Skip to main content

Zdobenie Tipy pre romantické spálni

Zdobenie Tipy pre romantické spálni nápady

Pridanie romantickú atmosféru do vašej spálne nemusí znamenať nadbytok volániky alebo ružové (ak to je vaša ideálne miesto pre romantický vzhľad), ale to nemá znamenať, mäkké textúry, ozdobený dotyky a celkový luxusnú atmosféru.

Tu je deväť spální demonštrujúci, ako sa dostať romantickú štýlu právo.

Ozdobná stropné svietidlo

Jeden spôsob, ako pridať okamžité romantiku do vašej spálne je s nádhernou zdobenou stropné svietidlá, ako je napríklad zlatými lustra tu zobrazené. Používajúce prívesok svetla, bubnové tvaru odtiene a krásne nočné lampy sú aj iné spôsoby, ako pridať romantické svetlo do vašej spálne. Ak má stropné svetlo vypínača, to je ešte lepšie, po tom všetkom, romantický štýl je predovšetkým o zdieľanie romantické chvíle so svojím partnerom.

Ružové alebo červené Akcenty

Hoci príliš veľa červenej farby zmení spálňu krikľavý a príliš ružové môže byť sacharín sladký, dotyk červené, ružové alebo oboje dodáva romantiku na inak neutrálne farebnú schému. Pozrite sa na niekoľko akcenty v ružovej alebo červenej rúže ružovo-vankúše, deky hodiť, drobné vybavenie, kvety, alebo obrazovky sú všetky možnosti.

Farba je Romantic

Aj keď nie je jasne definovaná romantický farebnosť, budete väčšinou chcieť zostať s jemnými farbami a pomerne obmedzené palete. Krémovo biela, rumenec ružová, šeptavý šedej a pastel broskyňa sa bežne používajú v romantických izbách, aj keď sú vždy zadarmo nahradiť alebo doplniť svoje obľúbené farby. Napriek tomu sa veľmi svetlé alebo tmavé odtiene nie sú najlepšie zápas pre romantickom štýle, takže ak to sú farby, ktoré volajú na vás, používať ich ako akcenty, nie ako hlavný palety vaša spálňa je.

romantický Posteľné

Romantický izba je mäkký spálňa, a nikde je, že viac zrejmé, než sa na posteľ. Volániky posteľ sukne, silné tešiteľ alebo prikrývka, mäkké listy a veľa Shams, vankúše a vankúše obrátiť vašu posteľ na romantický raj pre dvoch. Pre dôkaz, stačí sa pozrieť na krásne posteli tu zobrazené. Mäkké, príjemné a len trochu prehnaná: dokonale romantické.

Gorgeous Headboard

Ak chcete pridať len jeden nádych romantiky do spálne, aby to ozdobený čelo. Plyšové čalúnenie, bohaté dizajn, farbu standout, a okázalý štýl, aby čelo tu zobrazené víťaza, ale tam sú takmer nekonečné možnosti k dispozícii. Len nezabudnite, že vaše romantické čelo, by mali urobiť vyhlásenie; jednoduchá drevená čelo pracuje pre mnoho ďalších štýlov zdobenia, ale nie toto.

posteľ s nebesami

Len málo vecí povedať romantiku ako posteľ s nebesami. Či už dávate prednosť plné striešku, ktorá obklopuje celú posteľ, alebo len náznak vrchlíka tak jeden ukázaný tu, je tu niečo nepopierateľne zmyselnú o hodvábne tkaniny, zavesený okolo svojej spanie. Dokonca si môžete vytvoriť svoj vlastný jednoduchý padák-len pozastaviť veľký vyšívací obruč pod stropom nad hlavou postele, potom pripojiť priesvitné tkaniny, ktorý na prepážku s sponkami alebo svorkami. Usporiadať tkaninu v pôvabnej závesy okolo peľasť svojho lôžka, a voila, máte krásny vzhľad ukázaný tu.

Starožitnosti

Nemusíte vyzdobiť celú izbu starožitností na romantickom štýle, a vy ani nemusíte používať originálne starožitnosti, ale budete chcieť aspoň kus alebo dva s nepopierateľne starom štýle, ozdobený kúzlo. Ísť s nádherne vyrezávané posteli ako jeden ukázaný tu, alebo si vybrať starožitný odkladací stolík alebo komoda dať vašej spálni romantickú atmosféru.

string Lights

String svetlá sú nielen na prázdniny. Tie by nechcel zabaliť vaše spálne v jasných farbách alebo blikajúcich žiaroviek, ale jediný reťazec bieleho svetla je celkom romantické. Zabaliť svetla okolo stúpadlo alebo čelo postele alebo tkať je cez záclonové tyče, zárubňa, alebo dokonca po strope nad vašej posteli. Dostanete mäkkú žiaru podobnú sviečkach, bez toho aby potrebné sa obávať ohňa alebo dymu. Veľmi pekné.

ovčej kože Throw

Pozrite sa na posteli tu zobrazenej vidieť, ako zmyselné a príjemné na dotyk ovčej kože, skutočné alebo umelé, môže byť. Tlustý a oh-so-soft na svojej koži; keď ležal ovčej cez svoje posteli alebo na podlahe, nie je pochýb o tom, že vaša spálňa je miesto romantiky.

You may also like