Skip to main content

10 pięknych sposoby organizowania Your Home Office

Wszyscy jesteśmy zaznajomieni z frazy „urząd schludny, uporządkowany umysł”, a to rzeczywiście wydaje się być prawdziwe. Jak określono do rozwiązania projektów, terminy i pozycji na liście rzeczy do zrobienia w swoim domowym biurze, czyste, wypolerowane Obszar ten może tylko poprawić swoją wydajność. Pozbycie się bałaganu może złagodzić uczucia niepokoju, zbyt, dzięki czemu można skoncentrować się na pracy, a nie czyszczenie.

Aby uniknąć bałaganu z budowania i utrzymać wszystko na swoim miejscu, to może pomóc mają niektóre systemy organizacyjne, zanim nawet usiąść przy biurku. Czy to szafce, kosze lub niezwykle błyskotliwy sposób zorganizować, że nigdy nie uznał te pomysły zainspirują was zorganizować biuro w domu raz na zawsze. To będzie czujesz się dużo spokojniejsze i gotowy do walki dowolny projekt, który jest na swój sposób.

Zdjęcie na biurku Akcesoria

Kiedy wyruszył, aby zorganizować swoje biuro, jest jedno miejsce, gdzie należy zacząć-biurka. Jest to miejsce, które znajduje się w zasięgu pola widzenia, jak pracujesz, a poczujesz się o wiele lepiej, jeśli szuka zorganizowane. Najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu jest zakup różnorodne akcesoria biurkowe, które są nie tylko wizualnie miłe, ale również służą do praktycznych celów. W tym biurze należącym do Kristin ozdobnego Rzeczy, biurko jest wyposażony w filiżance na długopisy, stacji ładującej i pudełko z karteczek.

Przynieść w obfitości regałów

Półki są szybkie i łatwe do wprowadzenia w swoim biurze, zapewniając bardzo potrzebnych miejsc na zapas rzeczy, jeśli nie ma szafy lub szuflady. W  tym biurze  , w porównaniu przez projektanta Joanna Whittaker z  Whittaker Interiors , białe półki wyglądają eleganckie i oferują miejsca do przechowywania czasopism, książek, a nawet kwiatka lub dwa .

Planować naprzód

Jasne, wszyscy chyba mają kalendarze na naszych komputerach kompletnych z przypomnienia pop-up, ale jest coś do powiedzenia także śledzenie harmonogramu na prawdziwych, żywych kalendarzy, które wiszą w biurze. W swoim biurze, Melissa George z  polerowana Habitat  opracowali  trzymiesięczny Dry Erase układ kalendarza  , który jest równie dekoracyjny i poręczny. To siedzi obok półce, która posiada mnóstwo Biuro musi-Wymagania, jak również.

Organizować elementy w kącików

Jessi Russell  jest starszym stylista dla Stella & Dot, więc naturalnie potrzebuje dużo miejsca do przechowywania jej inwentarz i inne niezbędne w swoim domowym biurze. Wnosząc w  klasycznych regałów wyposażony liczne kąciki , potrafi organizować i wyświetlać swoje towary  i  zrobić to stylowo. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w swoim biurze, opt na półce z kącików do naprawdę osiągnąć swoje cele organizacji.

Zawierać wiele pojemników

Elsie z  Pięknym Mess  jest pro, jeśli chodzi o tworzenie  biuro w domu  , że nie tylko on-trendu, ale także bezbłędnie zorganizowane. Tutaj jej przędzy i rzemieślniczych materiały służyć jako kolorowym wystrojem, gdy są one wyświetlane na otwartej przestrzeni, a jej inne niezbędne biurowe mogą być starannie schowane w ton białych pojemników magazynowych. Z pojemników, można przynieść ten sam poziom organizacji do własnego biura, a dodatkowe punkty, jeśli również oznakować pojemniki.

File It Away

Chociaż może czuć się nieco starej szkoły, plik na swoim biurku to sposób nie myślenia, aby ukryć wszystkie te dokumenty, które są zalegających wokół obszaru roboczego. W tym  minimal-eleganckim biurze  należącym do Teri z  uroczego szufladą , biały plik biurko dopasowuje się idealnie z białym biurkiem i geometrycznej kompozycji i służy jako kryjówki dla wszystkich tych papierów.

Mix wystrój i organizacja

Tak, można całkowicie zgromadzi organizacji i wystroju. Nic nie mówi, że nie można dokonać organizacji ładny wygląd, który jest sprawdzony w  biurze Diany  z  204 Park . Na półce w rogu, jej książki są uwypuklone obok przedmiotów dekoracyjnych, takich jak wazony i kamieni szlachetnych , gra ładnie z resztą wystroju w kobiecej biurze.

Zapewnić Spots dla magazynów i inspiracji

Twoje czasopisma, książki, wycinki i przypadkowe kawałki papieru wszystko może przyjść razem działać jako inspiracji w biurze, i można dać im miejsca, jak dobrze żyć. Projektant wnętrz  Vanessa Francis  założyła  biuro w domu  , aby być praktyczne i inspirujące, z wbudowanym regały na książki i czasopisma i płyty inspiracji który znajduje się tuż za swoim komputerze, gotowe do inspirować ją bez względu na to, co ona pracuje. Plus, że światło oprawa jest zdumiewające.

zainstalować Szafy

Jeśli masz duży budżet biura i pracować, rozważy w banku szaf aby znacznie poprawić swoją organizację. W tym  biurze hip  należącej do Nikki Mihálik z  AKULA kreative  i zaprojektowanego przez Caroline Cressey z  Rookery projekt , białe szafki trzymać przedmioty w centrum uwagi podczas gdy inne niezbędne biurowych są wyświetlane w widoku się powyżej w przezroczystych pojemnikach.

Tworzenie centrum dowodzenia

Centrum dowodzenia w pobliżu Twojego przedpokoju lub w kuchni jest bardzo wygodne, i można przynieść tę samą wygodę w biurze, jak również. Tworzenie „stację bojową”, który obejmuje drukarki, tablicy korkowej, plików i kalendarz i uważa to za swoją bazą operacyjną w swoim biurze. Pavan of  Interior Love Affair  wykonane właśnie taki obszar w swoim  domowym biurze , i wygladalo to stylowy i piękny, zbyt.

 

You may also like