Skip to main content

Pomysły wynalazcze dla tej przestrzeni pod schodami

W małym domu, co pojedyncze cal kwadratowy liczy od zdrobnienie sypialni wąskie korytarze do malutkich łazienek. Oznacza to również, że będziesz musiał się bardzo kreatywny z opcji przechowywania.

Ale nie bój się, you’re szczęście. Jeśli istnieje jakiś dostępny pod swoimi schodami przestrzeń, to nie ma po prostu siedzieć tam nietknięte. Istnieje wiele rzeczy można zrobić z tej przestrzeni, jak złagodzić nieszczęścia przechowywania lub utworzyć dodatkowe siedzenia. Lub, jeśli czujesz się naprawdę śmiały, można nawet zainstalować winiarnię.

Nie pozwól, aby przestrzeń pod swoimi schodach siedzą już zaniedbane. Można też ustawić coś aż siebie lub zatrudnić projektanta do tworzenia niestandardowych Zabudowy. Te 10 projektantów i domów umieścić swoje czapki myślenia na pomysłowe i dostał z tych przypadkowych plam pod schodami-przygotuj się czuć inspirowane umieścić tę przestrzeń do pracy w swoim własnym domu.

Tworzenie ogrodu

Jeśli masz kilka roślin doniczkowych słabym oświetleniu, można stworzyć przytulną mały kącik dla nich tuż pod schodami, tak jak roślina kochający Kate plemienia i uczynił nas tutaj. Zaczynając z wbudowanym regały, że wplótł w jej zakładach wśród elementów dekoracyjnych, takich jak kosze i książek, toczenie, że przypadkowe miejsce w mini zielony raj.

Zbierz Library

Jest to kolejny przypadek, kiedy wbudowany w regały przydaje z tych przestrzeni pod schodami. Zespół Regan Baker Projektowania skonfigurować imponującą bibliotekę pod schodami, w sąsiedztwie jadalni i jakże stylowe z małych przedmiotów dekoracyjnych mieszane w. Jeśli masz skarbnicy książek, które siedzą w pudełku, to jest to fantastyczny sposób, aby dać im reflektorów.

Zainstalować barkiem

Podczas rozpoznania, może być przydatny do barkiem na rękę, by stworzyć mikstury lub pęknięcie otworzyć butelkę wina. Ten mokry bar, zaprojektowany przez Cortney bp Design, jest dogodnie usytuowany tuż przy salonie i stoi w pogotowiu godzinami koktajlowych i przyjęciach z przyjaciółmi.

Być zorganizowanym

Że miejscem pod schodami jest opcją home-run, jeśli chodzi o sprytnego przechowywania. To tak proste, jak kilka prostych instalacji szafki lub szuflady, przekształcając tym miejscu w wyrafinowany sposób, aby przechowywać niezbędne. John Bynum własnych domów wykorzystywane tę przestrzeń pod schodami jako magazyn dla zwierząt domowych musi-Wymagania.

Konfigurowanie Workspace

Melissa od @thislittlehouseofours spojrzał na tej przestrzeni pod schodami i zobaczyłem jej możliwość tworzenia stylową przestrzeń roboczą. Keep it minimal z biurkiem, który mieści się w przestrzeni, a jeśli chcesz, możesz zabrać go o krok dalej, a także skonstruować przy ognisku czytania jak Melissa zrobił tutaj.

Wyświetlenie przedmiotów dekoracyjnych

Jeśli chcesz kochać miejsce, gdzie można pokazać elementy dekoracyjne, które są bliskie i drogie dla ciebie, ale masz mało miejsca, nie patrzeć dalej niż tej przestrzeni pod schodami. Konstruować jakieś półki i zaprezentować swoją ukochaną wystrojem. W tym przypadku, biały wystrój zestawia pięknie przeciwko czarnym półki w przestrzeni zrobione przez fotografa Madeline Tolle.

Wine Store

Jak to jest na trochę luksusu? Jeśli jesteś miłośnikiem wina, na pewno zainspirować tego szkła pod-the-schody jaskini wina utworzonego na podstawie umowy Development Inc. Instalowanie więc można zobaczyć kolekcję win w oczach, co jest z pewnością będzie rozmowa rozrusznik wśród swoich gości.

Get Some zaporowa Eye

Kiedy żyjesz w bardzo małym domu, nawet mały dom może każdy kęs przestrzeni jest cenny. Dlatego to rozwiązanie szczególnie przestrzeń od Zgromadzenia Ogólnego jest tak pomysłowy: kiedy obszar ten nie jest używany jako obszar roboczy, obudowa otwiera się i zapewnia rozkładane łóżko. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza gdy trzeba chwycić kilka ZZZ jest w między projektami pracy.

Spreparować kącikiem dla dzieci


To może być trudne, aby znaleźć wystarczająco dużo miejsca, aby schować zabawki dla dzieci oraz inne niezbędne, dlatego ten pomysł z Lorna z @ for.the.love.of.greige jest tak genialny. Ona wypełnia jej przestrzeń pod schodami z potrzebami pokój zabaw córki, jak książki, pluszaki i inne przedmioty starannie odłożyć do pojemników.

Skonstruować przestrzeń pralni

Zamiast poświęcać całe pomieszczenie do prania, dlaczego nie wystarczy umieścić go pod schodami? Korzystanie z niestandardowych zbudowany szczeliny spreparowane przez brickhouse kuchnie i łazienki, pralka i suszarka idealnie pasuje w tym miejscu, co oznacza, że ​​właściciele domów mogą korzystać z kolei, że pralnia w gabinecie lub biurze. Teraz to elegancki design.

You may also like