Skip to main content

Soapstone Skaitikliai į Inspire jūsų virtuvės dizainas

 14 soapstone Skaitikliai į Inspire jūsų virtuvės dizainas

Jei jūs ieškote mažai priežiūros darbinio paviršiaus, kuris yra 100 proc Ugniai atspari jūsų virtuvėje apsvarstyti Ziepakmens stalviršio.

Ką daro muilo akmuo mažai priežiūros medžiagos? Skirtingai nuo kitų tipų akmens paviršių, pavyzdžiui, granito ar marmuro, muilo akmuo nereikia gruntas, nes ji yra nonporous, todėl atsparus dėmėms-nekalbant natūraliai antimikrobinė. Ar jums patinka paviršių, kad kurti yra puikus patina su amžiumi? Tada muilo akmuo nebus nuvilti. Laikui bėgant jo anglis pilka paviršius oksiduojasi todėl tamsesnė. Nors muilo akmuo nėra lustas arba kreko lengvai, ji gali kurti subtilius įlenkimai ir įbrėžimai darbščių virtuvės, kuri gali būti restauruoti toli arba į kairę prisidėti prie savo gamtos grožiu.

Norėdami padėti jums nustatyti, jei akmuo medžiagos tinka jūsų virtuvėje, patikrinkite šiuos muilo akmuo Countertop idėjas.

Kombainas Marmuras ir muilo akmuo Countertops

Kombainas Marmuras ir muilo akmuo Countertops

Jei negalite nuspręsti tarp marmuro arba Ziepakmens stalviršiai, tai virtuvė siūlo protingas sprendimas. Brooke Wagnerio Dizainas iš Corona Del Mar, Kalifornija sujungia abu akmens tipų šio šiuolaikinės virtuvės erdvėje. Muilo akmuo skaitliukas aplink viryklė yra skirta maisto paruošimo, o marmuro Countertop yra visų pirma naudojamas lengviems virtuvės užduotis, pavyzdžiui, plaunant daržoves arba patiekti maistą.

Dramatiški muilo akmens skaitikliai

Dramatiški muilo akmens skaitikliai

Nors daugelis muilo akmens stalviršiai pastebėtas Pinterest iš Instagram atrodo viena vientisa spalva, medžiaga taip pat galima rasti su venose ar ryškus dryželiais žalia, juoda, geltona, mėlyna, ruda, arba balta, kaip parodyta šiame virtuvėje Ben Herzog architektas, iš Brooklyn, Niujorkas.

Net prijuostė priekinio kriauklė su Džiovintuvas indų yra patvarus muilo akmuo. Įrašyta į kepimo erdvę Vintage įkvėpė žavesio, yra spintos dažytos retro atspalvį mėtų žalia.

Kaimo turizmas virtuvė su muilo akmens Countertops

Kaimo turizmas virtuvė su muilo akmens Countertops

Muilo akmens stalviršiai skolinti kontrastą šiam trapumą, balta virtuve Indiana troba renovuotame Leo dizaino, interjero dizaino įmonė įsikūręs Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Prisideda prie maisto gaminimo erdvėje anketa Americana Vibe yra derliaus įkvėpė armatūra įskaitant orinės apšvietimas.

Ąžuolinės spintelės suporuotas su muilo akmens Countertops

 Ąžuolinės spintelės suporuotas su muilo akmens Countertops

Be tradicinių virtuvės atspara pilna ąžuolo spintos, muilo akmuo stalviršiai pridėti kaimiškas liesti, kad jaučiasi labiau modernus negu klasika. WHITTEN Architektai iš Portlandas, Meinas, pakėlė akmenį paviršių koordinuoti su nerūdijančio plieno prietaisų.

Muilo akmuo Countertop prabangiame virtuvei

 Muilo akmuo Countertop prabangiame virtuvei

Dzīslains muilo akmuo Countertop yra puikus kontrapunkto šiame spalvingi, tradicinės virtuvės iki interjero dizaineris Meg Lonergan įsikūrusi Hiustone, Teksase. Įrašyta į kepimo erdvę prabangaus Vibe yra aukso spintos rankenėlių ir turkio asortimentas.

Virtuvės sala su muilo akmuo Countertop

 Virtuvės sala su muilo akmuo Countertop

Jei jums reikia sukurti papildomas darbo paviršius jūsų virtuvėje apsvarstyti pridedant virtuvės salą su muilo akmuo Countertop. Čia Alisa Lane Interjero dizainas iš Solt Leik Sitis, Juta daro tik tai, kad su stovinčia galimybe, kad dvigubinamas kaip valgomojo stalo.

Alavas Pilka muilo akmuo Countertop

 Alavas Pilka muilo akmuo Countertop

Rasite muilo akmens plokštes platų pilkų atspalvių, pavyzdžiui, šį atvėsti Alavas Pavyzdžiui rasta Frank Shirley architektų namuose įsikūrusi Cambridge, Massachusetts. Sūkuriais tamsiai pilkos ir baltos pridėti didžiulį dozę vizualiai įdomūs akmens paviršiaus.

Juoda ir balta Virtuvė sklidina Rustic Stilius

 Juoda ir balta Virtuvė sklidina Rustic Stilius

Ventiliatoriai šiuolaikinės troba stiliaus bus meilė šią juoda ir balta virtuvėje WHITTEN architektų įsikūrusių Portlandas, Meinas. Palei sienas stalviršiai yra ilgaamžiai muilo akmuo, kuris, kaip jau paaiškinta atsistoti į šilumos ir dėmių todėl tai ideali darbo paviršius užimtas virimo erdvėse. Dėl kontrasto pop, virtuvė sala yra tamsintas medžio Topper.

Šviesus Geltona virtuvė su muilo akmuo ir Butcher Block Countertops

 Šviesus Geltona virtuvė su muilo akmuo ir Butcher Block Countertops

Beveik juodos muilo akmens stalviršiai su atitikimo backsplashes pridėti ryškus kontrastas šioje saule virtuvėje pateikė Heide Hendricks Interjero dizainas, įsikūrusi East Hartford, Konektikutas. Įrašyta dar praktinę funkciją į šią ryškiai geltonos kepimo erdvėje yra virtuvė sala papildyta su klevo mėsininkas blokas stalviršio.

Anglis pilkas ir mėlynas muilo akmuo Countertop skolina Rustic Charm

 Anglis pilkas ir mėlynas muilo akmuo Countertop skolina Rustic Charm

Muilo akmuo Countertop gali pabarstyti ant kai kaimiškas charakterį šiuolaikinės virtuvės erdvėje. Čia yra vienas iš mūsų mėgstamų pavyzdžių, sukurtų JAS dizaino statyti, interjero dizaino įmonė, įsikūrusi Sietle, Vašingtono valstijoje. Gražus anglis pilka ir mėlyna muilo akmuo skaitliukas skolina senas-time country stiliaus moderniame troba virtuvėje.

Tai “Blogger Loves muilo akmuo Countertops

Dėl objektyvaus nuomonę Ziepakmens stalviršiai, mes kreipėmės į Žanos, namų tobulinimo Blogger už svetainėje už namą Love. Ji myli akmenį, kurį ji įdiegta savo nuosavą gaminimo erdvę. Ji priduria, o tai yra mažai priežiūros medžiaga vis dar reikia šiek tiek konkurso mylintis priežiūra, kad nuolat ieško savo geriausią. Pavyzdžiui, jos Countertop yra keletas mažų slapyvardžiai aplink indaplovėje kraštų ir kriauklė sukelia beldžiasi objektus. Ji sako, kad siekiant užkirsti kelią jį nuo vyksta jūsų namuose būti šiek tiek prisimindama, kai atėjo laikas plauti puodus ir keptuves.

Kaip fake iš muilo akmens išvaizdą

 Kaip fake iš muilo akmens išvaizdą

Jeigu nekilnojamojo muilo akmuo Countertop yra iš jūsų kainų diapazonu, jūs vis dar galite gauti išvaizdą su Formica laminatu. Čia, Colleen, Dekoras tinklaraštininkas už Lemon Thistle, nuėjo su modelio pavadinimu muilo akmuo “Sequoia. Ji sako, kad jos naujos laminato skaitikliai atrodo kaip gražus kaip realus dalykas. Colleen siūlo šią patarimas: geriausia tipo kriauklę derinti su laminatu yra išskleidžiamajame kaip parodyta. Skirtingai nuo Undermount kriaukle, ji bus apsaugoti investicijas jums padarytą laminatas su kampų, kad apsaugo nuo vandens.

Kombainas Cool muilo akmuo Countertops šiltu medienos akcentais

 Kombainas Cool muilo akmuo Countertops šiltu medienos akcentais

Šiuo jaukus virtuvėje Rauser dizainas remiasi esantys Ostinas, Teksasas, muilo akmuo skaitikliai kartu su mėsininkas blokas kapojimo stoties. Mes mylime, kaip tai virimo erdvė apjungia vėsioje spalvų, pavyzdžiui, į stalviršiai ir mėlynos spintos su šiltu medžio akcentais įskaitant virtuvės stalo ir kietmedžio grindys funkcijų.

Midcentury Įkvėptas virtuvė su muilo akmuo Countertop

 Midcentury Įkvėptas virtuvė su muilo akmuo Countertop

Midcentury moderni namų renovuotas Annie Hall interjeras iš Kembridžo, Masačusetso gauna mušimas naują maisto gaminimo vietos, kuri yra derinamas su namo istorinio stiliaus. Turkis spintelės ir šiltas medienos sienos yra klasikinis midcentury Combo. Bumerango stiliaus virtuvės sala su muilo akmuo Countertop yra duoklė tradicinei inkstų formos kavos staliukas, kuris yra iš midcentury dekoro piktogramą.

You may also like