Skip to main content

Geriausios Patarimai Dekoravimo namų biuro

Taigi jūs turite namų biure. Sveikiname Daug žmonių ilgai tam skirtoje erdvėje savo namuose, kur jie gali sutelkti dėmesį ir kovoti su savo, kad-DOS. Cela dit, iš namų biuro idėjos ir turintys vieną realybė gali būti labai skirtingi. Atsižvelgdama į savo namus biurą reiškia draugiška darbą į savo gyvenamojo ploto šventyklą. Kaip jūs išlaikyti savo biuro Zen? Jei norite sukurti vietą, kur jums tikrai patinka dirbti, kuri sujungia patogiai į savo namą ar butą (ir gyvenimo) poilsio, jums reikia galvoti apie savo įvairių variantų dekoravimo namų biure.

Jūs galite ne manau, kad kuriant estetinę jums patiks jūsų biure turi būti viršuje darbas-gyvenimas prioritetas. Bet dekoravimo namų buveinę, kaip jūs meilė yra iš tikrųjų labai galingas. Kai jums patinka erdvę, norite jį laikyti tvarkingas, ir ji taip pat gali padėti jums mėgautis savo darbą. net jei tai, kur jūs gyvenate – – klasifikuojamais į biurą Roboto yra daug lengviau, kai jūs gaunate eiti į erdvę, kuri yra malonus jums.

Turint tai omenyje, tai verta išleisti tam tikrą darbą į puošti savo namų biurą. Norėdami padėti jums pradėti, mes suapvalinta iki kai kurių geriausių patarimų žemiau.

susitvarkyti

Tai ne paslaptis. Pradžia biurai galite gauti nepatogus – greitai. Išlaikyti krūvos baimėje, tai pagunda atsargomis organizaciniais dėžes, stalčiai, ir tt Yra apie milijoną plačias galimybes rinkoje, siekiant padėti jums išlaikyti savo namų biurą top formos. Vienintelė problema yra tai, kad visa tai pernelyg lengva, kad iš jų namų krūva, faktiškai juos įgyvendinti.

Prieš pradėdami ruoša ant stalčių organizatorių ir padavimo spintos, įdėti šiek tiek minties į tai, kaip jūs iš tikrųjų  organizuoti. Kas gerai dirba už jus į savo namus pailsėti? Jei jau esate nuskaitymo savo pajamas ir išlaikyti dalykų skaitmeniniu įpročiai, kodėl pirkti spintelę jūsų namų biure? Jei turite vieną mėgstamiausią rašiklį jūs visada naudoti, kodėl pirkti švirkštimo puodelio? Negalima gauti čiulpti į biurą organizacijos hype. Jūs turite galimybę sukurti savo darbo srities lankstumą. Ar jį taip, kad bus dirbti jums ilgalaikėje perspektyvoje. Atminkite, dekoravimo namų biuras taip, kad nesijaučia pernelyg sterilus yra daug lengviau, kai jūs vengti kaupti krūvos dėžėse, aplankus ir organizatorių.

Pakelkite savo mąstymą

Net mažiausias Home Office gali būti visiškai įžuvinti su dideliu dekoro ir organizacijos sprendimus. Apgaulė yra sugalvoti. Padidinkite savo vertikalią plotą kvadratinėmis pėdomis kabo meną jums patinka, pridedant plaukiojantieji lentynos arba įdiegti spintos iki sienos. Jūsų sienos aukštis yra turtas, kai dekoravimo namų biure. Nebijokite gauti žaismingas su ką pakabinti. Atviri spintos gali būti lygios dalys praktiškas ir įdomus. Užpildykite jas su naudingų dėžes šalia spalvingų knygų ar prasmingas tchotchkes. Niekada nepamirškite, kad Jūsų namuose buveinė yra būtent tai –  tavo . Jūs galite naudoti visą aukštį sienos kaip drobė dėl kokios nors įkvėps jus ir vairuoti savo produktyvumą.

Iškirpti laidas netvarką

Mūsų skaitmeniniame amžiuje, vienas iš absoliučių blogiausių dalykų apie biurus yra visa tech netvarką, kad kaupiasi. Jūs tikriausiai turite kompiuterį ir spausdintuvą, tačiau tai nereiškia, kad jums reikia spoksoti jų raizginys kabelių visą dieną. Atlikti tam tikrus veiksmus, kad jūsų namų biurą nemokamai laido netvarkos. Sumažinti skylę patrauklią langelį atgal. Jūsų maršrutizatorius ir kita reikalinga technologijų gali gyventi ten virvėmis šeriami iš nugaros. Prijungti maitinimo bloką po arba ant jūsų stalo gale. Naudokite Kabelių raiščiai ir komandų kabliukai rietis jokių laidų, kad gauti prijungtas į šią ilgintuvo ir maitinti juos palei baldus atgal, kur jie iš akių. Jūs būsite nustebinti tuo, kaip tiesiog pašalinant virvutės Szkarada leis jūsų biure jaustis švarus ir šviesus.

Tebūna šviesa

Biurai yra žinomi dėl jų akivaizdžiai apšvietimo – konkrečiau, fluorescencinės. Kodėl biurai dažnai renkasi sterilų šalto apšvietimo, kuri leidžia jums jaustis kaip jūs esate po mikroskopu? Nes jie žino vieną pagrindinį darbo principas: pakankamas apšvietimas daro dirbti lengviau. Mes jau padermė mūsų akis spoksoti didžiąją dienos ekranuose. Ar ne padaryti jį dar blogiau ribojant apšvietimas jūsų namų biure. Naudokite natūralios šviesos, kiek įmanoma, tačiau įsitikinkite, kad jums papildyti, jei ji nesiekia. Gerai apšviestoje buveinė yra laimingas, produktyvus vienas.

Jauskis kaip namie

Jūsų biuro yra jūsų namo ar buto pratęsimo. Tai turėtų atrodyti ir jaustis kaip vienas. Papuoškite su tomis pačiomis temomis jūs naudojamų jūsų namuose ir įtraukti elementus, kuriuos myli. Nieko išjungtas ribas. Jei esate augalų mylėtojas, antklodė Jūsų Home Office žalia spalva. Jei hygge jūsų Vibe, pridėti pliušinis kilimas ir jaukią metimą į savo biuro kėdė. Negalima apriboti save tik todėl, kad tai yra darbo vietos. Jūs būsite labiau produktyvus kambaryje, kad atneša jums džiaugsmą, tai kodėl gi ne įdėti šiek tiek papildomų atsargumo kurdama biurą, kad jaučiasi kaip namie?

Pradėti puošti namų biuras

Ar norite žinoti, geriausias būdas papuošti savo biurą? Pradedant. Tai tikrai paprasta. Jūs intuityviai žino Pagrindai: stalas, kėdė, lempa. Iš ten, mėgautis rasti vienetų, kuriuos myli, kurie įkvepia savo geriausius darbus procesą. Dekoravimo namų biuras gali užtrukti. Bet jūs turite visą savo gyvenimą į darbą, todėl verta pastangų!

Kokie yra keletas būdų, kaip jūs integruoti savo biurą į savo namus? Ar turite kokių nors protingas gudrybės, kurias norėtumėte pasidalinti?

You may also like