Skip to main content

Nowoczesny i elegancki Pomysły na domowym biurze

Każdy ma inny zestaw potrzeb ich obszaru roboczego, tak wiele pomysłów nie są bynajmniej jeden rozmiar dla wszystkich. Jednak to nie znaczy, że tworząc idealne przestrzeni biurowej jest niemożliwe, z dala od niego.

Tak więc, jeśli czujesz się przytłoczony przez ideę stworzenia przestrzeni, która pozwoli na pracę z domu, nie patrzeć dalej. Sporządziliśmy listę sugestii, które pomogą Ci stworzyć biuro w domu, który jest równie funkcjonalny jak zachęcający.

1. Utwórz Kluczowe obszary

Jak można sobie wyobrazić projekt dla biura, należy wziąć pod uwagę wszystkie działania będzie kompletne w przestrzeni. Więcej niż prawdopodobne, musisz włączyć biurko do korzystania podczas walki z dokumentów. Ale do ukończenia rozmaite zadania, odrębne obszary tematyczne mogą być użyteczne.

Oprócz głównego obszaru roboczego, pomyśl o wprowadzenie dodatkowego część wypoczynkową dla prowadzenia dyskusji lub spotkanie z klientami. Alternatywnie, jeśli istnieje wiele członków rodziny, którzy muszą dzielić przestrzeń, utrzymać wszystko zorganizowane, dając każdej osobie indywidualnej miejsce do pracy z.

2. Włączenie mnóstwo miejsca

Prowadzenie biura zorganizowana może być walka dla wielu. Zwłaszcza, jeśli jesteś kimś, kto ma tendencję do stania zakopane pod niesforną biurku, więc jest to niezbędne do włączenia mnóstwo rozwiązań pamięci masowej do swojego projektu.

Jeśli masz przestrzeń dostępna, szafy lub Zabudowy są idealne do przechowywania większych przedmiotów. Regał otwarty jest łatwym sposobem mieszać funkcjonalne przedmioty i elementy wystroju, jak również.

3. Wybierz neutralnym

Jednym z podstawowych spostrzeżeń teorii koloru jest to, że kolory, które są dobrane do dekoracji przestrzeni może mieć silny wpływ na nasze nastroje. Niebieski, na przykład, jest często interpretowana jako kojące, natomiast żółty Wykazano wywołują niepokój.

Ponieważ powierzchnia biurowa to miejsce, które chcesz, aby móc się skupić, może być przydatny do ustawiania dużych ciosów koloru  i emocjonalne reakcje przynoszą – bok. Zamiast skupić się na wyborze w dużej mierze neutralną paletę kolorów, która pozwoli Ci umieścić większość swojej uwagi na zadaniu pod ręką.

4. Akcent Z rzeczy osobistych

Tak samo jak ważne jest, aby być w stanie skupić się w swoim gabinecie, to również ważne, aby stworzyć przestrzeń, w której będziesz zadowolony spędzać czas. Nie zapomnij włączyć kilka elementów wystroju i dzieła sztuki ściany, które podkreślają swoje osobiste upodobania.

Jednym z najprostszych sposobów, aby to zrobić (a jednocześnie tworząc spójną konstrukcję) jest umożliwienie osobiste przedmioty dyktować swoje kolory akcent. Jak najlepiej, aby dopasować odważnych barw w tych osobistych przedmiotów i włączyć je oszczędnie całym pomieszczeniu.

5. Doprowadzić w plenerze

Badania pokazują, że obecność naturalnego światła w profesjonalnych pomieszczeniach ma zdecydowanie pozytywny wpływ na produktywność pracowników i morale. To ma sens tylko, że te koncepcje byłoby łatwo przełożyć do środowiska domowego biura, tak więc znaleźć sposób na włączenie zewnątrz.

O ile to możliwe, należy okien integralną częścią projektu. Pomyśl o dostosowanie swojego biurka poniżej parapecie i wybierając nieinwazyjne rolety. Dodatkowo, nie wahaj się zawierać inne naturalne elementy do swojego projektu. Świeża zieleń będzie dodać kolor do przestrzeni i zwiększyć swój nastrój.

You may also like