Skip to main content

9 Home Office Ideed on kõige tõhusamad Space Ometi

Puldiga töökohti, vabakutseline karjääri ja tööandja paindlikkust, rohkem ja rohkem inimesi, kes valivad välja üheksast viieni boksi. Selle asemel, nad viibivad kodus.

Väljalõikamine töökohal häiritud rahvarohke kontorid, ja mis kõige tähtsam, sõiduajad, kes saavad online ja saada tööd kodust lahkumata on üldiselt õnnelikumad ja produktiivsemad. Ja ka keegi kohut neile, kes viibivad oma pidžaama varem 10:00 või mida nad söövad lõunat. Bonus.

Aga saada viljakasse töö tundi nõuab ruumi, mis võimaldab seda.

Kui sa ei armasta ruumi töötate, ausalt, siis on raske aeg läheb sinna. Ja me kõik teame, et see on raske piisavalt saada tööd esiteks, eks?

Siin on meie 9 kodukontoris ideid oma kõige produktiivsemad ruumi veel:

Leida õige ruumi

Õige ruumi oma kodus kontoris võib tunduda no-brainer, kuid hetk aega kaaluda kõiki võimalusi. See võib tunduda ilmselge, et võtta väikseima või vähem kasutatud magamistuba, kuid on suurem, sunnier külalistuba parem valik? Kas ruumi teha kahekordne tollimaks, kui harvad külalised sinuga?

Kui teil on luksus suur kodu, see on ka oluline kaaluda, kui sa või ei taha olla tiheda liiklusega piirkonnas. Kui teil keskenduda parima samas keset müra ja aktiivsust, tuba välja elutoas on hea valik. Vaikse-otsijad, vaba magamistuba alla koridoris peaks andma rohkem rahu ja üksindust.

Kas kõik on valmis

Sa ei pane oma lauahõbe oma pesuruumi, nii ei lähe oma kontoris kui täielik, kuni see on täielikult varustatud koos pastapliiatsid, paber, ümbrikud ja üha olulisem laadijad. Mida vähem korda päevas sa pead minema otsima midagi, seda parem.

Aga hei, ärge unustage võtta vaheaegu. Mingit põhjust pakkida lõunasöögi, eks?

Omaks loomulikku valgust

Inimene on programmeeritud tundma õnnelikumad (ja loodetavasti näha suurenenud tootlikkus) kui loomuliku valguse toimel. Võta ükskõik aknas ruumi teil on ja rõhutada seda väljanägemist kontorina. Kui ruum võimaldab, murda boksi standardid ja float oma laua eemale seina, paralleelne akna. Sul paigutatud nautida vaadet ilma tegeleda pimestavad.

ja kunstlik

Kõik aknad maailmas ei anna teile piisavalt valgust kui õues on pime, nii ei tohi unustada õhkkond ja praktilisus aktsent valgustus. See on ka suurepärane võimalus stiilis oma kontoris valgustus kujundusest. Lisamine ülesanne lamp, laud lambi ja põrandalamp saab kombineerida, et luua erinevaid meeleolusid. Ideaalne talvel töö, kui isegi mitte nii varajase ärkajad on üles enne päikese käes.

Hoida asjad, kuidas sa asju hoida

Üks kuulsusrikas osad töötavad kontorina, et seal ei ole ettevõtte väljastatud metallist kapis plopped oma tööruumi. Kuid te peate ikkagi koht säilitada tähtsad paberid. Otsi šikk-kuid-praktiline ladustamise lahendusi. Magazine nagid on hea neile, kes soovivad hoida oma dokumente vertikaalne. Kui olete paberi harklaadur nagu mina, lihtne bin hoiab hunnikud otsivad mõnevõrra organiseeritud ja tahtlik.

Ole tundma

Pinterest on suurepärane asukoht inspiratsiooni, kuid võtta kõige kohta, mida näete tera soola. Lõpus päeval, funktsioon peaks palju suurem kujul. Midagi räägib see nii selgelt kui valikut laua tool. Sa ei pea minema mahukad mustast nahast, aga sa peaksid olema kindel, et teie valik pakub suurepäraseid seljatugi ja edendab hea poos – Chic plastikust või puidust toolid ei kavatse lõigata seda tööd.

Salvesta oma kaela (no tõesti) hoides top arvuti silmade kõrgusel. Sul pisut alla ekraanil, hoides oma kaaned osaliselt suletud ja võitleb väsimuse. Seal on palju stiilne võimalusi monitor ja arvuti seisab, et teile tõuke vajate.

Mine roheline

Pole saladus, et taime või kaks saab teha suur erinevus ruumi oma kodus. Noppida mõned vähe hooldust taimed, mis läbilöömiseks oma kontoris keskkond. Sukulendid on tavaliselt ohutu valik, samuti klassikat nagu madu või kummi taimed.

Oled alaline lill ostja? Kisu paar alates söögituba laud kimp ning lisage need vaasi või lähedal oma laua.

Hangi mugav

Dressipüksid on ametlik riietus kodus töötades, eks? Aga saada mugav on rohkem kui lihtsalt riided ja laud toolid. Kui teie bürooruumid on piisavalt suur, siis võib kaaluda lisades lugemise tool või päevavoodit võttes kõned või puhkepausi-.

Kui arvate, et on külastajatele oma kontoris, määrata ruumi neile samuti. Kas valida rohkem mitteametlikku setup, nagu eespool kirjeldatud, või jääda lihtsate toolid silmitsi oma laua ruumi? Mõlemal juhul, luues oma kontoris mahutada nii teile ja kõikidele saadate oma kontori nõuab mõtlemist, kuidas saate kasutada ruumi.

Tee sinu

Lihtsalt, sest sa oled kodus, ei tähenda, et teie kodu asukoht tohiks isiklikku puudutust. Fotod oma pere, inspireeriv hinnapakkumisi või kunsti ja mõtestatud knick knacks saab teha oma kontoris tunnevad end vastutulelik ja oma.

You may also like