Skip to main content

Creative Office’i sisekujunduse näpunäited oma tootlikkuse suurendamiseks

Creative Office Decor Tips maksimeerida oma tootlikkust

Pole saladus, et keskkond olete võivad mängida olulist rolli, kuidas te tunnete, kuid kas teadsite, et see võib ka sind tootlikumaks tööl?

Nagu selgub, on ton uskumatult lihtne ja ökonoomne kujundusest trikke saab integreerida oma kontoris  , mis teeb te tunnete rohkem pingestatud, mis on inspireeritud ja motiveeritud võtta päeval, isegi kartsin pärastlõunal madalseis.

Ja ilu enamik neist vihjeid, et nad võivad olla peaaegu mis tahes kontori-suur või väike, kodu või võõrsil. Niisiis, ükskõik interjööri asjaoludel te töötate, proovige üks, kaks või kõik kaheksa neist ideedest luua õnnelikum, tervislikumaks ja tootlikumaks tööruumi.

Suurenda Valgustus

Optimeerides oma valgustus on üks lihtsamaid viise, et suurendada oma energia ja vähendada silmade koormus, mis pärineb üritab lugeda hämaras. Kui teil on võimalik, maksimeerida loomulikku valgust te töötate nii palju kui võimalik, kasutades õhuke, tuuline aknakaunistusi mitte raske ja läbipaistmatu. Aga isegi kui teie kontrolli oma loomulikku valgust on piiratud, valides säravvalge sibulad teeb suur erinevus oma igapäevast energia reserve.

Decluttered Minimalism

Minimalistlik esteetiline teeb rohkem kui teha oma ruumi otsima igasuguseid šikk ja kutsuv; Samuti lihtsustab asju teha. Segadusega ümber oma kontoris oht tehes tunned ülekoormatud ja palju stressis kui vaja. Niisiis, eesmärk on hoida oma kontoris lihtne ja virvarrita jaoks hingata esilekutsuvate vibe iga päev.

inspireeriv Värvid

Värv on täis tootlikkuse potentsiaali, nii et kasutage seda hüljata. Teaduslikud uuringud on rohkesti touting otsene mõju värvi nii meeleolu ja tootlikkust. Sinakat värvi stimuleerida meeles, kollane toonid inspireerivad loovust ja roheline indutseerib tundeid lõõgastumiseks, kuid muidugi see võib varieeruda inimeselt inimesele. Nimetage värve sa leida isiklikult stimuleeriva ja lisada neile kus saad.

kosutavat aroomid

Võti viibib stimuleeritud kõik live pikka päeva on veenduda ükski meeli arvestata, et vahendid maksavad meeles aroomid wafting läbi oma ruumi. Piparmünt on tavaliselt kasutatakse energiat ja värskendada, kaasaaitamine kontsentratsioon, samas citrusy aroomid võivad tõusu ja de-stress. Ja kui te olete mures võite unustada puhuma lõhnav küünal, eeterlikku õli hajutid on suurepärane-ja ultra-safe-viis tagada oma lõhn mäng on tugev.

Lively Haljastus

Nagu inimestel, oleme loomulik olendid, mis võib tõsiselt kannatada, kui meil ei ole piisavalt iseloomu meie päev-päevalt. Õnneks see on lihtne probleem võidelda. Lisades rohelus oma tööruumi toob mõnusaks vibes samas puhastades oma õhu  ja  see pakub rohkem võimalusi kohandada ja täiustada oma interjööri dekoratiivsed potid ja vaasid.

motiveerimine sõnumid

Kui tunned blah ja üksluine, see on raske Suoltaa oma parimad tööd. Samuti on lihtne unustada, miks te nii kõvasti tööd, et alustada. Lisades paar tükki näidata oma lemmik motiveeriv sõnumid saab teha tõsist mõju oma igapäevast toodangut. Ja nendel päevadel on nii palju erinevaid tüpograafia stiile, prindib ja fotosid valida, et sa oled kindlasti leida täiuslik tükk (või kaks), et see sobiks oma väljamõeldud.

Praktiline (ja ilus) Storage

Üks suurimaid süüdlased taga tootlikkust zap kaos, mis on segadusega eeltäidetud laud on lihtsalt ei ole õige kodus kõike seda. Sisaldavad puhas ja korras karbid maja asju nagu kirjutusvahendid, paberid enne nad töödeldud, ja mitmesugused kontoritarbed koheselt teha oma ruumi tunduda organiseeritud ja muuta see palju lihtsam kui see nii jääks.

Inspireeriv Vision Board

Pabertahvel paljundus featuring igapäevastest ülesannetest kindlasti aitab tootlikkuse ees, kuid lisades sihte tulevikuks kujul fotod ja sõnumid suurendada tootmise võimsus kümnekordselt. Proovi keerates oma korkplaat nägemuseks pardal featuring asju, mida sooviksite kõige rohkem saavutada lähemas ja kaugemas tulevikus ja vaata oma igapäevast motivatsiooni taset tõsta.

 

You may also like