, tačiau ji taip pat harmonizuoja su medžio ir odos baldai.

Retro Pramonės Apšvietimas ryškių spalvų

Upscale Statybos transformuoti šį kartą nemylimi palėpėje į džiaugsmingą žaidimų erdvėje. Stoglangiai per dieną gaukite natūralios šviesos. Naktį du retro pramoniniai šviestuvai gyvinti dalykų. Saugos geltona armatūra pridėti ryškios spalvos pasipriešinimo į gyvą kambaryje.

Skulptūrinė vidurio amžiaus Modernus apšvietimas

Šis mažas gyvenamasis kambarys pagal Homepolish dizainerių komanda yra apgaulė out su branginama derliaus randa. Žibintai yra mūsų mėgstamiausi. Vidurio amžiaus stalo lempa kairėje yra puikus keramikos bazę featuring egzotiškos tinklelis. Dešinėje yra multi-šviesos toršeras su aukso apdaila. Abi turi skulptūrinis elementas, kuris prisideda prie kambario viena-of-natūra išvaizdą.

Modernas Žvakidė Kabantys Pakabukai

Šie aukso Plaza šviestuvai sklidina Mad Vyrai įkvėpė stiliaus. Juodas lubų šiame valgomasis pagal interjero dizainerio Zoë Feldman daro armatūra standout. Pastaba kitus šaltinius dekoratyvinis apšvietimas. Visi turi aukso, kuris padeda suvienodinti kambario spalvų schemą tiek.

Vidutinės amžiaus Modernus Smėlio lakrodžio šviesos šviestuvas

Kitas plačiai pripažinta vidurio amžiaus modernios formos apšvietimui yra smėlio laikrodis. Punctuating Šis prašmatnus valgomasis pagal interjero dizainerio Leslie pleištai, retro Smėlio lakrodžio liustra su baltu milteliai dengtos apdailos. Kartu su tapetais, ji priduria, egzotiškos prisiliesti prie šio pereinamojo valgomojo erdvę.

Šiuolaikinės Paimkite ant Klasikinis amžiaus vidurio moderniojo Apšvietimas

Sputnik “liustra, modernistinio klasika, kuri jau minėjome anksčiau, įkvėpė šį žalvario, Karjeriniai šviesos šviestuvas su vamzdinių Edisono lempučių. Gabalas gražiai papildo senovinių baldų šiuo retro tematikos svetaine Interjero dizaino įmonė Scheer and Company.

Auksinis artimųjų Globe “Pakaba Apšvietimas

Spalvingas gaublys pakabukas apšvietimas yra dekoro kuokštelinių. Čia, aukso artimųjų versija apšviečia mažą valgomojo zona A iki interjero dizaineris Kimberlee Marie svečių namuose. Švarios linijos ir kreivės yra abu midcentury style-viskas požymiai šioje valgomasis tinka sąskaitą.

Schoolhouse-Įkvėptas amžiaus viduryje Įleistinis kalnas

Įleistinis kalno apšvietimas gali būti lygiai taip pat įspūdingas, kaip pakabukas apšvietimas, atsižvelgiant į interjero dizaino firmos studija McGee. Ir tai virimo erdvėje jie suprojektuoti įrodo savo tašką. Schoolhouse rungtynių su tamsiai mėlyna juostomis skolina Skoniui pasipriešinimo į šią balta, troba įkvėpė virtuvėje.

Midcentury Modernus kristalų Žvakidė

Čia aptakus, krištolas midcentury modernus šviestuvas nustato spalvingi toną šio Holivudo įkvėpė valgomasis pagal Nolen namus. Įrangos aukso tonas bazė vienija su kitais metalinių funkcijų vietoje, įskaitant “Sputnik” įkvėpė veidrodį ir žalvario paveikslų rėmai.

Užaugo apšvietimas darželį

Sienų sconces visada jaustis aiškiai vidurio amžiaus modernią, kaip parodyta šiame retro darželio iki interjero dizaineris Haley Weidenbaum. Kupolo formos žalvario armatūra nesijaučia vaikiška-ir tai geras dalykas. Ieško baldus ar dekoro, kad vaikas negali išaugti yra protingas investicijas.

Svarbiausias toršeras

Havenly interjero dizaineris Molly B. paėmė savo amžiaus vidurio modernią įkvėpė namo į kitą lygį su svarbiausio toršeras žalvario. Naktį funkcija prideda pakankamai apšvietimas skaitymui pildant erdvę su aplinkos šviesos pailsėti.

Mažinkime Iki Ruda amžiaus viduryje Modernūs baldai

Nors vidurio amžiaus moderni dekoro gali būti spalvinga, dauguma klasikinių gabalų yra rudos spalvos (manau: medžio ar odos) su juodos arba aukso akcentais. Štai šį kambarį pavaizduota Havenly. Atitikimo baltos stalinės lempos paskolinti mod liesti, kad minkština tamsių baldų išvaizdą.

Vidutinės amžiaus Modernus Stalinis šviestuvas

Jūsų miegamasis turėtų jaustis kaip jaukioje ir neįveikiamo trauktis. Štai kodėl, turintys tinkamą užduočių šviesą skaityti yra labai svarbus. Pastaba žalvario stalas lempos šioje jaukus prieglobstis Studio McGee. Tai midcentury moderni funkcija, kuri veikia kaip stilingas naktį šviesos.

Wow faktorius šviesos šviestuvas

Fancy šviestuvai yra ne tik pagrindinių gyvenimo sričių. Šis patogus, skandinaviško įkvėpė miegamasis pagal Martha O’Hara interjeras yra Sputnik sietyną tiek žalvario ir nikelio. Ji priduria, šiek tiek Zing giedras miegama kosmose.

Šviežia įgauna Sputnik Chandelier

Mes mylime idėjas, įdėti naują nugara į klasikinės dalykų, tokių kaip šis šviežių Tvist dėl ​​Sputnik liustra. Bet iš interjero dizaino firma, pasisekė ir kompanija, pasirinko ryškus pašiūrė už savo naujai rekonstruotos pagrindinės vonioje. Akcentas sukuria vizualiai įdomų pusiausvyrą tarp dviejų veidrodžių. Mes mylime tarpus, kad maišyti metalų. Atkreipkite dėmesį, kaip tuštybė yra energingas nikeliuotas rankenas, o veidrodžiai ir pašiūrė turi prabangią šlifuoto žalvario apdaila.

Matchy-Matchy dekoro nuotraukai simetrijos ir balanso

Matchy-matchy Dekoravimas gali būti sunku pažvelgti prikalti, nebent tu kalbi apie vidurio amžiaus klasika, kaip šis keraminių stalo lempa rinkinys. Jie priima simetriją ir pusiausvyrą Šis prašmatnus, biuro vinjetės pagal interjero dizainerio Angela diržą.

Erdvė Amžius-Įkvėptas Apšvietimas

Šie mėlyna pakabučiai žibintai yra kitas modernizmo, kosmoso amžiaus įkvėpė dekoro pavyzdys. Šioje virtuvėje pagal Homepolish dizaineris, armatūra Punch baltą kambarį su POP mėlyna.

You may also like