Skip to main content

9 Pradinis Biuro Idėjos Jūsų produktyviausių kosmoso Tačiau

Su nuotolinio darbo, laisvai samdomų vertėjų karjerą ir darbdavio lankstumo, daugiau ir daugiau žmonių renkasi iš devynių iki penkių į kabina. Vietoj to, jie būna namuose.

Iškirpimo darbo vietoje išsiblaškymas, perkrautas biurus, ir, svarbiausia, važinėti kartus, tie, kurie gali gauti internetu ir gaukite darbas neišeinant iš namų paprastai laimingesni ir labiau produktyvus. Ir taip pat niekas teisia juos esančių jų pižama pastaruosius 10:00 ar ką jie valgo pietums. Premija.

Bet vis į produktyvaus darbo valandas reikalingas erdvę, kurioje jis leidžia.

Jei nemyli erdvę jūs dirbate, gana nuoširdžiai, jums bus labai sunku vyksta ten. Ir mes visi žinome, kad tai pakankamai sunku gauti padaryti pirmoje vietoje darbą, tiesa?

Čia yra mūsų 9 namų biuro idėjos jūsų pačiu produktyviausiu erdvėje dar:

Rasti tinkamą erdvę

Nurodykite tinkamą erdvę savo namuose biure gali atrodyti kaip jokio galvos skausmo, bet šiek tiek laiko apsvarstyti kiekvieną variantą. Tai gali atrodyti akivaizdu imtis mažiausią arba bent naudojamą miegamasis, bet yra didesnis, sulėtėja svečių miegamasis geresnis pasirinkimas? Gali kambaryje padaryti dvigubą pareigą, kai retai Svečiai likti su jumis?

Jei jūs turite didelį namų prabangą, jis taip pat svarbu apsvarstyti, jei jūs ar nenorite būti didelio eismo srityje. Jei jums sutelkti geriausias o apsuptyje triukšmo ir aktyvumo, kambario išjungti kambarį yra geras pasirinkimas. Ramioje prašytojų, atsarginis miegamasis žemyn koridoriuje turėtų suteikti daugiau ramybės ir vienatvės.

Ar viską ne pasirengusi

Jūs nebūtų įdėti savo sidabro jūsų skalbykloje, todėl nesiskaito savo biurą kaip baigtas tol, kol ji bus visiškai įžuvinti su rašikliais, popieriaus, vokų, ir vis svarbiausių įkrovikliais. Kuo mažiau kartų per dieną jūs turite eiti ieškoti kažko, tuo geriau.

Bet ei, nepamirškite daryti pertraukas. Nėra priežasties pakuotės pietūs, tiesa?

Embrace natūralią šviesą

Žmones yra užprogramuotas jaučiasi laimingesni (ir tikiuosi pamatyti padidintą produktyvumą), kai veikiami natūralios šviesos. Imtis visų langų vietos turite ir pabrėžti, kad su jūsų namų biure maketą. Jei erdvė leidžia, laužyti kabina standartus ir plūduriuoti savo stalo nuo sienos, lygiagrečiai prie lango. Jūs būsite pasiruošę mėgautis vaizdu nereikia elgtis su akinimo.

ir dirbtinis

Visos pasaulio langai nebus suteikti jums pakankamai šviesos, kai lauke tamsu, todėl nereikia pamiršti atmosferą ir praktiškumą akcentas apšvietimas. Tai taip pat puiki galimybė stiliaus jūsų biurą su apšvietimo dekoro. Vykdant užduotį, lempa, stalas lempa, ir toršeras to gali sujungti sukurti platų nuotaikų. Puikiai tinka žiemos darbo, kai net ne taip anksti-stovuose yra iki prieš saulę.

Patalpink dalykų, kaip jūs laikykite daiktus

Vienas iš labiausiai šlovingą dalių dirbant namų biure yra tai, kad nėra įmonės išduotą metalo padavimo kabinetas plopped savo darbo vietos. Tačiau, jums vis tiek reikia vieta laikyti svarbius dokumentus. Ieškokite CHIC BUT-praktinė saugojimo sprendimus. Žurnalas lentynos yra gera tiems, kurie mėgsta laikyti savo dokumentus vertikali. Jei esate popieriaus vėžimėliai panašaus man, paprastas bin išlaiko poliai ieško šiek tiek organizuotas ir tyčinis.

Būti lengvai

“Pinterest yra puikus biuro įkvėpimo, bet imtis dauguma, ką matote su druskos grūdų. Tuo dienos pabaigos, funkcija turi gerokai nusveria formą. Nieko kalba tai taip aiškiai kaip iš stalas kėdė atrankos. Jūs neturite eiti gabaritų juodos odos, bet jūs turite būti tikri, kad jūsų pasirinkimas suteikia puikią nugaros atrama ir skatina gerą laikyseną – Chic plastmasinius arba medinius kėdės nesiruošia nukopijuokite jį už šį darbą.

Išsaugokite savo sprando (ne, tikrai) išlaikant kompiuterio viršų akių lygyje. Jums atrodo šiek tiek žemyn ekrane, išlaikyti savo dangteliai iš dalies uždara ir kovoti nuovargį. Yra daug stilingų variantų monitorių ir nešiojamųjų kompiuterių stendų, kad duos jums padidinti jums reikia.

eiti žalia

Tai ne paslaptis, kad augalas ar du gali padaryti didelį skirtumą bet savo namų kambaryje. Išskirti keletą mažai priežiūros augalai, kurie bus klestėti savo biuro aplinkoje. Sukulentai paprastai yra saugus pasirinkimas, taip pat klasika, pavyzdžiui, gyvatės ar gumos augalų.

Ar nuolatinė gėlių pirkėjas? Skinti keletas iš valgomojo stalo puokštė ir įtraukti juos į vaza ant arba šalia savo darbo stalo.

Gauk patogiai

Sportinės kelnės yra oficialus aprangos dirbti iš namų, tiesa? Bet vis patogiau yra daugiau nei tik drabužiai ir stalo kėdės. Jei jūsų biuro patalpos yra pakankamai didelis, galite apsvarstyti pridedant skaitymo kėdę ar Kampas radote skambučius ar pertraukas.

Jei tikitės, kad lankytojus savo biure, paskiria šiek tiek jiems erdvę, taip pat. Ar jums pasirinkti daugiau neformalaus setup, kaip aprašyta pirmiau, arba klijuoti su paprastų kėdės susiduria savo vietos ant stalo? Bet kuriuo atveju, įkurti savo biurą, kad tilptų tiek jums, tiek kas nors kviečiate į savo biurą, reikia maniau, kaip jūs naudojate erdvę.

Padaryti tai tavo

Tiesiog todėl, kad jūs esate namie nereiškia, kad jūsų namų biuro neturėtų būti asmens paliečia. Nuotraukos jūsų šeimai, įkvepiančių citatų ar meno kūrinius ir prasmingų papuošalą papuošalai gali padaryti jūsų biuro jaustis labiau prieinamas ir jūsų pačių.

You may also like