Skip to main content

Viskas ko jums reikia žinoti apie pramonės įmonių virtuves

Pramoniniai virtuvės aptakus ir stilingas, nors jie gali būti ne visiems. Kai kurie žmonės nori troba arba pereinamojo laikotarpio virtuvės ir diskusijos siautėja dėl virtuvės darbo trikampis ir ar jums reikia naudoti kietmedžio grindys virtuvėje. Tačiau mes visi galime sutikti, kad pramonės stilius puikiai tinka namų savininkai, kurie nori virėjas kaip privalumus. Taip pat puikiai tinka žmonėms, kurie nori imituoti komercinės virtuvės utilitarizmas – ypač į palėpės aplinkoje.

“Pramoniniai virtuvės namuose pirmą kartą atvyko į 80s ir 90s, kai ji tapo madinga turėti profesionaliai atrodančius virtuvė jūsų namuose”, aiškina Michaelis Schienke, direktorius ir privilegijuotų architektas Vorbild architektūros Londone. “Jei virėjas daug, šios virtuvės yra puikus. Jie modeliuojama virtuvės, kur profesionalūs virėjai virėjas skanus maistas visą dieną. “

Savybės pramoninės virtuvės

Schienke sako profesionali virtuvė yra šiuolaikinis, su paviršiais, kad būtų lengva valyti. “Dauguma Stalviršiai būtų nerūdijančio plieno, kuris suteikia jiems, kad” profesionalus “ieškoti”, aiškina jis. Updraft viryklės garų rinktuvams taip pat yra dažna rungtynių.

Taigi, tai reiškia, kad tu negali turėti pramoninę virtuvės labiau tradicinės namuose? “Be tradicinių savybių kur galėtumėte sukurti ultra-moderni dekoro [stiliaus] – galvoti apie senų skliautinės lubos ir ne visai-visiškai dažytos ir restauruotų savybių turinčių sliduma itališko stiliaus sofų ir minimalistinio interjero,” sako Schienke. “Tokiais atvejais, siekiant sukurti visiška priešingybė, viskas nerūdijančio plieno” virėja “virtuvė būtų puikiai atrodo.”

Sandra L. Steineris-Houck, prezidentas ir vyresnysis dizaineris Steiner-Houck & Associates Mount Joy, PA, sutinka. “Pramoniniai virtuvės gali būti veiksmingai įtraukta į bet kokio stiliaus namuose”, sako ji. “Aš labai norėčiau rekomenduoti dirbti su profesionaliu LIL (sertifikuota virtuvės dizaineris). Tai užtikrina, kad jis sujungia tinkamai į interjero dizaino namuose “. Tačiau ji mano, kad tai įmanoma pasiekti pramonės jaustis virtuvėje, kuri yra darni su ir gerbia namo dizainą.

Marc Hottenroth kavinėje prietaisai, GE Appliances prekės, pramoninės virtuvės remiasi dviejų veiksnių. “Aš manau, kaip jis atrodo ir kaip ji veikia,” sako Hottenroth. “Paprastai, profesionali estetinės apibrėžia pramonės virtuvė. Tai apima tvirtus rankenėles, sunkiųjų rankenos ir nerūdijančio plieno apdaila. “

Sunkiosios prietaisai

Be nerūdijančio plieno, Steineris-Houck sako pramoninės virtuvės taip pat funkcija komercinę ar profesinę klasės prietaisai. “Jie yra skirtos atlikti aukštesniu lygiu, būtų itin funkcionalus ir įtraukti labai patvarus apdaila ir paviršius, panašiai kaip komercinės virtuvėje,” Steiner-Houck paaiškina.

Tiesą sakant, sunkiųjų prietaisai yra pagrindinis bruožas pramoninių virtuvių. “Tai yra prietaisų, kurie skirti išsiskirti virtuvėje ir rūšys gauti pastebėjau, kaip 48-colių arba 36-colių diapazone,” Hottenroth sako. “Šie diapazonai negali būti tikrai profesionalus laipsnio, nes gyvenamųjų saugos taisyklių, tačiau turi būti padidinti jų efektyvumą.” Jis pataria ieško degikliai, kad galėtų pateikti visą spektrą šilumos parametrus, iš itin mažo 140 laipsnių F užvirti, kad intensyvus 18.000 BTU produkcija. “Be to, mano dual fuel modelius su konvekcija orkaitės ir sunkiųjų pilno ištraukimo orkaitės lentynos.”

Kitos Prietaisų tvarkymas

Built-in šaldytuvai ir indaplovės yra taip pat yra pramoninio virtuvėje. “Apsvarstykite kelis prietaisus kaip du indaplovės vienas ant abiejų kriauklę ar kelis undercounter šaldytuvų visoje lengva naudotis konkrečių miltai prep poreikius virtuvės pusėje,” Hottenroth pataria.

Jis sako, kad indukcija virimo technologija populiarėja. “Žiūrėk indukcinėms viryklės su sous vide. Tai tikslumo ruošimui, kurioje maistas yra virti sandariai krepšiai reguliuojamos temperatūros vandens vonioje tipas “Hottenroth sako. “Tiksli temperatūros kontrolė daro monograma indukcinės kaitlentės idealiai tinka sous vide ir kitų tiksliųjų gaminimo metodus.”

Kitas cool prietaisas apsvarstyti už pramoninės Virtuvė: picos orkaitė. “Ar galite įsivaizduoti, turinčio geriausio restorano picos krosnis galimybes sukurti tobulas gabalas namie?” Su Monogram 30 colių Flush Hearth orkaitė, Hottenroth sako galite gauti picerija kokybės rezultatus. “Jis jungia crisping našumą tradicinio akmens anglių ir medienos deginimas orkaitės picos su tikslumo ir patogumo sudėtingų gyvenamojo prietaiso”, aiškina jis.

Nors nerūdijančio plieno yra labai populiarus pramoninės virtuvės, Hottenroth sako ten taip pat auga noras prietaisų, kurie gali mišinys daugiau vientisai su namų dekoro. “Apsvarstykite Kavinė Matte White su šlifuoto žalvario Rankenos ir lazdų bumbulai ar matinė juoda su Nerūdijančio plieno Rankenos ir lazdų bumbulai,” sako jis. Café kolekcija taip pat apima pagal užsakymą spalvos rankena ir rankenėlę rinkiniai su papildomų spalvų pasirinkimo brūkšniuotosios vario ir matinio Black. “Dabar jūs galite turėti spalvą ir apdailą, kad atrodo puikiai į savo namų ir turi pramoninį stilių, kuris daro pareiškimą.”

Kriauklės ir maišytuvai

Kaimo kriauklės yra gana madinga, o Danas Blogiausias ne ELKAY rekomenduoja Crosstown nerūdijančio plieno Farmhouse kriaukle. “Jis suteikia jums vietos ir stilius galimybes įtraukti, kad pramonės jaustis į bet virtuvėje,” Blogiausias sako. “Iš kriauklės dydis yra pakankamai didelis, kad spręsti pramonės dydžio sujaukia, o taip pat išlaikyti stilingą išvaizdą.” Be to, jis sako, kad stora kampai suteiks naują, geometrinis ir pramoninį dizainą. “Be to, tiesūs šonai ir vienodo dugno suteikti modernią išvaizdą ir daugiau Naudingo ploto.”

WALLMOUNT puodai užpildas maišytuvas

Dar viena naudinga funkcija pramonės virtuvės yra puodai užpildas. “THE Avado Virtuvinis maišytuvas kolekcija ELKAY sujungia švarius modernias linijas su komercinių ir pramoninių dizainų, kurie atrodo kaip didelis, kaip jie veikia,” Blogiausias paaiškina. Sieninis maišytuvas su lanksčia žarna kitoje puikus papildymas. “Tai maišytuvas auga populiarumas, atsižvelgiant į tarp pusiau pramoninio stiliaus balansas, o dar giriasi aptakus ir modernus apdaila, kuri atitinka gražiai su šiandienos gyvenamųjų tendencijas.”

grindys

Dėmėti betonas yra populiarus pasirinkimas pramoninių virtuvių. Yra neišspręstas diskusijos dėl kietmedžio grindys naudojimo virtuvėse (ir / ar vonios), tačiau daugelis dizainerių naudoti kietmedžio ar inžinerinis mediena ar keramikos / Porcelianas akmens masės plytelės šioje virtuvės dizainas tipo.

spalvos

Galiausiai, mes paprašėme Jody Finglas Prezidentą Finglas tapybos  į Croton-on-Hudson, NY, už patarimų pasirenkant spalvas. “Pramoniniais ar komerciniais Virtuvės turi tendenciją atrodyti truputį klinikinė nes daug virtuvėje yra pripildytas nerūdijančio plieno, sako Finglas. “Mes taip pat nustatė, kad, nes dauguma zonoje plytelėmis būtų galima lengvai valyti ir prižiūrėti, ji gali būti sunku nustatyti spalvą. Tačiau yra galimybių, kad erdvė įdomesnis. “

Jis rekomenduoja įvedant spalvotas plytelės pavyzdžiui, raudonos ir geltonos spalvos ant sienų. “Šios spalvos yra labai populiarus. Jie padeda lūžti erdvę ir leidžia virtuvė ieškoti mažiau pramonės, “sako jis.

Finglas pažymi, kad dažytų paviršių, kaip durų taip pat yra didelis sritys pristatyti spalvą. “Gražus raudonas durys virtuve yra klasikinis ir patraukli. Kadangi tai yra dėmesio greiferiniai spalva, norite būti mąstantis apie tai, kur dažų raudonos virtuvėje, todėl jūs ne persistengti ji, “sako jis.

You may also like