Skip to main content

10 Gražios būdai organizuoti Jūsų Home Office

Mes visi susipažinę su fraze “Tidy biure, tvarkinga proto”, ir ji iš tikrųjų yra linkęs būti tiesa. Kaip jums nustatyti spręsti projektus, terminus ir elementus savo to-do sąrašą jūsų namų biure, švarus, poliruoti Workspace gali pagerinti tik savo produktyvumą. Atsikratyti netvarkos gali sumažinti nerimas jausmus, taip pat, todėl jūs galite sutelkti dėmesį į savo darbą, o ne valyti.

Norėdami išvengti netvarkos nuo pastato iki ir išlaikyti viską į savo vietą, ji gali padėti turėti keletą organizacinių sistemų prieš jus net susėsti prie savo stalo. Nesvarbu, ar tai failas spinta, krepšiai ar neįtikėtinai puikus būdas organizuoti, kad jūs niekada nelaikė, šios idėjos įkvėps jums organizuoti savo namų biuro kartą ir visiems laikams. Tai bus jums jaustis daug ramesnis ir paruoštas spręsti bet kokį projektą, kuris ateina savo kelią.

Rankų ant stalo reikmenys

Kai nustatytas organizuoti savo biurą, ten vienoje vietoje, kur jums reikia pradėti savo stalo. Tai vieta, kuri yra Matoma, kaip jūs dirbate, ir jūs jausitės daug geriau, jei jis žiūri organizuotas. Geriausias būdas pasiekti, kad yra pirkti iš stalo reikmenys, kurie yra ne tik vizualiai malonus įvairovė, bet taip pat tarnauja praktinę paskirtį. Šiame biure priklausančio Kristin išgalvotas dalykų, stalas yra įrengta su puodeliu rašikliams, įkrovimo stoties ir dėžutę su Sticky Notes.

Pritraukti daug lentynos

Lentynos yra greitai ir lengvai atnešti į Jūsų biurą, teikti labai reikalingą dėmės Atlicināt dalykų, jei jūs neturite spinta arba stalčius. Be  šių pareigų  , pasiektą per dizaineris Joanna Whittaker iš  Whittaker interjeras , baltos lentynos atrodo prašmatnus ir pasiūlyti dėmės saugoti žurnalus, knygas ir net Dekoratyviniai augalai ar dvi .

Planuoti iš anksto

Žinoma, mes visi tikriausiai kalendoriai mūsų kompiuterius visiškai su pop-up Priminimai, bet kažkas turi būti pasakyti taip pat sekti savo tvarkaraštį realiais, gyvais kalendorių, kad pakabinti savo biure. Savo biure, melisa George  Poliruotas Habitat  sukūrė  trijų mėnesių sausas trynimo kalendoriaus sistemą  , kad lygiai taip pat dekoratyvinis ir patogus. Jis sėdi šalia lentynoje, kad turi daug biuras turi-privilegijuotųjų taip pat.

Organizuoti Elementai cubbies

Jessi Russellas  yra vyresnysis stilistas Stella & Dot, todėl ji natūraliai turi daug galimybių saugoti savo inventorių ir kitus essentials savo namų biure. Suburianti  klasikinis lentynų featuring daug cubbies , ji gali organizuoti ir rodyti savo prekes  ir  daryti stilingai. Jei turite pakankamai vietos jūsų biure, pasirinkti lentynos su cubbies tikrai pasiekti jūsų organizacijos tikslus.

Apima daug konteineriai

Elsie nuo  A Beautiful Mess  yra pro, kai kalbama apie sukurti  namų biurą  , kad ne tik-tendencija, tačiau taip pat nepriekaištingai organizuotas. Čia jos verpalai ir apdorodami reikmenys tarnauti kaip spalvinga dekoro, kai jie rodomi po atviru dangumi, o jos Kitos biuro pagrindai gali būti tvarkingai nuošalioje tonų baltos saugojimo konteineriai. Su dėžes, galite atnešti tą patį lygį organizacijai savo biure, ir bonus taškų, jei jūs taip pat ženklinti dėžes.

Failo It Away

Nors ji gali jaustis šiek tiek senosios mokyklos, už savo darbo stalo failas yra jokio galvos skausmo būdas paslėpti visus tuos dokumentus, kurie yra išlikęs aplink savo darbo vietos. Šiuo  minimali-prašmatnus biuro  priklausančio Teri iš  gražių stalčius , balta stalas failą rungtynes iki puikiai su balta stalas ir geometrinės meno kūrinius, ir ji tarnauja kaip slėptuvė visų šių dokumentų.

Sumaišykite dekoro ir organizacijos

Taip, jūs galite visiškai suburti organizaciją ir dekoro. Nėra nieko, kad sako, kad jūs negalite padaryti organizacijos atrodo gana, kuris yra įrodyta  Dianos kabinete  iš  204 Park . Ant kampe lentynos, jos knygos yra spotlighted šalia dekoratyvinių objektų, tokių kaip vazos ir brangakmenių , žaisti gražiai su dekoro poilsio moteriškas biure.

Pateikite Spots žurnalų ir įkvėpimas

Jūsų žurnalai, knygos, iškarpos ir atsitiktiniai gabalai popieriaus visi gali ateiti kartu veikti kaip įkvėpimo savo biure, ir jūs galite suteikti jiems vietų gyventi taip pat. Interjero dizaineris  Vanessa Pranciškus  įsteigti savo  namų biuro  bus praktiškas ir įkvepiantis, su savo built-in lentynos knygų ir žurnalų ir įkvėpimo lentos, kad sėdi tiesiai už savo kompiuterį, paruoštas įkvėpti jai nesvarbu, ką ji dirba. Be to, kad šviesos šviestuvas yra labai nuostabi.

Įdiekite spintos

Jei turite erdvų biurą ir biudžetą dirbti, apsvarstyti galimybę į spintos banko žymiai pagerinti savo organizaciją. Šiuo  klubo biure  priklausančio Nikki Mihalik iš  Akula Kreative  ir dizainas Caroline Cressey iš  Rookery dizainas , baltos spintos laikyti daiktus iš dėmesio centre, o kitos biuro Essentials rodomi paprasto žvilgsnio iki pirmiau aiškių dėžėse.

Sukurti Command Center

Komandų centras šalia jūsų prieangyje ar jūsų virtuvėje yra neįtikėtinai patogu, ir jums gali atnešti tą patį patogumo į savo biurą, taip pat. Sukurti “mūšio stotis”, kuri apima savo spausdintuvas, corkboard, failai ir kalendorių ir mano, kad tai bus jūsų bazės operacijų biure. Pavan iš  vidaus Love Affair  meistriškai tik tokį plotą jos pačios  namų biure , ir padarė tai atrodo stilingas ir gražus, per daug.

 

You may also like