Skip to main content

Okouzlující byt v centru Stockholmu naplněn Světlem

Okouzlující byt v centru Stockholmu naplněn Světlem

Každodenní život by měl rozvinout v jasných, otevřených a důmyslně konstruovaných domů. Vidět na Alvhem makléři & interior Tento mezonetový byt v centru Stockholmu poskytuje dávku vysoce odhadní skandinávského designu jako inspirace pro ty, kteří mají rádi světlé městské obytné prostory. Okouzlující v centru Stockholmu mezonet se rozprostírá celkem 55 metrů čtverečních, takže design měl nabídnout světelný prostředí padnou švédských dlouhé a tmavé zimy. Pod vysokými stropy, byt rozplétá příjemným a nějak střízlivý životní prostor zalitý teplými texturami, jako jsou dřevěné podlahy a schody, útulný

Okouzlující v centru Stockholmu mezonet se rozprostírá celkem 55 metrů čtverečních, takže design měl nabídnout světelný prostředí padnou švédských dlouhé a tmavé zimy. Pod vysokými stropy, byt rozplétá příjemným a nějak střízlivý životní prostor zalitý teplými texturami, jako jsou dřevěné podlahy a schody, útulný vrhá a polštáře, plus pohodlný koberec.

Oblouková okna pozvat slunečního záření hluboko do bytu, pronikající nižší úroveň, zatímco nahoře v mezipatře ložnice je zaplavena světlem ze střešních oken. Bílé stěny odrazit světlo kolem, zatímco kontrastní moderní tmavý kuchyně přestávky monotónnost a přidává elegantní, moderní dotek na celkové přitažlivosti tohoto kompaktního bytu. Nemluvě o tom, že je prostor pro toaletním prostoru a útulnou terasu užít svěží, čerstvý vzduch.

Můžete myslet na nic jiného, ​​budete muset žít pohodlný život ve Stockholmu?

You may also like