Skip to main content

Nejlepší tipy pro zdobení domácí kanceláře

Takže máte v domácí kanceláři. Gratulujeme! Spousta lidí, kteří touží po vyhrazeném prostoru v jejich domovech, kde se mohou zaměřit a vyrovnat se se-DOS. Jak již bylo řečeno, myšlenka na domácí kanceláře a realita má jeden může být velmi odlišné. Mít kancelář v domě znamená příjemnou práci do svatyně vašeho obývacího prostoru. Jak si udržet své kanceláře zen? Chcete-li vytvořit místo, kde budete skutečně vychutnat práci, která integruje pohodlně do zbytku vašeho domu či bytu (a život), budete muset přemýšlet o svých různých možností pro zdobení domácí kanceláře.

Nesmíte myslet, že vytváří estetický jste si ve svém úřadu musí být nejvyšší prioritou mezi pracovním a soukromým životem. Ale zdobení domácí kanceláře v cestě, kterou milujete, je vlastně docela silný. Když se nyní místo, chcete, aby ji udrželi pořádek, a to může také pomoci si můžete vychutnat svou práci. Fuška čísla do kanceláře – i když je to, kde žijete – je to mnohem jednodušší, když se dostanete jít do prostoru, který je příjemné pro vás.

S tím na mysli, je to stojí za to dávat nějakou práci na zdobení domácí kanceláře. Chcete-li pomoci získat jste začali, jsme zaokrouhluje některé z nejlepších tipů níže.

Udržte si pořádek

Není žádným tajemstvím. Domácí kanceláře mohou dostat chaotický – rychle. Chcete-li zachovat hromady na uzdě, je to lákavé, aby zásobili organizačních přihrádek, zásuvek apod Existuje asi milion skvělých možností na trhu, které vám pomohou udržet svou domácí kancelář v nejlepší formě. Jediný problém je, že je to všechno až příliš snadné přinést spoustu z nich domácí aniž by ve skutečnosti jejich provádění.

Než začnete zásobit zásuvek organizátory a kartoték, dát nějaká myšlenka na to, jak jste vlastně  organizovat. Co funguje dobře pro vás ve zbytku svého domu? Pokud jste již ve zvyku skenování své příjmy a udržet věci digitálně, proč si koupit kartotéku pro domácí kancelář? Pokud máte jeden oblíbený pero vždy použít, proč si koupit pero pohár? Nenechte se nasává do sídla organizace humbuk. Budete mít možnost vytvořit si vlastní pracovní prostor. To způsobem, který bude pracovat pro vás dlouhodobě. Pamatovat, zdobení domácí kanceláře takovým způsobem, že se necítí příliš sterilní, je mnohem jednodušší, když jste vyvarovat hromadí stohy zásobníků, složek a pořadatelů.

Pozvednout své myšlení

I ten nejmenší domácí kancelář může být plně zásobené s velkou dekorem a organizačních řešení. Trik je vymyslet. Maximalizovat své vertikální záběry náměstí visí máte rádi umění, a dodává plovoucí police nebo instalací skříně do zdi. Výška zdi je výhodou při zdobení domácí kanceláře. Nebojte se dostat hravý s tím, co pověsit. Otevřené skříně mohou být stejné části praktické a zábavné. Naplnit je užitečné koše vedle barevných knih nebo smysluplné tchotchkes. Nikdy nezapomeňte, že vaše domácí kancelář je právě to –  vy . Můžete využít celou výšku stěny jako plátna na cokoliv vás bude inspirovat a řídit vaši produktivitu.

Cut kabel nepořádek

V našem digitálním věku, jeden z absolutních nejhorších věcí, o kancelářích se všemi tech nepořádek, který se hromadí. Pravděpodobně budete potřebovat počítač a tiskárnu, ale to neznamená, že budete muset dívat se na jejich spleti kabelů po celý den. Trvat několik kroků, aby se vaše domácí kancelář bez kabelu nepořádku. Vyříznout otvor v zadní části atraktivní krabičce. Váš router a další nezbytné tech mohou žít tam s kordy krmených zadem. Uchycení napájecího kabelu pod nebo na zadní straně vašeho pracovního stolu. Použijte kabelové svazky a příkazů háky hádce veškeré kabely, které se dostanou zapojen do tohoto prodlužovacího kabelu a krmit podél zadní části nábytku, kde jsou mimo dohled. Budete se divit nad tím, jak jednoduchým odstraněním trnem v oku lanek bude vaše kancelář pocit čisté a jasné.

Budiž světlo

Kanceláře jsou notoricky známé pro jejich ostrém osvětlení – konkrétně zářivky. Proč úřady často volí sterilní studené osvětlení, které vám dává pocit, že jste pod mikroskopem? Protože vědí, že jeden základní princip práce: Dostatečné osvětlení usnadňuje práci. Už jsme namáhat naše oči hledí na obrazovkách po většinu dne. Nedělají to horší, tím, že omezí osvětlení doma ve své kanceláři. Používat přirozené světlo, stejně jako je to možné, ale ujistěte se, že máte doplnit, kde se nedosahuje. Dobře osvětlená kancelář je šťastný, produktivní jeden.

Chovej se jako doma

Vaše kancelář je rozšíření vašeho domu či bytu. Mělo by to vypadat a cítit se jako jedna. Ozdobte se stejnými tématy jste používali ve svém domě a zahrnout položky, které máte rádi. Nic není tabu. Pokud jste závod milenec, deka svou domácí kancelář v zelené barvě. Pokud hygge je vaše vibrace, přidejte plyšový koberec a útulné hodit k vaší kancelářské židli. Neomezujte se jen proto, že se jedná o pracovní prostor. Budete mít více produktivní v místnosti, která vám přináší radost, tak proč ne dát nějaké zvýšené opatrnosti na vytvoření úřadu, který se cítí jako doma?

Začít zdobení domácí kanceláře

Chcete vědět, nejlepší způsob, jak vyzdobit své kanceláře? Spuštěním. Je to opravdu tak jednoduché. Budete intuitivně vědět náležitosti: stůl, židle, lampy. Odtamtud, nyní proces hledání kousky, které máte rádi, které inspirují své nejlepší práce. Zdobení domácí kancelář může nějakou dobu trvat. Ale máte celý svůj život práci, tak to stojí za tu námahu!

Jaké jsou některé způsoby, jak jste s integrovanými své kanceláře do svého domova? Máte nějaké další šikovné triky, které chcete sdílet?

You may also like