Skip to main content

Nutikas Esik Decor Ideed – Kuidas Amp Up Style Teie Koridor

Just seetõttu, et saal ei ole “room” traditsioonilises mõttes ei tähenda see tuleks unarusse. Teie koridori on esimene asi külalised näevad, kui nad saabuvad, nii et see häälestab oma ülejäänud kodus. Soovite luua ruumi, mis räägib oma disaini vastuvõtlikkus, olles funktsionaalne ja külalislahke. Sarnane pikk selleks, kuid vähe leidlikkust, saate luua päris rada rohke isikupära.

Get organiseeritud

Kasutage iga ruuttolli. Lihtsalt, sest sa puudub ees hall kapp või ei ole ruumi credenza, ei tähenda, et sa pead Toss oma asjad esimesel pinnal näed. Võtke kii detailid blogi ja “pakk nii palju funktsioone kui võimalik”, mille seinal organisatsioon. Eriskummainen märk või lemmik kunstiteos hõng, kes juhtub.

Loo Galerii Wall

Mõned võivad näha tühja koridori, kuid me näeme galerii vaid hüüa tulles. Hanging pere portreed, fotod ja kunsti on lihtne lahendus, et anda oma rada Isikupära. Parim koordineerimise raamid ühte värvi, nagu me näeme selle pika koridori alates Style at Home, loob ühtse ilme.

Mine Bold triibuline tapeet

Otsid ebaõnnestumistekindla viis koheselt elavdada? Deck oma saali triibud. Must ja valge on klassika. Või mängida lõbus värvikombinatsiooni eraldi pop. Üürnikud ja kõhklev tüüpi? Seal on eemaldatav tapeet! (PS Siin on 10 peel ja prääniku marki sa peaksid teadma).

Lisa pilt riff

Paljad seinad on kerjamine pizzaz. Pilt riff on täiuslik! Beyond lihtsalt fotosid, saate kuvada nipsasju ja mõtestatud momentos. Tahad rohkem? Suurendad efekti raamitud pildid.

Take It kaasaegses suund

Fan kaasaegse esteetika? Täiendav neutraalne toonid, läikiv põrandakate, geomeetrilisi mustreid ja kureeritud aktsent tükki toota jahedas, kaasaegne voolu. Vajad kohapeal Kätkö kraami? Vaheta oma ladustamise pink.

Ole täpne ja Accoutrements

Ütle “Bonjour” sellele Pariisi inspireeritud koridoris. Valge seinad ja heledast puidust põrandad on puhtalt lehelt. Leota Prantsuse võlu ruuduline jooksja, Bloom täidetud vaas ja raamitud kunsti. Très šikk!

Laienda Space peeglitega

Ümmargune peegel ja kitsas konsool on korteri asukas parim sõber. Kuid ärge võtke oma sõna. Tervitades sissepääs käesoleva bakalaureuse pad, kujundas Nicole Watts, on vaieldamatu tõend.

Elavdage Asjad Up With Botanical seinakatted

Ebamugav paigutusega sageli satuvad koristamata kui homeowners võitlevad korralikult ametisse määranud. Väljakutse vastu võetud! Kleit up üksluine hall julge botaanilise seinakate. Mõtle: Verdant viinapuud, palmipuud, banaan lehed ja Flirty florals-.

Kehtestama Area Vaip

Pikk, kitsas koridoris? Kehtestada ala vaip, või täpsemalt, runner see määratleda ja lisada soojust. Andke oma ruumi tilgakese mullane värvi, siis kihilt kunsti ja ripats tuled. Lõpuks võtab selle järgmisele tasandile mõned taimed.

Hang Puidust haagid

Funktsioon vastab vormi  ja  mood selle kande üle ookeani. Tuck mantlid kapist ja riputada esemed nagu anumad ja mütsid ümmarguse puidust konksud. Kõrvarõngad on alates Muuto. Võite koguda stiilne kogud CB2 ja Etsy.

You may also like