Skip to main content

Protingas Prieškambario dekoro idėjos – Kaip Pagerinkite Up Style Jūsų koridoriaus

Tiesiog todėl, kad salėje nėra “kambarys” tradicine prasme, nereiškia, kad jis turi būti ignoruojamas. Jūsų koridorius yra pirmas dalykas Svečiai matyti, kai jie atvyksta, todėl nustato toną už savo namų poilsio. Jūs norite sukurti erdvę, kad kalba į savo dizaino jautrumo, būdami funkcionalus ir svetingi. Skamba kaip aukštas, kad, bet su šiek tiek išradingumo, galite sukurti gana kelią su daug asmenybę.

Susitvarkykite

Panaudoti kiekvieną kvadratinį colį. Tiesiog todėl, kad jums trūksta priekinio sieninė spinta prieškambaryje ar neturite vietos už Aukuras, nereiškia, kad jūs turite Lobizmas savo stuff pirmą paviršiaus matote. Paimkite tvirtinimu Detalės dienoraštį ir “pack kiek funkcijas kaip įmanoma” su sieniniai organizacijos. Įnoringas ženklas ar mėgstamiausias meno kūrinius sužavės kiekvieną, kuris atsitinka.

Sukurti galerijos sienos

Kai kurie gali matyti tuščią koridorių, tačiau mes matome galerija tiesiog laukia atsitikti. Kabantys šeimos portretai, nuotraukų ir iliustracijų yra paprastas sprendimas, kad jūsų kelias asmeninį ryšį. Nurodykite koordinavimo rėmai per vieną spalvą, kaip mes matome šiame ilgą koridorių iš Stilius namuose, sukuria darnią išvaizdą.

Eiti drąsi dryžuota Wallpaper

Ieškote nesugeba atsparus būdu akimirksniu pagyvinti? Denio jūsų salės juostelėmis. Juoda ir balta yra klasika. Arba žaisti su įdomus spalvų derinys už papildomą pop. Nuomotojams ir neryžtingas tipų? Yra nuimamas ekrano užsklanda! (Ps Čia yra 10 žievelės-ir-stick ženklai turėtumėte žinoti).

Pridėti nuotrauką atbrailos

Bare sienos išmaldos pizzaz. Vaizdas atbrailos yra puikus! Už vos nuotraukų, galite rodyti niekučių ir prasmingus momentos. Norite daugiau? Sustiprinti efektą su įrėminti nuotraukas.

Take It moderniame Kryptis

Gerbėjas šiuolaikinės estetikos? Papildomos neutralūs atspalviai, puikios išvaizdos grindų danga, geometrinių raštų ir kuruojamus akcentas gabalus gaminti vėsioje, šiuolaikinio srautą. Reikia vietoje Atlicināt stuff? Apkeitimo saugojimo suoliuko.

Būti glausta su ekipuote

Pasakykite “Bonjour” pagrindinio šio Paryžiaus įkvėptas koridoriuje. Baltos sienos ir šviesaus medžio grindys yra tabula rasa. Įlieti Prancūzijos žavesio su languota Runner, žydi užpildytame vaza, ir įrėminti meno. Très elegantiškos!

Išplėsti erdvę Veidrodžiai

Apvalus veidrodis ir siauras konsolės yra buto gyventojas geriausias draugas. Tačiau nereikia manyti, mūsų žodį. Sveikindamas įėjimas Šio bakalauro trinkelėmis, sukurta Nicole W, yra nepaneigiamas įrodymas.

Pagyvinkite viską Su botanikos sienų dangos

Nepatogi maketai dažnai patenka į netvarkingas kaip namų kova tinkamai juos skiria. Iššūkis priimtas! Uzpost DRAB salė su paryškintu botanikos sienų danga. Pagalvokite: Verdant vynmedžiai, palmės, bananų lapai ir Flirty gėlių.

Nustatyti sritis kilimėlį

Ilgas, siauras koridorius? Nustato vietinis kilimas, arba, tiksliau, bėgikas ją apibrėžti ir pridėti šilumą. Suteikite savo erdvę iš žemiškas dažų purslų, tada sluoksnis iliustracijų ir pakabukas žiburiai. Galiausiai nuneškite jį į kitą lygį su keliais augalais.

Hang Mediniai Kabliukai

Funkcija atitinka formą  ir  mada šiame įvažiavimo į vandenyną. Tuck paltai spinta ir pakabinti daiktų, pavyzdžiui Entire ir skrybėlės dėl apykaitinės medinių kablių. Šie gražuoliai yra iš Muuto. Jūs taip pat gali pelnyti stilingas komplektus iš cb2 ir Etsy.

You may also like