Skip to main content

Tasuta Up Counter Space need väikesed Köök Organisatsioon Ideed

Kas toiduvalmistamiseks ja lõbus oma väike köök raske? Stuudio-size köök on väljakutse töötada, kuid mõned väike köök organisatsiooni ideede ja paar tundi oma aega saad oma Teeny köök kaasaegne minimalistlik unistus toiduvalmistamiseks ja tähistame.

Meil viie inspireeriv, miniköök teile, et kivi. Nad täis ideid, kuidas saate declutter oma köök värske, uusi võimalusi. Lisasime ka mõned väike köök organisatsiooni tooteid, mis aitavad teil nõuda või lisada uusi counter ruumi ja leida kodus kõik segadusega, et meeldib hängida oma loendurid.

1. Light, särav ja tööstus väike köök

Kohe alguses, kaaluge maali oma köök kerge, säravvalge Tugevneda see üles. Või katta pimedas, aegunud seinad või kapis uksed koos värske, uus eemaldatav tapeet.

Edasi on aeg visata neid purki südamed palm te kunagi kasutada ja otsustada, mida muidu jääb või läheb. Kui sul on hea idee, kuidas palju te töötate, on aeg leida kodus kõike, mis on jäänud.

Hoidke mida ei ole atraktiivne oma kapid. Ülejäänud elemendid võivad kuvada uus, tööstus-, restoran stiilis riiulid, baarid ja konksud nagu foto eespool.

2. Väike kaasaegne köök featuring modulaarne, rullimine saarel

Paljudel miniköök ei ole palju counter ruumi töötada. Basic seadmete nagu kohvimasin või mikrolaineahjus võib sööma vähe ruumi teil on. On lahendusi. Vali seadmed, mis võivad olla seinale kinnitatud või all-kapp paigaldatud. Või lisage raskeveokite seinale paigaldatud riiul hoida raske seadmed nagu mikrolaineahi.

Väike köök saarel saab lisada counter ruumi ning samuti gaasihoidlate – ja isegi hommikusöögilett. Väike, ümmargused või kandilised saared paremini tööle väiksemates ruudu ruumid. Kaaluma pikemat kitsas saar ristkülikukujulise ruumi. Diivan konsooli ratastel oleks suurepärane idee pikem, kambüüsi köök. Võite rulli see köök kui vaja ja siis pannakse see tagasi taha diivan, kui teha.

Butcher plokid või baaris vankrid on teised suured võimalused, sest nad sageli tulevad rattad rulli oma saare välja viis. Kõrgemaks korvi toimib hästi barstools.

3. kaasaegse väike köök ujuva seina riiulid ladustamine

Kui sul ei ole piisavalt köögimööbel, kuid palju seina ruumi, puhas, kaasaegne viis vabastada oma köök loendurid on näidata ja salvestada objekte cool ujuva riiulid või liiste nagu köök eespool.

Tahame anda oma köök suure disain nägema foto? Group üksused värvi ja lisada mõned taiesed või raamitud fotod. Jäta mõned alad servadega tühja, et nad ei vaata liiga täis.

Teine suurepärane disain valik ülaloleval pildil on kasutada peegel seinakate. Lisa mõned peegli osa oma seina taga countertop laiendada ruumi ja peegeldavad rohkem valgust.

4. Väike köök organisatsiooni ideede featuring raamatukapid

Lisamine või asendamine köögimööbel võib olla kulukas. Ja kui sa rentida, projekti ei pruugi isegi olla lubatud. Miks mitte osta mõned head, odav raamatukapid ja teha ladustamise seina kõigi oma köök esemed?

Otsi kõrgemaks, kuid kitsas raamatukapid ja segada ja sobitada uste peita mõned teemad. Või valikut korvid võib olla sahtlid oma raamatukapid, valmis jõuda kõik väiksemad esemed ja linad.

Teine huvitav väike köök idee ülaloleval pildil on haakub akna rippuvad potid ja pannid. Potid ja pannid võtavad palju ruumi ja rippuvad neid potis hammas või konksud on hea võimalus vabastada kappi või counter.

5. minimalistlik köök, mis toob palju väike korter organisatsioon ideid koos

See ilus ja virvarrita köök töötab, sest enamik elemente on mitmeotstarbeline. Madal raamaturiiul koos paigaldatud countertop loob saarel ladustamise ja vastupinnalt. Cubbies pidada isegi kodutehnika. Rohkem kui tosin noad hoitakse väikeses nuga blokeerida kohta counter.

Seinale kinnitatud roostevabast terasest baar mahub köögitarbeid ja konksudega, isegi kohvitass või väiksem potid ja pannid. Seinapealsel veini klaas omanik võib olla ka ujuva riff.

 

You may also like