Skip to main content

Šiuolaikinės blyksintys Home Office idėjos

Šiuolaikinės blyksintys Home Office idėjos

Nesvarbu, ar jūs dirbate iš namų kiekvieną dieną arba reguliariai rasti darbą po jus namo iš pareigų, savo namų biuro lengvai gali tapti vieną iš namo, kad jūs praleisti daugiausia laiko patalpose. Dėl to, kad tai labai svarbu, kad projektuojant kambario būti įdomi ir dinamišką. Tokiu būdu, nesvarbu, kaip jūs manote apie darbą, kurį reikia padaryti, o jūs ten, erdvės dizainas padeda pakelti nuotaiką ir varyti jus į sėkmę. Yra bet būdų sukurti erdvę, kuri įkvepia savo kūrybiškumą ir vairuoti numeris. Spalvos , modeliai, ir meno, yra visi geri vietos pradėti. Arba, jei ką jums reikia yra ramioje erdvėje surinkti savo mintis ir dėmesį, savo erdvę gali padėti jums padaryti, kad per daug. Raminantis, neutrali spalvų paletėir minimalistiniai baldai sustiprins savo Zen ir optimizuoti darbo eigą. Nepriklausomai nuo jūsų darbo stilius, yra kambarys, kurie padės jums būti jūsų geriausias. Ir įsitikinkite, kad jūs gaunate jį, čia yra keletas Pasakų įkvepiantys idėjų papuošti jūsų namų biure.

Namų biuro paprastai nėra didžiausias kambarys namuose. Bet tai nereiškia, kad jūs negalite jaustis kaip jūs turite visą kambarį, jums reikia ištiesti. Jei viena siena yra viskas, ką turite savo biure, suteikti sau vietos ant stalo, kuri apima visą sieną. Tokiu būdu jūs niekada jaustis taip, lyg jūs tik tik aplink savo kėdės srityje.

Tarnyba užkampis

Jei jūs neturite pakankamai vietos, kad jūsų namų biuro visą kambarį savaime, jums reikia rasti būdų, kaip įtraukti jį į kitą kambarį dekoro. Vienas iš būdų tai padaryti, o dar suteikiant biuro Plotas savo erdvę ir asmenybę, yra apibrėžti plotą su dažais. Šiame kambaryje, visa buveinė yra dažytos juoda, o kambario poilsio yra šviesiai pilkos spalvos. Tai padeda biurą būti atskiras, o dar teikia scenos vagia dizaino elementas į didesnį kambarį.

Stilingas Sandėliavimo darbo namuose

Už daugiau vietos namuose ieškojimas niekada apsiriboja tik biure. Bet tai yra viena iš vietų, kur klausimas prisistato pats primygtinai. Geros naujienos yra tai, kad ne tik saugojimo prieinama jūsų biure, bet su šiek tiek kūrybiškumo jūs galite padaryti jį į akį funkcija, kuri atliks savo failus, o duoti savo biurą kietas ir stilingas išvaizdą.

Šioje pramonės ieškote vietos, Home Office buvo suteikta kietas, modernią jaustis su geometriškai suprojektuoti lentynų išdėstymas. Lentynos yra puikus kontrastas derliaus stalas ir vidutinio amžiaus kėdės. Medžiagų ir epochų derinys padeda Pridėti į mažo biuro žavesio.

Akį traukiantis funkcijų lenta

Niekada nenuvertinkite modelių galią. Tinkami modeliai, taikomi taip pat, gali atnešti gyvenimą tik apie bet kokią erdvę, nesvarbu, kokios formos ar dydžio. Taigi, jei jūsų namų buveinė yra šiek tiek ant mažo pusės, bet jūs nenorite jaustis kaip savo namuose turi savo built-in kabina, džiazo dalykus šiek tiek su stipriu dozę modelio.

Čia trumpas funkcija sienos sporto foną juoda ir balta įstrižomis juostomis yra viskas, ko reikia už tai smulkus namų Workspace eiti į kitą lygį. Nepaisant to, ši erdvė išmintingai susilaiko nuo nuomos funkcija sienos stovėti atskirai. Vietoj to, mažesni pasirodo iš modelio austi visoje Art ir dėžės erdvėje. Papildomos raštuoti pastabos padeda išlaikyti susidomėjimą vyksta tuo pat metu suteikiant kontekstą prie sienos.

Office ir visa komanda

Pradžia biurai dažnai dalijamasi erdves, tai kodėl gi ne padaryti kambarį visiems? Net turintys tik vieną sieną dirbti, ši erdvė siūlo kambarių dvi pilnas darbo stočių su laiškanešys medienos grūdų raštuotas kėdės. Šiltos spalvos kėdės išsiskirti iš biuro poilsiui – padaryta daugiausia pilkos spalvos atspalvius – pareikšti energijos tiek, kad šio giedras darbo vietos.

stilingas simetrija

Ši erdvė užima pasidalijamojo Biuro patalpų koncepciją dar vieną žingsnį su darbo ploto, su nuostabiu jausmu simetrijos. Identiški kėdės su jų rožių aukso kojų yra nuostabiai spalvingas atspirties taškas susigiminiavusių darbo vietų. Montavimo saugojimo, apšvietimas, knygų ir net meną į built-in konsolės, šis 1-sienos biuro plotas yra įrodymas, kad veiksmingos ir efektyvios konstrukcijos galios.

Darbo-Art Galerija namuose

Vienas iš gražiausių dalykų apie namų biuro yra tai, kad ji tikrai gali būti, ką norite, kad ji būtų. Ir jei jums patinka menas, tada nėra nieko sustabdyti jus nuo tekinimo savo biurą į jūsų pačių asmeninis meno galeriją. Ši erdvė yra gražus pavyzdys, naudojant sienas paversti biurą į erdvę įkvėpti kūrybiškumą ir energiją protą. Išlaikant labai rami ir mediative jaustis, ši erdvė apjungia keletą spalvingų kūrinių į galerijos sienos , kuri apima dvi sienos. Tai taip pat gali būti puikus sprendimas, jei turite daug meno kūrinių, kad jums nebuvo suteikta galimybė dirbti į jūsų kitų patalpų puošimas skaičių.

Šviesus pop of Color

Spalva yra vienas iš labiausiai tiesioginis būdais į poveikį savo interjero aplinka būdų, kad tikrai paveiks jus savo ruožtu. Svarbiausia yra rasti tinkamą pusiausvyrą tarp spalvų jums patinka, siekiant sukurti erdvę, kad jums reikia. Jūsų namų biuro nebūtinai turi būti užpildyta su tais pačiais ryškių spalvų kaip savo gyvenimo ar šeimos kambariai, tačiau ji vis dar gali pasinaudoti vienu momentu spalvos, kad bus nustatyti visą plotą išjungtas.

Ši erdvė yra namų biuro dizaino studija neutralioje spalvų paletės. Cool sienos ir grindys papildo šiltas medienos tonus stalas, lentynos ir kėdės. Kas atneša jį visi kartu, tačiau yra ryškus Pop geltonos , kuris ateina iš spintos. Be slegiantis erdvę pailsėti, tik šios šypsenos skatinančius pavėsyje momentas yra pakankamai pagyvinti visą kambarį, transformuojant kitaip įprastą namų biure.

Ėjimas Big su spalva

Kita vertus, jūs visada galite eiti didelis su spalva, apimanti funkcija sienos ar net visą kambarį savo mėgstamą atspalvį. Šis spalvingas, kietas atspalvis mėlyna beveik viską, kad šis numeris poreikių. Su juo iš sienos architektūra tampa modelis ir sienos kaip visuma suteikia drobė menas tikrai pop.

Šiek tiek spalvų Visur

Kitas būdas eiti apie pareikšti spalvų jūsų namų biure yra skleisti aplink. Užuot pasikliaujant tik vieną ar vieno atspalvio, pabandykite pareikšti spalvos iš visų kampų, sluoksniavimasis mažas pasirodo sukurti didelį vizualinį poveikį. Ši erdvė gauna balansavimo aktas teisingai, su spalvomis išplito visoje Europos eklektiškas ir patrauklus erdvėje dirbti patalpoje.

Šviesos užpildytame Biuro

Vienas iš gražiausių ir sveikiausių dalykų, kuriuos galite padaryti sau į namų biure yra suteikti sau vietos su daug natūralios šviesos. Net jei jūs neturite už sienos ilgis langais iš visų pusių galimybę, jūsų biuro erdvę ir jūsų nuotaika bus naudinga tik iš saulės antplūdžio. Be to, kai pertrauka laiko ritininis aplink, nėra nieko geriau nei vartoti keletą minučių svajoti, o jūs žvilgsnį pro langą.

Kambarių sau

Jei reikia kambario save, kai jūs dirbate, bet neturi erdvės, kad tilptų atskirą namų biuro, jūs visada galite galvoti apie priėmimo atskyrimą sau. Šis namas biuro patalpos CARVES iš erdvę visiems savo su apgaubiančio pado stiklo sienos visiškai su durų. Tai novatoriškas sprendimas klausimais erdvę, kad daugelis namų biurai paleisti į.

 

You may also like