Skip to main content

Kaasaegse sädelev Home Office Ideed

Kaasaegse sädelev Home Office Ideed

Kas te töötate kodus iga päev või rutiinselt leida tööd jälgib teid koju kontoris, kodus kontoris võib kergesti muutuda üks tuba majas, et sa kulutad suurema osa ajast sisse. Sellepärast, et see on väga oluline, et disain tuba olla atraktiivne ja energiat. Nii, ükskõik, kuidas te tunnete tööd sa pead tegema kui oled seal, disain ruumi aitab tõsta oma piiritust ja liikumas teid edu. Seal on mitmel viisil luua ruumi, mis inspireerib oma loovust ja sõita. Värvid , mustrid ja kunst on kõik head kohad alustamiseks. Või kui see, mida sa vajad on vaikne ruum koguda oma mõtteid ja keskenduda oma ruumi aitab teil seda teha ka. Rahustav, neutraalsed Värvipalettija minimalistliku sisustusega aitab suurendada oma zen ja optimeerida oma töökorraldust. Mis iganes on Sinu tööstiili, seal on ruumi, mis aitab sul olla oma parima. Ja veenduge, et saate seda, siin on mõned vapustav inspireeriv ideid kaunistades oma kodu asukoht.

Kontorina tavaliselt ei ole suurim tuba majast. Aga see ei tähenda, et te ei tunne, nagu teil on kõik ruumi teil on vaja venitada. Kui üks sein on kõik olete oma kontoris, anda endale laud ruumi, mis kestab kogu seina. Nii on tagatud tunne, kui sa piirduma ainult ümbrus oma tooli.

Amet Nook

Kui sul ei ole piisavalt ruumi, et anda oma kontorina kogu ruumi ise, peate leidma viise, kuidas kaasata see kujundusest teise tuppa. Üks viis seda teha, andes samas kontoris ala oma ruumi ja isikupära, on ala määratlemiseks värvi. Selles toas, kogu kontor on värvitud mustaks, samas kui ülejäänud tuba on helehall. See aitab kontoris olema eraldi samas pakkudes stseeni varastamine disain element suurem tuba.

Stiilne Storage kodus töötamine

Otsitakse rohkem ruumi kodus ei ole kunagi piiratud vaid kontoris. Aga see on üks kohti, kus küsimus esitleb ennast kõige pakilisemaks. Hea uudis on see, et mitte ainult ladustamise saadaval oma kontoris, kuid vähe loovust saab muuta ta pilkupüüdev funktsioon, mis hoiab oma faile, andes oma kontoris lahe ja stiilne välimus.

Selles tööstuspiirkonnas ilmega ruumi, kontor on antud jahedas, kaasaegne tunne koos geomeetriliselt kujundatud riiulid kokkulepe. Riiulid on täiuslik Erinevalt vintage laud ja sajandi keskpaigaks juhatusel. Mix materjalid ja ajastute aitab lisada võlu väike büroo.

Pilkupüüdev funktsioon Wall

Ärge kunagi alahinnake võimu mustrid. Õige mustrid, rakendatakse hästi, võib tuua elu peaaegu iga ruumi ükskõik mis kuju või suurusega. Seega, kui teie kontor asub natuke väike külg, kuid sa ei taha end tunda kodus on oma sisseehitatud boksi, jazz asju natuke tugeva annuse muster.

Siin lühike funktsioon seina spordi tapeet must ja valge diagonaalse triibuga on kõik see võtab selle väike kodu tööruumi minna järgmisele tasandile. Isegi nii, selles ruumis targalt hoidub lastes funktsioon seina üksi. Selle asemel, väiksemad hüppab muster on kootud kogu ruumi kunsti ja karbid. Täiendavad mustriline märgib aitavad hoida huvi läheb andes kontekstis seina.

Talituse kogu meeskond

Kodu bürood on tihti jagatud ruumid, nii et miks mitte teha ruumi kõigile? Isegi võttes ainult üks seina tööd, seda ruumi pakkumised tuba kahele täielik töö jaamu ettehankimise puidusüü-mustriline toolid. Soe värvid toolid paistma ülejäänud kontoris – teha enamasti halli tooni – tuua natuke energiat sellele rahulik tööruum.

Stiilne Sümmeetria

See ruum võtab jagatud bürooruumid mõiste samm edasi töönurk mõeldud koos uimastamist mõttes sümmeetria. Identsed toolid oma Roosakaskuldne jalad on imeliselt värvikas lähtepunkt twin töökohtadel. Sisustamine ladustamise, valgustus, raamatud ja isegi kunstiteadlaste sisseehitatud konsool, see 1-seina kontoriruumid on tunnistuseks võimu tõhus ja tulemuslik disain.

Töö-In Art Gallery at Home

Üks ilusamaid asju kontorina on see, et tegelikult võib olla mida iganes sa tahad seda. Ja kui sa armastad kunst, siis pole midagi peatumine sind keerates oma kontoris oma väga isikliku kunstigalerii. See ruum on ilus näide, kasutades seinu pöörduda kontor viiakse ruumi inspireerida loovust ja energiat meelt. Säilitades väga rahulik ja mediative tunne, seda ruumi ühendab mitu värvikas teoseid viiakse galerii seinale , mis kestab kaks seinad. See võib olla ka suurepärane lahendus, kui sul mitmeid kunstiteoseid, et te pole suutnud töö Decor oma teistesse ruumidesse.

Bright Pop Color

Värv on üks kõige otsesem viisil arvesse mõju oma sisekeskkonna viisil, mis on kindel, et teid mõjutavad omakorda. Oluline on leida õige tasakaal värvi sa armastad, et luua ruumi, mida vajate. Teie kodukontoris ei pruugi peavad olema täidetud sama eredad värvid nagu oma elu või peretoad, kuid see võib siiski kasu ühest hetkest värv, mis loob kogu ala maha.

See ruum on uuring kodukontorisse disaini neutraalne värvipalett. Jahedate seinte ja põrandate täiendavad soe puit toonid laud, riiulid ja toolid. Mis toob see kõik koos, aga on helge pop kollane , mis pärineb kapis. Ilma vastupandamatu ülejäänud ruumi, üks hetk seda naeratus esilekutsuvate varju on piisavalt energiat kogu ruumi, muutes muidu tavaline kontorina.

Lähen Big Värvilise

Teiselt poolt, võite alati minna suur värvi, mis hõlmab funktsiooni seina või isegi kogu ruumi oma lemmik varju. See fantastiline, lahe sinise toon on peaaegu kõike, et see tuba vajadustele. Mis siis, arhitektuuri seina muutub muster, ja seina tervikuna annab lõuend kunsti tõesti pop.

Veidi Värvus Kõikjal

Teine võimalus minna umbes tuues värvi oma kontorina on levitada seda ümber. Selle asemel, et tugineda ainult ühes tükis või ühe varju, proovige tuues värvi Kõikjal, kihilisus väike hüppab luua suur visuaalne mõju. See ruum saab tasakaalustav tegevus just värvidega levisid ruumi eklektiline ja huvitavat ruumi töö.

Valgusküllasesse Office

Üks nicest ja tervislikum asju, mida saate teha ise kontorina on iseenda ruumi palju loomulikku valgust. Isegi kui sul ei ole võimalust seina pikkus aknad igal pool, oma bürooruumid ja meeleolu ainult kasu sissevoolu päikesevalgust. Ka siis, kui vaheaeg rullides ringi, seal on midagi paremat kui võttes paar minutit unistama kui te pilku aknast välja.

Ruumi ennast

Kui teil on vaja ruumi ennast kui te töötate, kuid ei ole ruumi, et mahutada eraldi kontorina, võite alati mõelda tegemise eraldamine ise. See kodu bürooruumid Carves läbi ruumi kõik oma koos Kietaisu klaasseinad koos ukse. See on uuenduslik lahendus küsimusi ruumi, et paljud kodu kontorid tekib.

 

You may also like