Skip to main content

Tipy pro kreativní kancelářskou dekoraci pro maximalizaci vaší produktivity

Creative Office Decor Tipy pro maximální produktivitu

Není žádným tajemstvím, že prostředí, jste v mohou hrát významnou roli v tom, jak se cítíte, ale věděli jste, že to může také vyšší produktivitu při práci?

Jak se ukázalo, existuje tuna neuvěřitelně jednoduché a ekonomické dekorů triků můžete integrovat do vaší kanceláře  , že se budete cítit více napětím, inspirovaný a motivovaný, aby se na den, a to i během obávaný odpolední propadu.

A krásu většina z těchto tipů je, že mohou být použity pro téměř každé kanceláře, velké nebo malé, doma nebo na cestách. Takže, bez ohledu na vnitřní okolnosti, se kterým pracujete, se snaží jeden, dva nebo všechny osm těchto myšlenek vytvořit šťastnější, zdravější a produktivnější pracovní prostředí.

Maximalizovat Lighting

Optimalizace vaší osvětlení je jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit svou energii a snižují únavu očí, která pochází z pokusu o čtení s zhoršených světelných podmínek. Pokud jste schopen maximalizovat přirozené světlo budete pracovat s co nejvíce využítím sedlovitost na něj vzdušné léčby okna, spíše než těžká a neprůhledný. Ale iv případě, že kontrola nad přirozeného světla je omezeno, se rozhodly pro jasně bílé žárovky bude mít velký rozdíl ve vašich denních energetických zásob.

Decluttered Minimalismus

Minimalistický estetické dělá více než vytvořit svůj prostor vypadat všechny druhy elegantní a příjemné; to také usnadňuje, aby se věci pohnuly. Nepořádek kolem vaší kanceláře riskuje, aby se cítíte zahlceni a mnohem více zdůraznit, než je nutné. Takže cílem je zachovat své kanceláře jednoduchý a nepořádek-zdarma pro atmosférou výdechového vyvolávající každý den.

Inspirující barvy

Barva je balena s potenciálem produktivity, takže ji používejte jen s opustit. Vědecké studie hojně propagují přímý vliv barvy na obou náladu a produktivitu. Namodralý barvy stimulují mysl, žluté odstíny inspirovat kreativitu a zelené navozuje pocit uvolnění, ale samozřejmě, to může lišit od člověka k člověku. Jaké barvy, které naleznou osobně podnětné a začlenit je všude tam, kde je to možné.

povzbuzující Voňavka

Klíčem k pobytu stimulován celý žít dlouhý den je zajistit, aby žádný z vašich smyslů jsou zanedbávány, a to znamená, že platební mysl vůně zaváněl prostřednictvím svého prostoru. Peppermint se běžně používá k energii a osvěžit, napomáhá koncentraci, zatímco citrusy vůně může povznést a de-stres. A pokud jste strach, budete zapomněl sfouknout vonná svíčka, éterické oleje difuzory jsou skvělé a ultra-safe-způsob, jak zajistit vaše vůně Hra je silná.

Lively zeleň

Jako lidé jsme přírodní bytosti, které mohou vážně trpí, pokud nebudeme mít v dnešní době-to-day dostatek přírodu. Naštěstí je to snadný problém k boji. Přidání zeleň do svého pracovního prostoru přinese dobrý pocit nálada a zároveň čistí váš vzduch  a  nabízí více možností přizpůsobení a zlepšení vašeho interiéru s dekorativními a vázy.

motivační Zprávy

Když máte pocit, bla a bez inspirace, je to těžké, aby chrlit nejlepší práci. To také dělá to snadné zapomenout na to, proč jste tak tvrdě pracovat, začít. Přidáním pár kousků předvést své oblíbené motivační zprávy může mít vážný dopad na váš každodenní výkon. Av těchto dnech tam je tak mnoho různých typografických stylů, tisky a fotografie z čeho vybírat, že jste povinni najít perfektní kus (nebo dvě), aby se vešly vaše fantazie.

Praktická (A Pretty) Storage

Jeden z největších viníků za chaos produktivitu přepínání, který je nepořádek plněné stůl je prostě nemají správný domov pro všechno na něm. Začlenění čistý a uklizený skladovacích boxech do domu věci, jako psací potřeby, papíry dříve, než jsou zpracovány a různé kancelářské potřeby budou okamžitě vytvořit svůj prostor vypadat lépe organizován a dělat to mnohem jednodušší, aby to tak zůstalo.

Inspirující Vision Board

Corkboard představovat denní to-DOSu určitě pomáhá na přední straně produktivity, ale přidáním cíle do budoucna ve formě fotografií a zpráv zvýší svůj vyrábět energii desetinásobně. Zkuste svůj nástěnce do vize palubě představovat, co byste nejraději dosáhnout v blízké i vzdálenější budoucnosti a sledovat, jak zvýšit svůj denní úrovně motivace.

 

You may also like