Skip to main content

Pro Porady dla Wybór grafiki dla Twojego domu

 Pro Porady dla Wybór grafiki dla Twojego domu

Jednym z najczęściej zadawanych pytań projektantom uzyskać brzmi: „W jaki sposób wybrać odpowiednią grafikę?”. Istnieje kilka wskazówek, aby upewnić się wybrać odpowiedni kawałek dla konkretnej przestrzeni. Grafika jest tym, co pomaga określić osobowość właściciela domu i ich przestrzeni. Jest to przydatne w sprzedaży wiązanej pewne elementy razem i tworząc postać w domu. Najlepszą rzeczą w sztuce jest to, że inwestycja może zabrać ze sobą, jak się poruszać, a nawet może wzrastać na wartości w czasie. To również nie wymaga wykupienia drugiego kredytu hipotecznego; można spędzić tak mało, lub jak chcesz.

Dla kuchni

Jednym z najczęściej zapomniane pomieszczeń pod względem grafiki jest kuchnia. Kuchnia jest często nazywany „sercem domu”, aw wielu przypadkach, najczęściej używane pomieszczenia w domu. Nie ma wątpliwości, sztuka musi być włączona tutaj. Blaty szafek lub przestrzenie powyższe są idealne domy dla sztuki. Aby utrzymać sztuki w szczegółach, skłaniają się ku mniejsze kawałki, które uzupełniają, nie przytłaczają, przestrzeń. Mamy tendencję, aby przejść z zabawnymi nadrukami lub więcej społecznych, które sprawiają nam uśmiech i uczynić poranki łatwiejsze!

Do sypialni

W sypialni znajduje się rekolekcje, miejsce do wypoczynku i grafika powinna odzwierciedlać. Najlepsze ściany dla sztuki w sypialni bezpośrednio na złożu lub na ścianie przeciwnej do łóżka. Duże kawałki skali są najlepsze i powinien być zawieszony na wysokości oczu. Sprawdzić abstrakcyjnych sztuk z kojących kolorach lub kolorach. Jeśli do fotografii, krajobrazy lub desaturated zdjęcia działają najlepiej. Przechowywać klatki minimalne – ramka galeria lub płótna działa również świetne. Tutaj chcemy skupić się na kawałku samej sztuki i nie tyle jego statku.

Dla Urzędu

Czy pracujesz w domu lub w biurze, sztuka to świetny sposób, aby spersonalizować swoje miejsce i utrzymać się natchniony. Nasz ulubiony sposób to zrobić, tworząc obracający galerii. Aby rozpocząć, trzeba długo pływający półkę półkę zainstalowany korzystnie na swojej roboczej lub blisko niego. Piękno to jest to, że jedyną rzeczą, trzeba będzie powiesić! Dalej jest częścią zabawy, można wyłowić asortyment dzieła sztuki, które Cię inspiruje. Wyobrazić sobie płytę rodzaju nastrój, pozytywnych obrazów lub prac artystów, którzy inspirują jesteś dobrym miejscem, aby rozpocząć. Chcesz włączyć różne rozmiary, jak również, duża i mała, więc możliwości są nieograniczone. Możesz mieć je wszystkie w podobnych ramek dla minimalistycznym wyglądzie lub wszystkich różnych ramek, aby dodać trochę charakteru. Te elementy mogą być obracane lub zaktualizowane gdy znudzi, nie wymaga paznokcie.

W łazience

W łazience jest inny pokój, który często dostaje zaniedbane ze sztuką. Grafika wybrać powinien iść z klimatem w łazience. Na przykład, jeśli jest to pokój proszek na głównym poziomie, należy trzymać się przyjemniejsza i bardziej jasne kawałki. Jeśli jest to master bath, iść z bardziej spokojny i uspokajające kawałki. Łazienka sztuka świetnie wygląda w parach, chcemy wybrać zestaw dwóch albo ułożone lub obok siebie. Mogą być dwa z tych samych abstrakcyjnych sztuk z jednego włączył boku lub dwóch różnych kawałków, które się z tym samym motywem. Stałe miejsca dla tych elementów będzie nad toaletą, nad wanną (jeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć jeden) lub nad haczyków na ręczniki / szatę.

Do salonu

Pokój najbardziej zabawa do dekoracji ze sztuką, a większość razy, najbardziej przytłaczający jest salon. Większość z nas czuje dużą presję tutaj, ponieważ jest to pokój większość Twoich gości będzie zobaczyć i spędzić czas w. Wybór odpowiedniego kawałek jest elementarna w prowokuje rozmowę i ustawienie czuć i klimat tego miejsca. Możesz zdecydować się na jednym kawałku na dużą skalę lub dużej galerii ściany. Czasami trzeba myśleć poza ramy. Sztuka nie musi być kawałek druku lub płótnie, czasami może przyjmować inne formy. Czy jest to duża skala repliką amerykańskiej flagi lub rogów Stag, spojrzeć poza obrazem 2D i znajdziesz unikalny kawałek, który najlepiej odzwierciedla ciebie.

You may also like