Skip to main content

Současní Jiskřící Home Office Ideas

Současní Jiskřící Home Office Ideas

Ať už pracujete z domova každý den nebo běžně najít práci po vás z kanceláře domů, vaše domácí kancelář může snadno stát jedním z pokojů v domě, který strávíte většinu času v. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby návrh místnosti být poutavý a energizující. Tímto způsobem, bez ohledu na to, jak se cítíte o práci, kterou musíte udělat, když jste tam, konstrukce prostoru pomáhá zvednout náladu a pohánět vás k úspěchu. K dispozici je libovolný počet způsobů, jak vytvořit prostor, který inspiruje svou kreativitu a pohon. Barvy , vzory a umění jsou všechny dobré místem pro začátek. Nebo je-li to, co potřebujete, je klidný prostor shromáždit své myšlenky a zaměření, váš prostor vám může pomoci k tomu, že příliš. Uklidňující, neutrální paleta bareva minimalistické zařízení zvýší vaše zen a optimalizovat workflow. Bez ohledu na váš styl práce, je tu místnost, která vám pomůže, aby co nejlépe. A ujistěte se, že si to, zde jsou některé báječné inspirativní nápady pro zdobení domácí kanceláře.

Domácí kancelář obvykle není největší místnost v domě. Ale to neznamená, že nemůžete cítit, jako byste mít všechny místnosti, které potřebujete k natáhnout. Pokud jeden stěna je vše, co má pro vaši kancelář, dejte si místo na pracovním stole, který se klene nad celou stěnu. Tímto způsobem budete nikdy pocit, jako kdyby jste omezen pouze na oblast kolem křesla.

Úřad Nook

Nemáte-li mít k dispozici dostatek prostoru, aby vaše domácí kancelář celou místnost k sobě, budete muset najít způsob, jak ji začlenit do interiéru z jiné místnosti. Jeden způsob, jak to udělat, a přitom dávat kancelářských prostor své vlastní prostor a osobnost, je vymezit prostor s barvou. V této místnosti, celá kancelář je natřena černě, zatímco zbytek místnosti je světle šedá. To pomáhá kancelář být samostatná a přitom poskytuje scény-krást designový prvek do větší místnosti.

Stylový Storage pro práci z domova

Snaha o další skladování doma nikdy není omezena jen v kanceláři. Ale to je jedno z míst, kde se sama otázka dárky nejpalčivěji. Dobrou zprávou je, že je nejen skladování k dispozici pro své kanceláři, ale s trochou kreativity si můžete udělat ji do funkce poutavým, který bude držet své soubory, přičemž se svou kancelář v pohodě a stylový vzhled.

V tomto průmyslovém vyhlížejícího prostoru, home office dostal cool, moderní atmosféru s geometricky určen regálového uspořádání. Police jsou perfektní kontrast k vintage stolem a v polovině století křesla. Mix materiálů a ér pomáhá přidat do kouzlo malé kanceláře.

Poutavým Feature zeď

Nikdy nepodceňujte sílu vzorů. Správné vzory, aplikované dobře, může přinést život do téměř jakéhokoli prostoru bez ohledu na to, jaký tvar a velikost. Takže pokud vaše domácí kancelář je trochu na malé straně, ale nechcete se cítit jako váš domov má vlastní vestavěnou skříni, jazzové věci trochu se silnou dávkou vzoru.

Zde je krátký hraný stěna sportovní tapetu v černé a bílé diagonálními pruhy je vše, co má za to drobná domácí pracovní prostor pro přechod na další úroveň. I tak tento prostor moudře vyhýbá z přímého funkce stěna samostatně. Místo toho, menší POPs vzoru jsou vetkány do prostoru v dané problematice a úložných boxů. Dodatečné vzorované poznámky pomáhají udržet zájem bude zároveň dává kontext ke zdi.

Office pro celý tým

Domácí kanceláře jsou často sdíleny mezery, tak proč ne vytvořit prostor pro každého? Dokonce mají pouze jedinou stěnou s ním pracovat, tento prostor nabízí prostor pro dva kompletní pracovní stanice s okouzlující dřevo obilí vzorem židlemi. Teplé barvy židlí stojí od zbytku kanceláře – vykonané převážně v odstínech šedé – přinést trochu energie do tohoto klidného pracovního prostoru.

stylový Symmetry

Tento prostor má za to, sdílené kancelářské prostory koncepci ještě o krok dále s pracovním koutem navržen s krásným pocitem symetrie. Identické židle s jejich Rose Gold nohy jsou nádherně barevné východiskem do dvojitých pracovních stanic. Kování skladování, osvětlení, knihy a dokonce i umění do vestavěné konzole, tento 1-zeď kancelářské prostory je svědectvím o síle účinným a efektivním designem.

Galerie Work-In Art doma

Jedna z nejkrásnějších věcí, o domácí kanceláře je to, že ve skutečnosti může být cokoliv chcete, aby byl. A pokud máte rádi umění, pak není nic, co vám brání otáčení ze své kanceláře do své vlastní osobní galerie. Tento prostor je krásný příklad použití zdi otočit kancelář do prostoru inspirovat kreativitu a povzbudit mysl. Při zachování velmi klidné a mediative pocit, tento prostor kombinuje několik barevných díla do galerie zdi , která pokrývá dvě stěny. To může být také skvělé řešení, pokud máte řadu uměleckých děl, které jste nebyli schopni se do práce na výzdobě svých ostatních místností.

Jasný Pop of Color

Barva je jedním z nejvíce přímých cestách do nárazu svou vnitřní prostředí, v cestách, které jsou jisti, že vás dopad na oplátku. Klíčem k úspěchu je najít správnou rovnováhu mezi barvami, které máte rádi, aby se vytvořil prostor, který potřebujete. Vaše domácí kancelář možná nemusí být naplněna stejnými zářivými barvami jako vaše bydlení nebo rodinné pokoje, ale může ještě stále těžit z jediného okamžiku barvy, která bude nastavena na celou plochu off.

Tento prostor je studium v home office designu v neutrální barevné palety. Chladné stěny a podlahy jsou doplněny o teplé tóny dřeva na stůl, regály a židlemi. Co přináší to všechno dohromady, ale je jasné pop žluté , která pochází ze skříně. Aniž by přemáhat zbytek prostoru, jen na okamžik tohoto úsměv vyvolávající odstín je dost povzbudit celou místnost, transformovat jinak obyčejný domácí kancelář.

Jít Big s barvami

Na druhou stranu, vždy můžete jít velký s barvou, které pokrývají funkce zeď, nebo dokonce celou místnost ve vašem oblíbeném odstínu. Tento nádherný, chladný odstín modré je téměř vše, pokoj, že to je potřeba. S ním architektura stěna se stává vzorem, a zeď jako celek poskytuje plátno pro umělecká opravdu pop.

Trocha barvy Všude

Další způsob, jak jít o podání barev na vaší domácí kanceláře je šířit kolem. Místo spoléhání se pouze na jednom kusu nebo jeden odstín, zkuste přináší barvy ze všech koutů, vrstvení malé praskání vytvořit velký vizuální dopad. Tento prostor dostane balancování tak akorát, s barvami šíří po celé místnosti pro eklektická a zajímavý prostor k práci.

Light-Filled Office

Jeden z nejhezčích a nejzdravějších věcí, které můžete udělat pro sebe v domácí kanceláři je dát si prostor s dostatkem denního světla. I v případě, že nemáte příležitost k délce stěny oken na všech stranách, bude vaše kancelářských prostor a vaše nálada jen těžit z přílivu slunečního světla. Také, když přestávka čas valí kolem, není nic lepšího, než přivést několik minut snít, zatímco pohled z okna.

Prostor pro sebe

Pokud potřebujete prostor pro sebe, když budete pracovat, ale nemají prostor pro uložení samostatnou domácí kancelář, můžete vždy přemýšlet o tom oddělení sami. Tento domov kancelářských prostor vyjímá prostoru všemi jeho vlastní s wraparound prosklenými stěnami kompletní s dveřmi. Je to inovativní řešení problematiky prostoru, který mnozí domácí kanceláře narazit.

 

You may also like