Skip to main content

Kūrybinis Biuro dekoro Patarimai padidinti savo Produktyvumas

Kūrybinis Biuro dekoro Patarimai padidinti savo Produktyvumas

Tai ne paslaptis, kad aplinka esate gali vaidinti svarbų vaidmenį kaip jaučiatės, bet ar žinojote, kad ji taip pat gali padaryti jums labiau produktyvus darbe?

As it turns out, yra neįtikėtinai paprastas ir ekonomiškas dekoro gudrybes galite integruoti į tona Jūsų biurą  , kad leis Jums jaustis daugiau įtampos, įkvėpė ir motyvavo imtis dieną, net per baimės popietę nuosmukio.

Ir dauguma šių patarimų grožis yra tai, kad jie gali būti taikomi beveik bet kuri įstaiga, didelė ar maža, namie ar toli. Taigi, nesvarbu, interjero aplinkybes, su kuriomis dirbate, pabandykite vieną, du ar visus iš šių idėjų aštuonių sukurti laimingesnį, sveikesni ir labiau produktyvus darbo vietos.

Padidinimas Apšvietimas

Optimizuoti savo Apšvietimas yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip padidinti savo energiją ir sumažinti akių įtampą, kuri ateina iš bando skaityti silpnam apšvietimui. Jei galite, padidinti natūralią šviesą dirbate su kiek įmanoma naudojant balniškumas Vėjuota lango gydymo, o ne sunkus ir nepermatomas. Bet net jei jūsų kontroliuoti savo natūralios šviesos yra ribotas, pasirenkančių ryškių baltų lempučių bus padaryti didelį skirtumą savo dienos energijos rezervus.

Decluttered Minimalizmas

Minimalistinis estetinis vaizdas tikrai daugiau nei, kad jūsų erdvė atrodo visas prašmatnus ir kviečia rūšių; Ji taip pat leidžia lengviau gauti dalykų nuveikti. Netvarką aplink savo biure veikia padaryti jums jaustis priblokšti ir labiau pabrėžė, nei būtina riziką. Taigi, siekiame išlaikyti savo biuro paprasta ir patogi nemokamai už iškvėpimo skatinančius Vibe kiekvieną dieną.

įkvepiantis Spalvos

Spalva yra supakuota su produktyvumo potencialą, todėl jį naudoti su atsisakyti. Moksliniai tyrimai gausu touting tiesioginę įtaką spalvą tiek nuotaika ir našumas. Melsvos spalvos stimuliuoja protą, geltona atspalviai įkvepia kūrybiškumą ir žalių Skatina jausmų atsipalaidavimo, bet, žinoma, tai gali skirtis nuo asmens. Nustatyti spalvas galite rasti asmeniškai skatinti ir įtraukti juos kur galite.

žvalumo Kvapai

Raktas į buvimo skatino visus gyvus ilgos dienos yra įsitikinti, kad nė vienas iš jūsų jausmų nepaisymas, o tai reiškia, kad mokėjimo protą į kvapų wafting per savo erdvę. Pipirmėtė yra dažniausiai naudojamas pagyvinti ir atnaujinti, prisidėjimas koncentraciją, o citrusy kvapai gali pakelti ir de streso. Ir jei esate susirūpinę jums pamiršti užpūsti žvakė, eterinis aliejus difuzoriai yra puikus-ir itin saugios būdas užtikrinti, kad jūsų kvapas žaidimas yra stiprus.

gyva žaluma

Kaip žmonės, mes gamtos būtybės, kurios gali rimtai nukentėtų, jei mes neturime pakankamai pobūdį mūsų dienos į dieną. Laimei, tai paprasta problema kovoti. Įrašyta žaluma savo darbo sritį atneš geros savijautos ritmais, o valo savo orą  ir  ji siūlo daugiau galimybių pritaikyti ir sustiprinti savo interjerą su dekoratyviniais puodai ir vazos.

Motyvaciniai pranešimai

Kai jaučiatės blah ir Banalus, tai sunku bidonas iš savo geriausius darbus. Jis taip pat leidžia lengvai pamiršti, kodėl jūs dirbate taip sunku, kad pradėti. Pridedant keletą vienetų pademonstruoti savo mėgstamus motyvacines žinutes gali padaryti didelį poveikį jūsų kasdieninė produkcija. Ir šių dienų yra tiek daug skirtingų tipografijos stilių, estampų ir nuotraukas, pasirinkti iš, kad jūs tikrai rasite geriausią gabalas (arba dvi), kad tilptų jūsų fantazijos.

Praktiniai (ir gana) Sandėliavimo

Vienas iš didžiausių kaltų už produktyvumą Vnt chaoso, kuris yra netvarkos užpildytas stalas yra tiesiog neturi tinkamo namus už viską apie jį. Turinti tvarkingas ir tvarkinga saugojimo dėžės į namus dalykų, pavyzdžiui, rašymą indai, popierius, kol jie tvarkomi, ir kitos įvairios biuro prekės bus akimirksniu padaryti savo erdvę atrodo labiau organizuota ir padaryti jį daug lengviau išlaikyti, kad taip.

Įkvepianti vizija diskusijų

Corkboard featuring kasdien-DOS tikrai padeda ant produktyvumo priekyje, tačiau pridėjus tikslus ateityje į nuotraukų ir pranešimų formos didins gamybos galia dešimteriopai. Pabandykite paversti savo lentoje į regėjimo valdybos featuring dalykų norite labiausiai patinka atlikti artimiausioje ir tolimoje ateityje ir žiūrėti, kaip jūsų Dienos motyvacijos lygis didės.

 

You may also like