Skip to main content

Šiuolaikinės ir prašmatnus Idėjos Jūsų Home Office

Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius jų darbo vietos, todėl daug dizaino idėjos jokiu būdu nėra vienas dydis tinka visiems. Tačiau tai nereiškia, kad sukurti tobulas biuro patalpos yra neįmanoma, toli nuo jos.

Taigi, jei jūs jaučiatės priblokšti sukurti erdvę, kuri leis jums dirbti iš namų idėja, atrodo ne daugiau. Mes surinkome pasiūlymų, kurie padės jums sukurti namų įstaigą, kuri yra vienodai funkcionalus, pakviesti, sąrašą.

1. Sukurti fokusavimo sričių

Kaip jums įsivaizduoti savo biuro dizainas, įsitikinkite, kad atsižvelgti į visas veiklos jūs užbaigsite erdvėje. Daugiau nei tikėtina, jums reikia įtraukti stalas naudoti, o sprendžiant dokumentų. Bet baigti platų užduočių, atskirais fokusavimo sritis gali būti naudinga.

Be savo pagrindinio darbo vietos, pagalvokite apie įtraukiant papildomą svetainės erdvę diskusijoms ar susitikimas su klientais. Arba, jei yra keli šeimos nariai, kuriems reikia dalintis erdvę, nuolat organizuoja suteikiant kiekvienam asmeniui atskirą vietą dirbti iš dalykų.

2. Įtraukti daug vietos daiktams

Laikydami biurą organizuotu gali būti kova už daug. Ypač, jei esate ką nors, kas turi tendenciją tapti palaidotas pagal kurio nepaklusnūs stalo, todėl labai svarbu įtraukti daug saugojimo sprendimus į savo dizainą.

Jei turite laisvos vietos, spintos ar built-in idealiai tinka saugoti didesnius daiktus. Atviras lentynos yra lengvas būdas maišyti funkcinius elementus ir dekoro elementų.

3. Pasirinkite Neutralus

Vienas iš pagrindinių įžvalgų spalvų teorija yra, kad spalvos, kurios yra pasirinktos papuošti erdvę gali turėti didelę įtaką mūsų nuotaikoms. Mėlyna, pavyzdžiui, dažnai interpretuojama kaip raminantis, o geltona buvo įrodyta, kad sukelti nerimą.

Nuo biuro plotas yra vieta, kad jūs norite, kad būtų galima susitelkti, ji gali būti naudinga nustatyti dideli štampus spalvos  ir emociniai atsakai jie duoda – panaikinti. Vietoj to, sutelkti dėmesį renkantis daugiausia neutrali spalvų paletė, kuri leis jums įdėti jūsų dėmesio urmu nuo užduoties po ranka.

4. akcento ir asmeninių daiktų

Kiek tai svarbu, kad būtų galima sutelkti jūsų biure, taip pat svarbu sukurti erdvę, kurioje jums bus malonu praleisti laiką. Nepamirškite įtraukti keletą dekoro elementus ir vienetų sienos meno, kad pabrėžti savo asmeninį skonį.

Vienas iš paprasčiausių būdų tai padaryti (o dar sukurti darnią dizainą) yra leisti jūsų asmeniniai daiktai diktuoti savo akcentas spalvų. Pasistenk suderinti drąsių atspalvių tų asmeninių daiktų ir įtraukti juos taupiai visoje patalpoje.

5. Suderinti lauke

Tyrimai rodo, kad natūralios šviesos buvimas profesinės erdvėse turi daugiausia teigiamos įtakos darbuotojų produktyvumui ir moralę. Tai turi prasmę tik, kad šios sąvokos būtų lengvai išversti į namų biuro aplinką, kaip gerai, kad rasti būdą, kaip įtraukti lauke.

Kai tik įmanoma, kad langai būtų neatsiejama savo dizainą. Pagalvokite apie suderinti žemiau palangės savo stalo ir pasirinkti neįkyrus žaliuzės. Be to, nedvejodami įtraukti kitus gamtos elementus į savo dizainą. Šviežia žaluma bus pridėti spalvų į erdvę ir padidinti savo nuotaiką.

You may also like