Skip to main content

Oivaline sajandi keskpaiga Modern Valgustus Ideed

Ikooniks Valgustus kunagi kustub of Style

Kaunistamine suundumusi tulevad ja lähevad, kuid kui aus olla, sajandi keskpaiga kaasaegne sisekujundus, konkreetselt Digitaalvalgustus inspireeritud ikooniks ajastu on siin et jääda-igaveseks. See on põhjus, miks me ikka näeme stiile ajavahemikul, mis väidetavalt algas 1947, mis on ikka veel tugev, isegi pärast 70 aastat või nii. Kui otsite, et saada oma praeguse paigutuse mõned ajatus, need ilusad ruumid inspireerib sind heledaks asju koos sajandi keskpaigaks kaasaegse valgustus.

Classic Sputnik Kroonlühter

Pealegi ikooniks neeru-kujuline diivanilaud, ei ole muud objekti võtab kokku sajandi keskpaigaks kaasaegse stiili nagu Sputnik lühter. Seal on palju erinevaid versioone klassikaline muutmata. Aga kõik olid inspireeritud ja nime pärast esimest ruumi satelliidi ringi maailmas sügisel 1957. See oli umbes suurus rannas palli ja see oli mitu antennid paistmas keskelt. See võtma Sputnik lühter söögituba Kelly Martin Interjöörid, pakub kristall aktsendid, maailma sibulad ja šikk messingist lõpuni. Selle kulla tooni mitte ainult hüppab vastu tujukas sinine tapeet, kuid see harmoneerub puidu ja nahkmööbel.

Retro Industrial Valgustus eredad värvid

Kõrgklassi Ehitus muutnud selle kord armastata pööningu rõõmsa mängida ruumi. Katuseaknad kõige paremini loomulikku valgust päevasel ajal. Öösel kaks retro tööstus tuled heledaks asju. Ohutuse kollane inventar lisada pop ere värvi elavat tuba.

Skulpturaalne sajandi keskpaiga Modern Valgustus

See väike elutuba poolt Homepolish meeskond saab meelitatakse välja väärikas vintage leiab. Tuled on meie lemmikud. Sajandi keskpaigaks tabeli lamp vasakul on armas keraamika aluse featuring Pentsik ruudustik. Paremal on multi-valguse põrandalamp kuld lõpuni. Mõlemad on skulpturaalne element, mis lisab ruumi üks-of-mitterahaliste välimus.

Modernistliku Kroonlühter Hanging ripatsid

Need kulla Plaza lühtrid on tulvil Mad Men inspireeritud stiil. Must lagi selles söögituba sisearhitekt Zoë Feldman teeb inventar tõusmine. Märkus teiste allikate dekoratiivne valgustus. Kõik on natuke kulda, mis aitab ühendada ruumi värvilahendus.

Sajandi keskpaiga Modern Liivakell valgusti

Teine laialt tunnustatud sajandi keskpaiga modernse kujuga valgustuse on liivakell. Punctuating see šikk söögituba sisearhitekt Leslie Cotter, on retro liivakell lühter valge pulbervärvitud viimistlus. Koos tapeet, see lisab Pentsik touch Selle üleminekuperioodi söögituba.

Moodne Classic sajandi keskpaiga Modern Valgustus

Sputnik lühter, modernistlik klassikaline, et me varem mainitud, on inspireeritud selle messing, liigendatud valgusti Tühimikega Edison pirnid. Tükk ilusti täiendab vintage sisustuse selles retro-maitsestatud elutoast Sisekujundus firma Scheer ja Company.

Gold-Lähituled Globe Pendant Valgustus

Imeilus maailmas ripats valgustus on kujundusest valmistatud. Siin kuld lähi versioon põleb väike söögituba on külalistemaja sisearhitekt Kimberlee Marie. Selged jooned ja kõverad on nii tunnuseid midcentury stiili-kõike seda söögituba sobib arve.

Koolimaja inspireeritud sajandi keskpaiga Flush Mount

Süvistatavatena valgustus võib olla sama suurejooneline nagu ripats valgustus, vastavalt sisekujunduse firma Studio McGee. Ja see toiduvalmistamise ruumi nad mõeldud tõestab oma punkti. Koolimaja võistluskalendri tumesinise triibuga laenab pop Hulluttelu see valge, talumaja inspireeritud köök.

Midcentury Modern Crystal Kroonlühter

Siin klanitud, kristall midcentury kaasaegne lühter seab glamuurne toon selle Hollywood inspireeritud söögituba poolt Nolen Homes. Võistluska- kulla tooni baasi ühendab seda teiste metallik funktsioonid koht, sealhulgas Sputnik inspireeritud peegel ja messingist pildiraamid.

Üles kasvanud valgustus lasteaed

Wall Sconces alati tunne selgelt sajandi keskpaiga kaasaegne, nagu on näidatud käesoleva retro lasteaed sisekujundaja Haley Weidenbaum. Kupliga messingist inventar ei tunne lapsik-ja see on hea. Osta mööblit või kujundusest, et laps ei saa kasvada on tark investeering.

Läbivad põrandalamp

Havenly sisekujundaja Molly B. võttis tema sajandi keskpaigaks kaasaegse inspireeritud kodu järgmisele tasandile laiaulatuslik põrandalamp messingist. Öösel funktsioon lisab piisavalt valgustus lugemise ajal täites ülejäänud ruumi ümbritseva valguse.

Helgemaks Brown sajandi keskpaiga Modern Furniture

Kuigi sajandi keskpaiga kaasaegne sisekujundus võib olla värviline, kõige klassikaline tükki on pruun (arvan: puidust või nahast) musta või kuld aktsendid. Vaata seda elutuba Objekte Havenly. Sobitamine valge laualambid laenata mod touch, et pehmendab välimuse tume sisustus.

Sajandi keskpaiga Modern laualamp

Teie magamistoas peaks tunne hubane ja vastupandamatu taganema. See on põhjus, miks võttes õigus lauavalgusti lugemiseks on oluline. Märkus messingist laualamp selles mugav haven Studio McGee. See on midcentury kaasaegne funktsioon, mis toimib stiilne öö valgust.

Wow Factor valgusti

Fancy valgustid pole ainult peamine elu valdkondades. See mugav, Skandinaavia inspireeritud magamistuba Martha O’Hara Interjöörid pakub Sputnik lühter nii messingist ja nikkel. See lisab veidi Zing rahulik magab ruumi.

Värske võtta endale Sputnik Kroonlühter

Me armastame ideid, mis panevad uue spin klassikaline asju nagu seda värske Twist Sputnik lühter. Beth sisearhitektuuri firma, Lucky ja Company, valis silmatorkav seinalamp tema äsja ümber kujundatud kapten vann. Aktsent loob visuaalselt põnev tasakaal kahe peeglid. Me armastame ruumid segada metall. Märkus kuidas edevus on elavat nikeldatud käepidemete ja peeglid ja seinalamp on luksuslik harjatud messing viimistlusega.

Matchy-Matchy Dekoor Lisab Sümmeetria ja tasakaal

Matchy-matchy kaunistus võib olla raske vaadata küünte alla, kui te räägite sajandi keskpaiga klassikute nagu see keraamiline tabeli lamp komplekti. Nad toovad sümmeetria ja tasakaalu sellele šikk, büroo vinjett sisearhitekt Angela Belt.

Space Age inspireeritud Valgustus

Need sinised ripatsid tuled on järjekordne näide modernistlik, ülimoodne inspireeritud sisekujundus. Selles köögist Homepolish disainer, inventar Punch kuni valge tuba hüppab sinine.

You may also like