Skip to main content

Twórczy Urząd Decor Porady zmaksymalizować wydajność

Twórczy Urząd Decor Porady zmaksymalizować wydajność

Nie jest tajemnicą, że jesteś w środowisku mogą odegrać ważną rolę w tym, jak się czujesz, ale nie wiesz, że to może również sprawić, że bardziej wydajne w pracy?

Jak się okazuje, istnieje mnóstwo niezwykle prosty i ekonomiczny sztuczek wystroju można zintegrować w biurze  , które pozwoli Ci czuć się bardziej pobudzony, inspiracji i motywacji do podjęcia na dzień, nawet podczas bał popołudniowym załamaniu.

I piękno większość z tych porad jest to, że mogą one być stosowane do prawie każdego biura, duże czy małe, w domu lub hotelu. Tak więc, bez względu na wewnętrzne okoliczności, z którymi współpracujesz, spróbuj jeden, dwa lub wszystkie osiem z tych pomysłów do tworzenia szczęśliwsze, zdrowsze i bardziej produktywne roboczą.

Maksymalizacja Lighting

Optymalizacja oświetlenia to jeden z najprostszych sposobów, aby zwiększyć swoją energię i zmniejszyć zmęczenie oczu, która pochodzi z próby odczytu z słabym świetle. Jeśli jesteś w stanie, maksymalizacji naturalnego światła pracujesz z tak bardzo jak to możliwe poprzez wykorzystanie przewiewna, przewiewny zabiegi oknie zamiast ciężkich i nieprzezroczyste. Ale nawet jeśli kontrola nad naturalnego światła jest ograniczona, decyduje się na jasnych białych żarówek będzie mieć duże znaczenie w codziennych rezerw energetycznych.

Decluttered Minimalizm

Minimalistyczna estetyka nie więcej niż Nakręć przestrzeń wyglądać wszystkie rodzaje szyk i zachęcający; ale również sprawia, że ​​łatwiej dostać rzeczy zrobić. Bałagan wokół biura ryzykuje co czujesz się przytłoczony i znacznie bardziej podkreślić, niż to konieczne. Tak, mają na celu utrzymać prosty biurowych i niekłopotliwy dla klimatem wydechowy wywołujących każdego dnia.

inspirujące kolory

Kolor jest pełen potencjał wydajności, więc używać go bez opamiętania. Badania naukowe obfitują zachwalanie bezpośredniego wpływu koloru zarówno nastroju i wydajności. Blueish kolory pobudzają umysł, żółte barwy inspirują kreatywność i zielone wywołuje uczucie odprężenia, ale oczywiście, to może się różnić od osoby do osoby. Zidentyfikować kolory znajdziesz osobiście stymulujących i włączyć je wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe.

ożywczy Perfumy

Kluczem do pobytu stymulowane przez cały długi dzień na żywo jest upewnienie się, żaden z twoich zmysłów są zaniedbane, a to oznacza, płacąc umysł zapachy unoszącym przez swojego miejsca. Peppermint jest powszechnie stosowany do zasilania i odświeżyć, wspomagając koncentrację, natomiast zapachy citrusy można podnosić i de-stres. A jeśli martwisz zapomnisz zdmuchnąć pachnące świece, olejki dyfuzory olejowe są wspaniale i bardzo bezpieczne sposobem zapewnienia zapach gra jest silna.

żywa zieleń

Jako ludzie, jesteśmy naturalnych istot, które mogą poważnie ucierpieć, jeśli nie mamy wystarczająco dużo charakteru w naszym dnia na dzień. Na szczęście, jest to łatwy problem walki. Dodawanie zieleni do obszaru roboczego wibracje przyniesie dobre samopoczucie podczas oczyszczania swoją powietrze  i  oferuje więcej możliwości, aby dostosować i zwiększyć swoje wnętrze z ozdobnymi donicach i wazonach.

Motywacyjne Wiadomości

Kiedy czujesz, bla i banalne, że to trudne do wypuszczają swoje najlepsze prace. To również sprawia, że ​​łatwo zapomnieć, dlaczego pracujesz tak ciężko, aby rozpocząć. Dodając kilka sztuk, aby zaprezentować swoje ulubione motywacyjnych wiadomości może mieć poważny wpływ na codzienne wyjścia. I te dni istnieje tak wiele różnych stylów typografii, grafiki i zdjęć do wyboru, że jesteś zobowiązany do znaleźć idealny kawałek (lub dwa), aby pasowały do ​​gustu.

Praktyczne (i dość) Przechowywanie

Jednym z największych winowajców tył produktywność zapping chaos, który jest biurko bałagan wypełnione jest po prostu nie posiadające odpowiedniego domu dla wszystkiego na jej temat. Zawierające zadbanej pudełka do przechowywania do domu rzeczy, jak przybory do pisania, papier, zanim zostaną przetworzone, a różne materiały biurowe natychmiast uczynić przestrzeń wydaje się bardziej zorganizowane i sprawiają, że o wiele łatwiej utrzymać go w ten sposób.

Inspirujące Vision Board

Corkboard wyposażony codziennie zadania na pewno pomaga na froncie produktywności, ale dodanie cele na przyszłość w postaci zdjęć i wiadomości zwiększy wytwarzający dziesięciokrotnie zasilania. Spróbuj włączyć pokładzie korka na pokładzie wizyjny wyposażony rzeczy, że jak najbardziej do osiągnięcia w najbliższej przyszłości i odległym i patrzeć, jak zwiększyć dzienny poziom motywacji.

 

You may also like