Skip to main content

10 Beautiful viise korraldada oma Home Office

Me oleme kõik tuttavad sõnad “Lööge kontoris, puhas meeles,” ja see on tegelikult kipub olema tõsi. Nagu te sätestatud, et lahendada projektide tähtajad ja punkte oma ülesannete nimekiri oma kodukontoris, puhas, poleeritud tööruumi saab ainult parandada oma tootlikkust. Vabaneda segadusega võib leevendada ärevust tundeid, liiga, nii et saate keskenduda oma töö asemel puhastus.

Et vältida segadust ülesehitamisel ja hoida kõik oma kohale, see aitab on mõned organisatsioonilised süsteemid enne kui isegi istuda oma laua. Olgu see fail kapis, korvid või uskumatult geniaalne viis korraldada, et olete kunagi pidanud need ideed inspireerida teil korraldada oma kontorina üks kord ja kõik. Seda saad teha te tunnete palju rahulikum ja valmis tegeleda kõikide projekti, et tegemist teed.

Varuma Desk Accessories

Kui te sätestatud, et korraldada oma kontoris, seal on üks koht, kus sa peaks algama-laual. See on koht, mis on lähemal Silma kandsid nagu te töötate, ja teil on tunne palju parem, kui ta otsib korraldatud. Parim viis selle saavutamiseks on osta erinevaid laua tarvikud, mis on mitte ainult visuaalselt meeldiv, kuid ühtlasi praktiline eesmärk. Selles kontoris kuuluvate Kristin Fancy Asjad, kirjutuslaud on varustatud tassi pastakad, laadimisjaama ja kasti märkmete.

Tooge Piisavalt riiulid

Riiulid on kiire ja lihtne tuua oma kontoris, pakkudes hädavajalikku laigud Kätkö asju, kui sa ei ole kapp või kummut. In  seda ametit  tehtud üle disainer Joanna Whittaker kohta  Whittaker Interjöörid , valge riiulid vaadata stiilne ja pakkumisi laigud poe ajakirjad, raamatud ja isegi Ruum Taim või kaks .

ette kavandama

Muidugi, me kõik ilmselt kalendrid meie arvutid koos pop-up meeldetuletusi, kuid seal on midagi öelda ka ka jälgida oma ajakava reaalne, live kalendreid riputada oma kontoris. Tema büroo, Melissa George  poleeritud Habitat  välja  kolme kuu kuiva kustutada kalendri süsteem  , mis on võrdselt dekoratiivsed ja mugav. Ta istub kõrval riiulil, mis hoiab palju kontor must-rikaste samuti.

Korralda toodet Üheväravajalgpall

Jessi Russell  on vanem stilist Stella & Dot, nii et ta vajab loomulikult palju ruumi, et salvestada oma inventari ja muud tarvilikku oma kontorina. Tuues sisse  klassikaline riiulid featuring arvukalt cubbies , võib ta korraldada ja näidata oma pagaritooted  ja  tee seda stiilselt. Kui teil on piisavalt ruumi oma kontoris, valivad riiul cubbies tõeliselt saavutada oma organisatsiooni eesmärke.

Kaasa Palju Bin

Elsie of  Beautiful Mess  on pro, kui tegemist on luua  kontor  , mis on mitte ainult-trend, kuid ka veatult korraldatud. Siin tema lõng ja käsitöö tarvikud olla värviline sisekujundus, kui nad kuvatakse läbi avatud, samal ajal kui tema teised kontoris Essentials saab kenasti peitunud tonni valge storage bin. Mis prügikastidesse, võite tuua see sama organisatsioon oma kontoris, ja boonuspunkti kui teil märgistavad ka prügikastidesse.

Fail It Away

Kuigi see võib tunduda natuke vana kooli, faili oma laua on no-brainer viis peita kõik need paberid, mis on ikka ümber oma tööruumi. Selles  minimaalne šikk kontor  kuuluvate Teri of  Lovely sahtel , valge laud faili sobib suurepäraselt koos valge laud ja geomeetrilise kunsti, ja see toimib peidupaik kõik need paberid.

Mix sisekujundus ja organisatsiooni

Jah, võite täiesti koondada organisatsiooni ja sisekujundus. Pole midagi, mis ütleb, et te ei saa teha korralduse vaadata päris, mis on tõendatud  Diana kabinetis  of  204 Park . Riiulile nurgas, tema raamatud on rambivalguses kõrval dekoratiivesemed nagu vaasid ja vääriskivide , mängides kenasti ülejäänud sisekujundust naiselik kontoris.

Anda kohad Ajakirjad ja inspiratsioon

Teie ajakirjad, raamatud, väljalõiked ja juhuslikult paberitükke võib kõik kokku tegutseda inspiratsiooni oma kontoris ja saate anda neile elupaikadeks samuti. Sisekujundaja  Vanessa Francis  luua oma  kodukontoris  olla praktiline ja inspireeriv, koos sisseehitatud riiulid raamatuid ja ajakirju ja inspiratsiooni pardal, mis asub paremal taga tema arvuti, valmis inspireerida tema ükskõik mida ta kallal. Plus, et valgusti on päris hämmastav.

Paigalda kapid

Kui teil on avar büroo ja eelarve töö, kaaluda tuues pangas kapid oluliselt parandada oma organisatsioon. Selles  hip kontoris  kuuluvate Nikki Mihalik kohta  Akula Kreative  ja kujundas Caroline Cressey kohta  Rookery Design , valge kapid hoida esemeid välja rambivalgusesse teised kontoris Essentials kuvatakse tavaline vaatepilt kuni eespool selge prügikastidesse.

Loo Command Center

Käsk keskus lähedal oma sissepääs või oma köök on uskumatult mugav ja saab tuua, et sama mugavuse oma kontoris samuti. Loo “lahing station”, mis sisaldab teie printer, pabertahvel paljundus, failid ja kalender ja peavad seda oma tegevuse aluseks oma kontoris. Pavan of  Interior Love Affair  meisterdatud lihtsalt selline ala enda  kodukontoris , ja tegi seda vaadata stiilne ja ilus ka.

 

You may also like