Skip to main content

Moderní a elegantní nápady pro domácí kancelář

Každý má jinou sadu potřeb pro jejich pracovní plochu, takže mnoho designové nápady nejsou v žádném případě one-size-fits-all. Nicméně to neznamená, že vytváří ideální kancelářských prostor je nemožné, ani zdaleka ne.

Takže, pokud máte pocit, zahlceni myšlenkou vytvořit prostor, který vám umožní pracovat z domova, nemusíte hledat dále. My jsme sestavili seznam návrhů, které vám pomohou vytvořit domácí kancelář, která je stejně funkční jako příjemné.

1. Vytvořte zaostřovacích polí

Jak jste si představit design pro své kanceláři, ujistěte se, že vzít v úvahu všechny činnosti, budete dokončit v prostoru. Více než pravděpodobné, budete muset začlenit stůl k použití, zatímco řešení papírování. Ale dokončit celou řadu úkolů, samostatných zaostřovacích polí mohou být užitečné.

Vedle své hlavní pracovní plochu, přemýšlet o tom, obsahuje další posezení pro pořádání diskuzí nebo jednání s klienty. Případně, pokud existuje více členy rodiny, kteří potřebují ke sdílení prostoru, udržovat pořádek tím, že každého člověka individuální místo k práci od.

2. Začlenit dostatek úložného

Udržet kancelář organizovaný může být boj o mnoho. Zvlášť, pokud jste někoho, kdo má tendenci být pohřben pod neovladatelný stolem, takže je velmi důležité začlenit dostatek úložných řešení do svého návrhu.

Pokud máte prostor, skříně nebo vestavby jsou ideální pro ukládání větších předmětů. Otevřené regály je jednoduchý způsob, jak mix funkční položky a dekor prvky stejně.

3. Vyberte Na Neutrální

Jedním ze základních poznatků z teorie barvy je, že barvy, které byly vybrány k dekoraci prostoru může mít silný vliv na naši náladu. Modrá, například, je často interpretován jako uklidňující, zatímco žlutý bylo prokázáno, že vyvolává úzkost.

Vzhledem k tomu, kancelářských prostor je místo, které chcete, aby bylo možné se soustředit, může být užitečné nastavit velké údery barev  a emocionální reakce, které přinášejí – stranou. Místo toho se zaměřují na výběr do značné míry neutrální barevnou paletu, která vám umožní dát většinu své pozornosti na úkolu.

4. Accent osobními věcmi

Stejně jako je důležité, aby bylo možné zaměřit se v rámci své kanceláře, je také důležité vytvořit prostor, ve kterém budete rádi trávit čas. Nezapomeňte začlenit několik výzdobu prvky a kusy zdi umění, které zdůrazní vaše osobní vkus.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak toho dosáhnout (a zároveň vytvořit soudržnou konstrukci) je, aby vaše osobní věci diktovat své barvy zvýraznění. Dělat to nejlepší, aby odpovídaly odvážné odstíny v těchto osobních věcí a začlenit je šetrně v celé místnosti.

5. Vezměte v přírodě

Výzkum ukazuje, že přítomnost přirozeného světla v odborných prostorech má ohromně pozitivní dopad na produktivitu zaměstnanců a morálky. To má smysl pouze, že tyto koncepty by se snadno přeložit do domácího kancelářského prostředí, stejně tak najít způsob, jak začlenit venku.

Kdykoliv je to možné, aby okna nedílnou součást svého návrhu. Přemýšlejte o tom, sladit svůj pracovní stůl pod parapet a výběrem neintruzívní žaluzie. Navíc, neváhejte, aby zahrnovala další přírodní prvky do svého návrhu. Čerstvým zeleň dodá barvu do prostoru a zvýšit vaši náladu.

You may also like