Skip to main content

Pień Wspólne Pomysły Sypialnia za pokój nowoczesny Kids’

Pień Wspólne Pomysły Sypialnia za pokój nowoczesny Kids'

Śmiejąc … płacz … gra … walki. Wspólna sypialnia rodzeństwo jest ula działalności i potrzeb. A to oznacza, że ​​istnieje wiele rodziców do rozwiązania przy tworzeniu wspólnej sypialni ich dzieci. Dzięki podwójnej ilości (lub więcej) z rozwijających się osobowości i potrzeb, jest to często trudne zadanie dla rodziców, aby pomieścić przechowywania, przestrzeń i indywidualny styl każdego dziecka.

Oto kilka przydatnych wskazówek, aby przezwyciężyć wspólnych problemów projektowania i tworzenia szczęśliwego i funkcjonalny pokój dla młodych współlokatorów.

Pień Wspólne Pomysły Sypialnia za pokój nowoczesny Kids'

Tworzenie chłopiec i dziewczynka wspólny pokój

Projektując pokój dla brata i siostry nie musi być trudne. W rzeczywistości, to prawdopodobnie najprostszy wyzwanie do pokonania planując wspólny pokój.

Pierwszym krokiem jest, aby wybrać podstawową paletę kolorów dla głównych elementów pomieszczenia (ściany, dywan, meble), które jest neutralne pod względem płci … i, jeśli są one na tyle stary, aby dostroić się, że każde z rodzeństwa daje kciuki do góry. Kolor kombinacje takie jak biały i szary, turkusowy i biały lub mieszanki kolorów podstawowych działa dobrze zarówno dla chłopców i dziewcząt.

W celu uzupełnienia swoich podstawowych palecie warstw uzupełniających kolorów i wzorów na początku tego. Na przykład w szarym i białym pomieszczeniu, spróbuj akcentując z żółtymi akcesoriów. Wzorów, nachylone do pasków, Chevron albo stałych o dużych kształtach geometrycznych (ów).

Przy wyborze mebli, zdecydować się na meble o prostych liniach i to non-tematyczne (omijać samochodzie wyścigowym lub nasennych łóżka kosmetyczne) i powiązać z neutralnym kolorze zasadniczych, takich jak lampy i zabiegów okiennych.

Ekscytujące część tworząc super zabawa sypialnię dla młodego czerwiu jest ozdabianiu i dostosowywania projektu elementy, aby dopasować swoje pączkowanie osobowości. Wybierz elementy, które sprawiają, że pokój czuć się jak należy do nich obu. Personalizacji akcesoriów w całym pomieszczeniu, takie jak techniki w ścianie lub wieszaków. Markizy światła z ich nazwami lub pierwsze litery dodać pop energii i emocji do każdej przestrzeni. Podobnie, subtelnie dodać konkretne tematy płci w jednym lub dwóch akcesoriów, ale zachować je kolorystycznie. Na przykład, gdy ozdabianiu z czerwonym, spróbuj poduszkę rzut z czerwonym wozem strażackim dla niego, i poduszkę z czerwonym kwiatem lub serca dla niej. Bagażu, który jest komplementarny do systemu projektowania, ale specyficzne dla każdej płci (myślę węgiel dla chłopców i dla dziewczynek żółty) można również bezproblemowo wyciągnąć pokój razem.

Tworzenie pokój dla różnych wieków

Czasami jej nie tylko Jeremy i Sara, że ​​trzeba wstawić, ale 3-letni Jeremy i 4-miesięczna Sara na pewno może dodać kolejną warstwę projektowania niepokoju.

Pierwszą rzeczą do rozwiązania jest układ mebli. Jeśli masz dziecko, są szanse, że będziesz i wyjść z pokoju w nocy mają tendencję do dziecka. Jeśli to możliwe, należy umieścić swoje łóżka w przeciwnych narożnikach lub ścian z szopka jest najbardziej dostępny do drzwi. Oczywiście elementy strukturalne takie jak okna i grzejniki mogą dyktować inaczej ale Twoim celem projektu jest dać każdemu dziecku najbardziej komfortowy sen w nocy bez jednego jawy drugiej.

Pień Wspólne Pomysły Sypialnia za pokój nowoczesny Kids'

Utworzenie placu zabaw, że oba rodzeństwo może cieszyć, nawet równocześnie, jest bardzo pomocny, szczególnie dla zmęczonych mommies i tatusiów. dywaniki, poduszki i miękkie większe przedmioty, takie jak konia na biegunach i namioty są idealne do zarysować powierzchnię i zabawy dla zarówno do zabawy. Umieścić zabawek Twojego starszego dziecka w dostępnych pojemników, ale wyższy niż piętrze, więc Twój najmłodszy nie jest łatwo Dotknij tego.

Na przykład, czy jest to półka, ściana sześcianu przechowywania lub jednostka, miejsce przyjazne dla dzieci zabawki i przedmioty na dolnych półkach. Twój maluch lub starsze dziecko może stać i dotrzeć do kosza Lego.

Zawierać elementy, które pokazują dzieciom ich rosnącą rodzinę. Zdjęcia dzieci razem, oprawione handprints kiedy każdy były noworodki zachęcić je docenić ich młodszego lub starszego rodzeństwa dodając ciepłą rodzinną atmosferę do ich sypialni.

Tworzenie wystarczającą ilość pamięci dla dwóch lub więcej

Znalezienie miejsca w jednym pokoju na dwa razy tyle mebli i składowania jest jednym z najbardziej trudne zadania przy projektowaniu wspólny pokój. To tam swoją zaradność i edycji oko trzeba kopać na wysokich obrotach. Mniej jest zdecydowanie bardziej we wspólnej sypialni, jak jest wielofunkcyjny i wspólny projekt.

Jako punkt odniesienia, wybierając meble usprawnione jest niezbędne, aby zachować poczucie pokoju przestronny, jak to możliwe i pozwala na przechowywanie i odtwarzanie. Jeśli dzieci są na tyle stary, łóżka piętrowe są zawsze doskonałym wyborem. Niezależnie od tego, w kształcie litery L lub pionowy, łóżko piętrowe jest efektywne wykorzystanie przestrzeni i często ma wbudowaną pamięć pod spodem.

Mówiąc o … pod łóżkiem przechowywania takich jak szuflady na kółkach jest zawsze pomocny w tworzeniu więcej miejsca i może pomieścić sezonowych lub ograniczonych przedmioty użytku. skrzynie magazynowe z poduszkami może być używany jako siedzenie do tabeli odtwarzania, a także ukryć góra zabawek. Jednostka ścienna z szuflady można wyciągnąć podwójną funkcję jako komoda i biurko.

Regał jest bardzo wygodne dla zabawek organizacji, ponieważ nie zajmują dużo miejsca i może być umieszczony powyżej komody, biurka, nawet nad drzwiami za mało używanych przedmiotów. Podobnie, umieszczając na półce u stóp łóżka nie zajmuje cennego miejsca na ścianie, a nawet może dać inną powierzchnię przy łóżku dla lampy nocnej lub książki.

Odzieży, ścian i drzwi haki są pomocne w codziennej iść do przedmiotów. W szafie należy zainstalować dwa pręty (czyli dwukrotnie wiszących), więc każde dziecko może mieć oddzielną przestrzeń powieszenie.

Niezależnie od wyzwania projektowania przy tworzeniu wspólny pokój dla najmłodszych, jeśli trzymać się zaradny, wydajnych, zabawy i twórczych wyborów, będziesz niewątpliwie stworzyć sypialnię Twoje dzieci będą zachwycone!

Jak idziesz do projektowania sypialni swoich dzieci?

You may also like