Skip to main content

9 Home Office nápady pro váš nejproduktivnější Space Přesto

S vzdálených míst, na volné noze kariéry, a flexibilita zaměstnavatele, více a více lidí, kteří se rozhodnou z devíti do pěti v kabině. Místo toho, oni zůstávat doma.

Vyřezávání na pracovišti rozptýlení, přeplněné kanceláře, a co je nejdůležitější, časy dojíždění, ti, kteří mohou získat on-line a získat práci, aniž by opustil dům, jsou obecně šťastnější a produktivnější. A také je nikdo posuzuje za pobyt v pyžamech posledních 10AM nebo co jedí na oběd. Bonus.

Ale dostat se do produktivních pracovních hodin vyžaduje prostor, který to umožňuje.

Pokud nemáte rádi prostor budete pracovat v, zcela upřímně, budete mít pevný čas jít dovnitř. A všichni víme, že je to dost těžké dostat práci na prvním místě, že jo?

Zde jsou naše 9 domácí kancelář nápady pro váš nejproduktivnější prostoru ještě:

Najít ten správný prostor

Volba správného místa ve vaší domácnosti pro kancelář se může zdát jako ne-nasnadě, ale chvilku, aby zvážila všechny možnosti. To se může zdát zřejmé, aby nejmenší a nejméně používané ložnice, ale je větší, slunečnější pokoj pro hosty je lepší volbou? Může místnost konat dvojitou povinnost při časté hosté zůstat s tebou?

Máte-li luxus velkého domu, to je také důležité vzít v úvahu, pokud vy nebo nechtějí být v high-pěší zóna. Pokud máte soustředit nejlepší a zároveň uprostřed hluku a aktivitě, místnost off obývacího pokoje je dobrá volba. Pro klidné azyl, náhradní ložnice chodbou by měla poskytnout větší klid a samotu.

Mít vše v pohotovosti

Ty by se dát své stříbro ve svém prádelně, takže se nepočítají svou kancelář tak úplná, dokud nebude plně zásoben pera, papír, obálky, a stále důležitých nabíječek. Čím méně krát za den, budete muset jít hledat něco, tím lépe.

Ale pozor, nezapomeňte přestávky. Není důvod, aby zabalit oběd, ne?

Objetí přirozené světlo

Lidské bytosti jsou naprogramovány tak, aby šťastnější (a snad vidět zvýšení produktivity), pokud jsou vystaveny přirozenému světlu. Vezměte si, co okno prostor máte, a zdůrazňují jej s uspořádáním vaší domácí kanceláře. -Li dostatek místa, rozbít boxových standardů a plavat svůj stůl od zdi, rovnoběžně k oknu. Budete umístěny tak, aby nyní názor, aniž by museli vypořádat s pohledem.

a uměle

Všechna okna na světě vám nedává dostatek světla, když je venku tma, takže to nelze přehlížet atmosféru a praktičnost zvýrazňující osvětlení. Je to také skvělá příležitost styl vaší kanceláři s osvětlením interiéru. Přídavek lampy úlohy, stolní lampy a stojací lampa se mohou spojit k vytvoření širokou škálu nálad. Ideální pro zimní práce, když ještě ne tak brzy-ptáčata jsou se před sluncem.

Uložení věci tak, jak budete ukládat věci

Jeden z více slavných dílech pracuje v domácí kanceláři je, že neexistuje žádná firma vydaný kovové kartotéce svalil do svého pracovního prostoru. Nicméně, budete ještě potřebovat místo pro uložení důležitých dokumentů. Podívejte se na elegantní, ale praktický úložných řešení. Časopis regály jsou vhodné pro ty, kteří chtějí, aby jejich doklady vertikální. Pokud jste zásobník papíru, jako jsem já, je jednoduchý koš drží kupy dívá poněkud organizované a záměrné.

Chovat se nenuceně

Pinterest je ideální pro kancelářské inspiraci, ale vzít většinu z toho, co vidíte na zrnko soli. Na konci dne, funkce by měly daleko převyšují formu. Nic se hovoří to tak jasně jako při výběru psacího stolu. Nemusíte jít na objemné černé kůže, ale měli byste si být jisti, že vaše volba poskytuje velkou oporu zad a podporuje správné držení těla – Chic plastové nebo dřevěné židle se nebude snižovat to pro tuto práci.

Zachránit krk (ne, opravdu) udržováním horní části vašeho počítače v úrovni očí. Budete vypadat mírně dolů na obrazovce, držet vaše víčka částečně uzavřena a boje proti únavě. Existuje spousta stylových možností pro monitory a notebooky stánků, které vám poskytne podporu, kterou potřebujete.

přejít zelená

Není žádným tajemstvím, že rostlina nebo dva může udělat velký rozdíl v každé místnosti ve vaší domácnosti. Vyberte si několik rostlin low-údržby, které bude dařit v kancelářském prostředí. Sukulenty jsou obvykle bezpečná volba, jakož i klasiků jako had nebo gumové rostlin.

Jste obvyklé květina kupující? Utrhnout některé ze stolu kytici jídelny a přidat je do vázy na nebo v blízkosti vašeho stolu.

Udělejte si pohodlí

Tepláky jsou oficiální oblečení práce z domova, je to tak? Ale stále pohodlnější je více než jen šaty a stůl židle. Pokud je vaše kancelářských prostor je dostatečně velký, můžete zvážit přidání čtecí křeslo nebo lenošku pro přijímání hovorů nebo při přerušení.

Plánujete-li mít návštěvníci ve své kanceláři, jmenovat nějaký prostor pro ně stejně. Budete se rozhodnout pro více neformální nastavení, jak je popsáno výše, nebo zůstat u jednoduchých židle čelí prostor na vašem stole? Ať tak či onak, nastavování úřad vyhovět i vy a někdo vás zve do své kanceláře vyžaduje myslel o tom, jak budete používat prostor.

Ať je to tvoje

Jen proto, že jste doma neznamená, že vaše domácí kancelář by měla být bez osobních dotkne. Fotografie z vaší rodiny, inspirujícími citacemi nebo umělecká díla, a smysluplné Knick drobnostmi si vytvořit svůj úřad cítí přístupnější i svůj vlastní.

You may also like