Skip to main content

Moodne ja Chic Ideed Teie siseministeeriumis

Igaühel on erinev komplekt vajadused nende tööala, nii palju disaini ideid ei ole sugugi üks suurus sobib kõigile. Kuid see ei tähenda, et luua täiuslik bürooruumid on võimatu, kaugel sellest.

Niisiis, kui te ei tunne ülekoormatud idee luua ruumi, mis võimaldab teil töötada kodus, ära vaata kaugemale. Oleme koostanud nimekirja ettepanekuid, mis aitavad teil luua kontor, mis on võrdselt funktsionaalsed kui kutsuv.

1. Loo Focus alad

Nagu te kujutlevad disaini oma kontoris, siis veenduge, et võtta arvesse kõiki tegevusi saate täita ruumi. Enam kui tõenäoline, peate lisada laua kasutada, võideldes samal ajal paberimajandust. Aga täita mitmesuguseid ülesandeid, eraldi fookusalaga võib olla kasulik.

Lisaks teie peamine tööala, mõtle sisaldavad täiendavat istumiseks arutluste või kohtumine kliendiga. Alternatiivselt, kui on mitu pereliikmed, kellel on vaja jagada ruumi, hoida asjad korraldatud andes igale inimesele individuaalne töökoht alates.

2. Lisada Piisavalt Storage

Hoiame büroo korraldatud saab võitlus palju. Eriti, kui sa oled keegi, kes on kalduvus saada maetud all rahutud laud, nii et see on oluline lisada palju ladustamise lahendusi oma disain.

Kui teil on ruumi, kappide või sisseehitatud ins on ideaalne ladustamiseks suurem objekte. Open riiulid on lihtne segada funktsionaalne objekte ja dekoori elemente samuti.

3. Vali neutraalne

Üks põhilisi teadmisi värvi teooria on see, et värvid, mis on valitud kaunistada ruumi võib olla tugev mõju meie meeleolu. Sinine, näiteks sageli tõlgendada nii rahustav, samas kollane on näidatud, et esile kutsuda ärevust.

Kuna bürooruumid on koht, mida soovite, et oleks võimalik jääda keskendunud, see võib olla kasulik määrata suur löögid värvi  ja emotsionaalne vastuseid nad toovad – kõrvale. Selle asemel keskenduda valides suuresti neutraalne värvipaleti, mis võimaldab teil panna lahtiselt oma tähelepanu ülesandele.

4. Accent Mis isiklikud esemed

Niipalju, kui see on oluline, et oleks võimalik keskenduda teie büroo, see on ka oluline, et luua ruumi, kus sa hea meelega veeta aega. Ära unusta lisada paar dekoorelemente ja tükid seina art, et rõhutada oma isiklik maitse.

Üks lihtsamaid viise seda teha (samas luues sidusa disain) on võimaldada oma isiklikud esemed dikteerida oma aktsent värvid. Kas teie parim sobitada julge toonid nendes isiklikud esemed ja liidab need säästlikult kogu tuba.

5. Tooge väljas

Uuringud näitavad, et juuresolekul loomulikku valgust professionaalse ruumid on valdavalt positiivne mõju töötajate produktiivsust ja moraali. See on mõttekas ainult, et need mõisted ei lihtsalt tõlkida kontorina samuti keskkonda, nii leida viis lisada väljas.

Võimaluse korral teha aknad lahutamatu osa teie disain. Mõtle viies oma laua alla aknalauale ja valides mitte-pealetükkiv rulood. Lisaks ärge kartke lisada muud looduslikud elemendid oma disain. Värske rohelus lisab värvi ruumi ja parandada oma meeleolu.

You may also like