Skip to main content

Parim Tips kaunistus Home Office

Nii et teil on kontorina. Õnnitleme! Palju inimesi kaua spetsiaalne ruum nende kodudes, kus nad saavad keskenduda ja lahendada nende ülesanded. Nagu öeldud, idee kontorina ja tegelikkus, millel võib olla väga erinev. Võttes kontor oma maja tähendab külalislahke töö pühasse oma eluruum. Kuidas hoida oma kontoris zen? Kui soovite luua koht, kus sa tegelikult meeldib töötada, mis ühendab mugavalt rahusse oma maja või korteri (ja elu), pead mõtlema oma erinevaid võimalusi kaunistus kontorina.

Sa ei tohi mõelda, et luua esteetiline sulle meeldib oma kontoris peab olema top töö ja eraelu prioriteet. Aga kaunistus kontorina viisil sa armastad on tegelikult päris võimas. Kui sulle meeldib ruumi, mida soovite säilitada puhtust ja see võib ka aidata teil nautida oma tööd. Koristustöö suunduda kontoris – isegi kui see on kus sa elad – on palju lihtsam, kui saad minna ruumi, mis on meeldiv teile.

Seda silmas pidades, see on väärt pannes mõned töö kaunistades oma kodu asukoht. Et aidata teil alustada, oleme ümardatakse mõned top vihjeid allpool.

Organiseerituse

Pole saladus. Kodu bürood saavad räpane – kiire. Et hoida vaiad on lahe, see on ahvatlev varuma organisatsiooni prügikastidesse, kummut, jne Seal on umbes miljon suured võimalused turule, et aidata teil hoida oma kontorina top kuju. Ainus probleem on see, et see kõik on liiga lihtne, et tuua kobar kodust ilma tegelikult nende rakendamisel.

Enne kui hakkate ladustamine kuni sahtel korraldajad ja kappidel, järele mõtlema, kuidas te tegelikult  korraldada. Mis töötab teie jaoks hästi oma ülejäänud maja? Kui olete juba kombeks skaneerimise oma tulusid ja hoida asjad digitaalselt, miks osta arhiivikappi oma kontorina? Kui teil on üks lemmik pen sa alati kasutada, miks osta pen tassi? Ärge imetud kontorisse organisatsiooni hype. Teil on võimalus luua oma tööruumi. Kas seda viisil, mis töötab teie jaoks pikemas perspektiivis. Pea meeles, kaunistades kontorina viisil, mis ei tunne liiga steriilne on palju lihtsam, kui olete vältida kogunev hunnikud prügikastidesse, kaustu ja korraldajad.

Tõsta oma mõtlemist

Isegi väikseim kodukontoris saab täielikult varustatud suure kujundusest ja organisatsiooni lahendusi. Trikk on mõelda. Maksimeerida oma vertikaalse square footage poomise art sa armastad, lisades ujuva riiulid või paigaldamisel kapid mööda seina üles. Kõrgus oma seina on vara kui kaunistus kontorina. Ärge kartke, et saada vallatu, mida sa riputada. Open kapid võiks olla võrdsetes osades praktiline ja lõbus. Täida neid kasulik prügikastidesse kõrval värviline raamatuid või mõtestatud tchotchkes. Ära kunagi unusta, et teie kontor asub just seda –  sinu . Võite kasutada kogu seina kõrgus oma lõuend iganes inspireerib sind ja juhtida oma tootlikkust.

Cut nööri korratuste

Meie digitaalajastul, üks absoluutne halvim asju kontorid on kõik tech segadusega, mis koguneb. Sa ilmselt vaja arvuti ja printer, aga see ei tähenda, et sa pead vahtima oma sasipundar kaablid kogu päeva. Võta mõned sammud, et hoida oma kodu kontorist tasuta juhe segadusega. Lõika auk taga atraktiivne kasti. Teie ruuteri ja muud vajalikud tech saab elada seal juhtmed toidetud tagant välja. Paigaldada võimsusega riba all või tagaküljel oma laua. Kasutage Kaablite ja käsk konksud riidlemine nöörid, et saada ühendatud, et pikendusjuhtmega ja toita neid mööda tagasi mööbel, kus nad välja paista. Sul on üllatunud, kuidas lihtsalt eemaldades pealtnägija juhtmed teeb oma kontoris tunne puhas ja särav.

Saagu valgus

Offices on tuntud oma karmi valgustus – konkreetselt, fluorescents. Miks kontorid sageli valida steriilne, külm valgustus, mis paneb sind tunne, nagu sa oled mikroskoobi all? Sest nad teavad, üks põhiline töö põhimõte: piisav valgustus muudab nende töö lihtsamaks. Meil on juba tüve oma silmad jõllis ekraanid suurema osa päevast. Ära tee seda hullem, piirates valgustus oma kontorina. Kasuta loomulikku valgust nii palju kui võimalik, kuid veenduge, et täiendada, kui see ei küündi. Hästi valgustatud kontor on õnnelik, produktiivne üks.

Tunne end nagu kodus

Teie kontor on laiendada oma maja või korteri. See peaks välja nägema ja tunne, nagu üks. Kaunista samu teemasid, mida olete kasutanud oma maja ja lisada punkte sa armastad. Miski pole tabu. Kui oled taime armastaja, tekk oma kontorina roheline. Kui hygge on oma vibe, lisada Palus vaip ja hubane visata oma kontori tool. Ära piira ennast lihtsalt, sest see on tööruumi. Sul on tootlikumad ruumis, mis toob teile rõõmu, nii et miks mitte panna mõned ekstra hoole luua kontoris tunnete end nagu kodus?

Alusta kaunistus kodukontoris

Kas sa tahad teada parim viis kaunistada oma kontoris? Hakates. See on tõesti nii lihtne. Sul intuitiivselt teada põhialused: kirjutuslaud, tool, lamp. Sealt nautida protsessi leida tükki sa armastad, et inspireerida oma parimad tööd. Kaunistamine kodukontoris võib võtta aega. Aga sa pead kogu oma elu tööd, nii et see on vaeva väärt!

Mis on mõnes mõttes olete integreerinud oma kontoris oma kodus? Kas teil on muid targad nippe soovite jagada?

You may also like