Skip to main content

10 Krásné způsobů, jak organizovat své domácí kancelář

Jsme všichni obeznámeni s výrazem „Tidy kanceláři, úhledné mysli“, a to ve skutečnosti má tendenci být pravdivý. Jak jste se rozhodl řešit projekty, termíny a položky na svůj to-do seznamu doma ve své kanceláři, čisté, vyleštěné pracovního prostoru může jen zvýšit vaši produktivitu. Jak se zbavit nepořádku může zmírnit úzkostné pocity, taky, takže se můžete soustředit na svou práci namísto čištění.

Aby se zabránilo nepořádek z budování a udržet vše na svém místě, může pomoci, že některé organizační systémy ještě předtím, než si sednout na vašem pracovním stole. Ať už je to kartotéka, košíky nebo neuvěřitelně skvělý způsob, jak uspořádat, že jste nikdy nenapadlo, budou tyto myšlenky inspirovat vás uspořádat své domácí kanceláře jednou provždy. Bude se budete cítit mnohem klidnější a připraveni řešit jakýkoli projekt, který přijde do cesty.

Zásobili doplňky stolu

Když vyrazil uspořádat své kanceláře, je tu jedno místo, kde byste měli začít, váš stůl. Je to místo, které je na dohled, jak budete pracovat, a budete se cítit mnohem lépe, když to hledá organizovaný. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je zakoupit různé doplňky stolu, které jsou nejen vizuálně potěšující, ale také sloužit praktický účel. V této kanceláři patřící do Kristin fantazie věcí, stůl je vybaven pohár pro psací potřeby, nabíjecí stanice a krabici s lístky s poznámkami.

Přineste ve velkém množství polic

Police jsou rychlé a snadné, aby do své kanceláře, které poskytují tolik potřebné body skrýš věci, pokud nemáte skříň nebo šuplíky. V  této kanceláři  , jehož bylo designér Joanna Whittaker z  Whittaker Interiors , bílé police vypadají elegantní a nabízejí místa pro ukládání časopisů, knih a dokonce i pokojová rostlina nebo dva .

Plánovat dopředu

Jistě, my všichni pravděpodobně kalendáře na našich počítačích kompletní s pop-up připomenutí, ale je tu něco, co je třeba říci také sledovat svůj plán na skutečných, živých kalendářů, které visí ve vaší kanceláři. Ve své kanceláři, Melissa George z  leštěné Habitat  vyvinula  tříměsíční kalendářní systém suchého mazání  , který je stejně dekorativní a praktický. To sedí vedle polici, která drží spoustu úřad musí mít, stejně.

Uspořádat položky v kójí

Jessi Russell  je senior stylista pro Stella & Dot, takže se přirozeně potřebuje dostatek prostoru pro ukládání své zásoby a další náležitosti ve své domácí kanceláři. Tím, že v  klasické police představovat řadu kójí , dokáže uspořádat a zobrazit své zboží  a  to stylově. Máte-li dostatek místa ve vaší kanceláři, opt pro police s kójí skutečně dosáhnout svých cílů organizace.

Zahrnují spoustu přihrádek

Elsie z  Krásné Mess  je profík, pokud jde o vytvoření  domácí kanceláře  , který je nejen on-trend, ale je také bezchybně organizované. Zde se jí nitě a řemeslné zásoby slouží jako barevnou výzdobou, když jsou zobrazeny ven v otevřený, zatímco její další kancelářské náležitosti lze úhledně zastrčený v tunách bílých zásobníků. S koše můžete přinést tuto stejnou úroveň organizace do svého úřadu, a bonusové body, pokud si také označit koše.

Soubor pryč

I když to může cítit trochu ze staré školy, soubor pro váš stůl je ne-nasnadě způsob, jak skrýt všechny ty papíry, které jsou doznívající kolem vašeho pracovního prostoru. V tomto  elegantním minimalistickým kanceláři  patřící do Teri z  The Lovely zásobníku , bílý stůl souboru odpovídá dokonale s bílým stolem a geometrické kresbě a slouží jako úkryt pro všechny ty papíry.

Mix Dekor a organizace

Ano, můžete zcela shromáždit organizaci a výzdobu. Neexistuje nic, co říká, že není možné, aby organizace vypadat pěkně, který je osvědčený v  kanceláři Dianin  z  204 parku . Na polici v rohu, její knihy jsou nasvícena po boku dekorativních předmětů, jako jsou vázy a drahých kamenů , hrát pěkně se zbytkem výzdoby v ženské kanceláři.

Poskytují místa pro časopisy a inspirace

Vaše časopisy, knihy, výstřižky a náhodné kousky papíru mohou všichni přijdou společně působit jako inspirace ve vaší kanceláři, a můžete si dát jim klade žít stejně. Designérka  Vanessa Francis  zřídit svou  domácí kancelář  být praktické a inspirující, s jeho vestavěný regálů pro knihy a časopisy a inspirace desce, která je umístěna přímo za ní počítače, připraven, aby ji inspirovat bez ohledu na to, co ona pracuje na. Plus, že svítidlo je docela úžasné.

nainstalovat skříně

Pokud máte prostornou kancelář a rozpočet pro práci s, zvážit podání v bance skříněk výrazně zlepšit vaši organizaci. V tomto  hip kanceláři  patřící do Nikki Mihalik z  Akula Kreative  a navrhl Caroline Cressey z  Rookery designu , bílé skříně držet předměty ven z výsluní, zatímco ostatní kancelářské náležitosti jsou zobrazeny v očích Nahoře v jasných košů.

Vytvoření Command Center

Příkaz centrum v blízkosti vaší předsíni nebo ve vaší kuchyni je neuvěřitelně pohodlné a můžete přinést ten stejný komfort do vaší kanceláře stejně. Vytvořit „bojovou stanici“, která obsahuje tiskárnu, corkboard, soubory a kalendář, a to považuji za svůj základ operací ve vaší kanceláři. Pavan z  vnitra milostný vztah  vytvořený právě takový prostor ve svém vlastním  home office , a dělal to vypadat elegantní a krásná, taky.

 

You may also like