Skip to main content

Pro Näpunäiteid valimine Kunstilooming kodus

 Pro Näpunäiteid valimine Kunstilooming kodus

Üks korduma kippuvad küsimused disainerid saada on, “Kuidas ma valida õige kunsti?”. Siin on mõned juhised, veenduge, et valite õige tükk konkreetse ruumi. Kunstilooming, mida aitab määratleda isiksuse majaomanik ja oma ruumi. See on kasulik sidumine teatud tükid kokku ja luua märk kodu. Parim asi kunst on, et see investeering saate teiega nagu te liikuda, ja võib isegi kasvada väärtus aja jooksul. Samuti ei nõua teil võtta teise hüpoteek; võite kulutada nii palju või vähe kui soovite.

Köök

Üks kõige sagedamini unustanud tuba poolest kunsti on köögis. Köök on sageli nimetatakse “südames kodus” ja paljudel juhtudel, enim kasutatud toas kodus. Küsimus ei ole, kunsti tuleb lisada siia. Countertops või ruumid eespool kapid on ideaalne kodudes kunsti. Et hoida kunsti üksikasjad, tailiha poole väiksemateks tükkideks, et täiendada, mitte uputama, ruumi. Me kipume minna naljakas või rohkem sotsiaalse pildid, mis muudavad meid naeratama ja teeb hommikuti lihtsam!

Magamistuba

Magamistoas on taandumas, koht lõõgastumiseks ja kunsti peaks kajastama seda. Parim seinad kunsti magamistoas on otseselt üle voodi või seinale vastas voodis. Laiaulatuslik tükki on parim ja tuleks riputatud silmade kõrgusel. Otsi abstraktne tüki rahustav värvid või toonid. Kui teil on arvesse fotograafia, maastike või desaturated fotosid töötavad kõige paremini. Hoidke raamid minimaalne – galerii raami või vaipu töötavad suurepäraselt ka. Siin tahame keskenduda kunstiteos ise ja mitte niivõrd oma laeva.

Office

Kas te töötate kodus või kontoris, kunst on suurepärane võimalus personaliseerida oma ruumi ja hoida teid inspireeritud. Meie lemmik viis seda teha on luua pöörleva galerii. Et alustada, peate pikka ujuva riff riiul paigaldatud eelistatult üle oma tööruumi või lähedal. Ilu on see, et see on ainus asi, mida pead riputada! Järgmine on lõbus osa, saate noppida valik kunsti, mis inspireerib sind. Imagine meeleolu pardal kehvasti, positiivne pilte või kunstnike teoste kes inspireerivad olete head kohad alustamiseks. Sa tahad lisada erineva suurusega ning suured ja väikesed, nii et võimalused on lõputud. Sul võib olla neid kõiki sarnaseid raamid minimalistliku välimuse või kõik erinevad raamid lisada mõned iseloomu. Need tükid saab pöörata või uuendatud, kui sa igavleda, ei naelu vaja.

Vannitoa

Vannitoas on teises toas, et sageli saab tähelepanuta kunsti. Kunsti valida tuleks minna vibe vannituba. Näiteks, kui see on tualettruum peamisel tasandil, siis peaks jääma lõbusam ja särav tükki. Kui see on kapten vann, minna rohkem rahulik või rahustav tükki. Vannituba kunsti ootab suur paari, meile meeldib valida komplekt kahest kas virnastatud või kõrvuti. Nad võivad olla kaks sama abstraktne tükki ühe keerata külili või kaht erinevat, et minna sama teema. Solid kohad need tükid oleks üle WC, üle vanni (kui olete õnn on üks) või üle rätik / rüü konksud.

Elutuba

Kõige lõbus tuba kaunistada kunsti, ja kõige korda, kõige ähvardava on elutoas. Enamik meist palju survet siin, sest see on ruumi enamiku oma külalised näha ja aega veeta. Õige tükk on elementaarse provotseerida vestlus ning rajada tunne või vibe ruumi. Võite valida ühe suurte tükk või suur galerii seinale. Mõnikord on vaja mõelda väljaspool raami. Art ei pea olema tükk printida või lõuend, mõnikord võib kuluda muud. Kas see on suuremahuliste replica Ameerika lipu või Poissmeeste sarved, ära vaata kaugemale 2D pilti ja leiad ainulaadne tükk, mis kõige paremini kajastab teile.

You may also like