Skip to main content

najlepszych porad dla Dekorowanie Office Home

Więc masz biuro w domu. Gratulacje! Mnóstwo ludzi długich dla dedykowanego miejsca w swoich domach, gdzie mogą skupić się i rozwiązywanie ich do zadania. Mając na uwadze powyższe, idea domowym biurze i rzeczywistość mający jeden może być bardzo różny. Mającą siedzibę w domu oznacza przyjemną pracę do sanktuarium swojej przestrzeni życiowej. Jak można zachować swoje biuro zen? Jeśli chcesz stworzyć miejsce, gdzie można naprawdę cieszyć się pracy, która integruje się wygodnie na resztę swojego domu lub mieszkania (i życia), trzeba myśleć o swoich różnych opcji do dekoracji biura w domu.

Nie mogą myśleć, że tworząc estetyczne cieszyć się w swoim biurze musi być priorytetem praca-życie. Ale zdobienia biuro w domu w sposób, którego kochasz jest rzeczywiście bardzo silny. Kiedy korzystać z miejsca, chcesz zachować schludny, i może również pomóc Ci cieszyć się swoją pracę. Chore pozycją w biurze – nawet jeśli jest to gdzie mieszkasz – jest o wiele łatwiejsze, kiedy masz iść do miejsca, które jest przyjemne dla ciebie.

Mając to na uwadze, warto oddanie trochę pracy do dekorowania swoje biuro w domu. Aby pomóc Ci zacząć, mamy zaokrąglane w górę niektóre z najlepszych porad poniżej.

zorganizowany pobyt

Nie jest tajemnicą. biura domowego może bałagan – szybko. Aby zachować stosy na dystans, aż korci, żeby zaopatrzyć się w koszach organizacyjnych, szuflady itp Istnieje około milion świetnych opcji na rynku, aby pomóc zachować swoje biuro w domu w szczytowej formie. Jedynym problemem jest to, że zbyt łatwo przynieść kilka z nich do domu bez faktycznego ich wykonania.

Przed rozpoczęciem zaopatrzenia się na organizatorów szuflad i szafek, umieścić kilka myśli w jaki sposób właściwie  zorganizować. Co działa dobrze dla ciebie w pozostałej części domu? Jeśli jesteś już w zwyczaju skanowanie wpływy i utrzymanie rzeczy cyfrowo, dlaczego kupić szafki dla swojego biura w domu? Jeśli masz jeden ulubiony długopis zawsze używać, dlaczego kupić filiżankę pióro? Nie daj się wciągnąć w hype organizacji biura. Masz możliwość tworzenia własnej pracy. Zrobić to w taki sposób, że będzie pracować dla Ciebie długoterminowej. Pamiętaj, dekorowanie biuro w domu w taki sposób, że nie czują się zbyt sterylny jest znacznie łatwiejsze, gdy masz unikać gromadzenia stosy pojemników, folderów i organizatorów.

Podnieść swoje myślenie

Nawet najmniejsze biuro w domu może być w pełni zaopatrzony z wspaniały wystrój i organizacyjnych rozwiązań. Sztuką jest, aby wymyślić. Zmaksymalizować pionowy kwadratowy materiału przez powieszenie sztukę kochasz, dodając pływających półki lub szafki instalacji po ścianie. Wysokość ścianie jest atutem podczas dekoracji biura w domu. Nie bój się do zabawy z tym, co powiesić. Otwarte szafy może być równe części praktyczne i zabawne. Wypełnić je z przydatnych pojemników obok kolorowych książek lub sensownych tchotchkes. Nigdy nie zapominaj, że Twoje biuro w domu to po prostu –  swoje . Można użyć całą wysokość ściany jako płótno dla co zainspiruje cię i prowadzić swoją produktywność.

bałaganu przewód Cut

W naszym cyfrowym wieku, jedna z bezwzględnych najgorszych rzeczy o biurach jest cały tech bałaganu, który narasta. Prawdopodobnie trzeba komputer i drukarkę, ale to nie znaczy, trzeba patrzeć na ich plątaniny kabli cały dzień. Podjąć pewne kroki, aby zachować swoje biuro w domu bez bałaganu kręgowego. Wyciąć otwór w tylnej części atrakcyjnym pudełku. Router i inne niezbędne tech mogą żyć tam z przewodami zasilanych z tyłu. Zamontować listwę zasilającą spodu lub z tyłu biurka. Użyj opasek i haki do poleceń użerać wszelkie przewody, które się podłączone do tej listwy zasilającej i karmić je wzdłuż pleców mebli, gdzie są one poza zasięgiem wzroku. Zdziwisz się na drodze po prostu usuwając paskudztwo ze sznurków uczynią Twoje biuro czuć czyste i jasne.

Niech stanie się światłość

Urzędy są notorycznie ich jaskrawym oświetleniu – konkretnie, fluorescencyjne. Dlaczego urzędy często zdecydować się na jałowej, zimne oświetlenie sprawia, że ​​można poczuć się jak jesteś pod mikroskopem? Ponieważ wiedzą, jedną podstawową zasadę pracy: wystarczające oświetlenie marki łatwiej pracować. Mamy już męczy nasze oczy wpatrując się w ekrany większość dnia. Nie było jeszcze gorzej poprzez ograniczenie oświetlenia w swoim domowym biurze. Wykorzystywać naturalne światło jak najwięcej, ale upewnij się, że uzupełnienie gdzie pada krótka. Dobrze oświetlone biuro jest szczęśliwy, produktywny jeden.

Rozgość się

Twoje biuro jest przedłużeniem domu lub mieszkaniu. Powinno to wyglądać i czuć się jak jeden. Udekoruj z tymi samymi tematami już używane w domu i zawierają elementy, które kochamy. Nic nie jest poza granice. Jeżeli jesteś miłośnikiem roślin, koc swoje biuro w domu na zielono. Jeśli hygge to klimat, dodaj pluszowy dywanik i przytulną rzut na swoje krzesło. Nie ograniczaj się tylko dlatego, że jest to obszar roboczy. Będziesz bardziej produktywne w pokoju, który przynosi radość, więc dlaczego nie umieścić jakąś szczególną ostrożność w tworzeniu biura, że ​​czuje się jak w domu?

Zacznij dekoracji biura w domu

Czy chcesz wiedzieć, że najlepszym sposobem, aby ozdobić swoje biuro? Zaczynając. To naprawdę takie proste. Będziesz intuicyjnie wiedzą, co niezbędne: biurko, krzesło, lampę. Stamtąd, cieszyć się proces poszukiwania kawałki kochasz, które inspirują swoje najlepsze prace. Dekorowanie biuro w domu może zająć trochę czasu. Ale trzeba całe życie do pracy, więc jest to warte wysiłku!

Jakie są sposoby już zintegrowane z biura do domu? Czy macie jakieś inne sprytne sztuczki, które chcesz się podzielić?

You may also like