Skip to main content

Profesionalų patarimai renkantis kūrinys Jūsų namams

 Profesionalų patarimai renkantis kūrinys Jūsų namams

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų dizaineriai sužinoti yra “Kaip aš galiu pasirinkti tinkamą meno kūrinį?”. Yra keletas patarimų, kurie įsitikinkite, kad jums pasirinkti tinkamą gabalas tam tikrą erdvę. Kūrinys yra kas padeda apibrėžti namą ir savo erdvę asmenybę. Tai naudinga susiejimas tam tikrus gabalus kartu ir sukurti simbolį namuose. Geriausias dalykas apie meną yra tai, kad investicija galite pasiimti su savimi, kaip jums judėti, ir netgi gali augti vertė laikui bėgant. Ji taip pat nereikalauja imti antrą hipotekos; galite praleisti tiek mažai, arba tiek, kiek jums patinka.

Virtuvėje

Vienas iš dažniausiai pamiršta kambarius kalbant apie meno kūrinius yra virtuvė. Virtuvėje yra dažnai vadinamas kaip “širdyje namuose” ir daugeliu atvejų, labiausiai naudojamų kambario namo. Neabejojama, menas poreikius čia turi būti įtrauktas. Skaitikliai ar skyrių, esančių virš spintos yra puikus namų meno. Išlaikyti į detales meną, liesos link mažesnių vienetų, kurie papildo, o ne per sunkios, erdvę. Mes linkę eiti su juokingas ar daugiau socialinių nuotraukas, kurios daro mus šypsotis, ir padaryti rytais lengviau!

Miegamasis

Miegamajame yra trauktis, už atsipalaidavimo vieta ir kūrinys turėtų atspindėti tai. Geriausi sienos meno miegamajame yra tiesiai virš lovos arba ant sienos priešais lovą. Didelės apimties kūriniai yra geriausias ir turėtų būti kabinami akių lygyje. Ieškokite abstrakčių gabalus su raminančių spalvų ar atspalvių. Jei į fotografijos, peizažai ar Nesočiosios nuotraukos geriausiai veikia. Laikyti rėmeliai minimalus – galerijoje rėmas arba drobės puikiai veikia taip pat. Čia norime atkreipti dėmesį į patį meno kūrinį, o ne tiek daug jo laivas.

Dėl Tarnybos

Nesvarbu, ar jūs dirbate iš namų arba biure, menas yra puikus būdas individualizuoti savo erdvę ir jus įkvėpė. Mūsų mėgstamiausia būdas tai padaryti yra sukurti besisukanti galeriją. Norėdami pradėti, jums reikia ilgai plaukiojantis atbrailos lentyną įdiegta pageidautina per savo darbo vietos ar netoli jos. Iš šis grožis yra tai, kad vienintelis dalykas, kurį jūs turite pakabinti! Kitas yra įdomus dalis, galite pasirinkti iš kurio kūrinys asortimentą, kad tave įkvepia. Įsivaizduoti nuotaiką lenta dvasia, teigiamą vaizdų ar darbų menininkų, kurie įkvėps jus yra gera vieta pradėti. Norite įtraukti įvairių dydžių, taip pat, didelis ir mažas, galimybės yra neribotos. Jūs galite turėti juos visus panašius rėmeliai minimalistinio išvaizdą ar visų skirtingų kadrų pridėti šiek tiek charakterį. Šie gabalai gali būti pasuktas arba atnaujinamas, kai jums nuobodu, reikia ne nagai.

Dėl vonios

Vonios kambarys yra dar vienas kambarys, kuris dažnai pasireiškia apleisti su menu. Kūrinys jums pasirinkti turėtų eiti su vonios Vibe. Pavyzdžiui, jei tai milteliai kambarys pagrindiniame lygyje, jūs turite laikytis labiau įdomus ir ryškių kūrinių. Jei tai meistras vonia, eiti su daugiau giedras arba ramina gabalus. Vonios menas puikiai atrodo poromis, mes norėtume pasirinkti iš dviejų rinkinį arba sukrauti arba šalia. Jie gali būti dviejų tos pačios abstrakčios gabalus su vienu apversta ant šono, arba dviejų skirtingų vienetų, kad eiti su ta pačia tema. Kietosios vietos šių vienetų būtų per tualetą, per vonia (jei esate laimė turėti vieną), arba per rankšluostį / robe kabliukais.

Už kambarį

Labiausiai įdomus kambarys papuošti meno, ir dauguma kartų, labiausiai bauginanti yra gyvenamasis kambarys. Daugelis iš mūsų jaučia spaudimą čia, nes tai yra kambarys dauguma jūsų svečiams bus pamatyti ir praleisti laiką. Pasirinkimas teisė gabalas yra elementinio į išprovokuoti pokalbį ir nustatant jaustis ar Vibe erdvę. Galite pasirinkti vieną didelio masto gabalas ar didele galerija sienos. Kartais jums reikia galvoti už kadro. Menas neturi būti spausdinti arba drobės gabalas, kartais ji gali imtis kitų formų. Nesvarbu, ar tai didelio masto replika Amerikos vėliava arba Stag ragų, nesureikšminti 2D vaizdą ir rasite unikalų kūrinį, kuris geriausiai atspindi tave.

You may also like