Skip to main content

9 Pomysły Home Office dla najbardziej produktywnych Przestrzeni Jeszcze

Z odległych miejsc pracy, niezależny kariery i elastyczność pracodawcy, coraz więcej osób decyduje się z dziewięciu do pięciu w szafie. Zamiast tego zostajesz w domu.

Wycinanie rozproszenia miejscu pracy, zatłoczonych biurach, a co najważniejsze, czas dojazdu do pracy, którzy mogą uzyskać w Internecie i dostać pracę bez wychodzenia z domu są generalnie szczęśliwsi i bardziej wydajne. A także nikt nie uzna ich za pobyt w piżamach ostatnich 10AM lub co jedzą na obiad. Premia.

Jednak dotarcie w produktywnych godzin pracy wymaga przestrzeni, która na to pozwala.

Jeśli nie kochasz przestrzeń pracujesz w całkiem szczerze, będzie mieć twardy czas dzieje się tam. A wszyscy wiemy, że to wystarczająco mocno się prace na pierwszym miejscu, prawda?

Oto nasze pomysły 9 Home Office dla najbardziej produktywne miejsca jeszcze:

Znajdź odpowiednią przestrzeń

Wybór odpowiedniego miejsca w domu do biura może wydawać się nie myślenia, ale poświęć chwilę, aby rozważyć każdą opcję. To może wydawać się oczywiste, aby wziąć najmniejszą lub przynajmniej używanej sypialni, ale jest większy, bardziej słoneczna sypialnia gość lepszym wyborem? Czy pokój to podwójne cło rzadko kiedy goście z tobą?

Jeśli masz luksus dużego domu, ważne jest też, aby rozważyć, czy robisz lub nie chcą być w miejscu o dużym ruchu. Jeśli koncentrujesz się najlepiej, gdy pośród hałasu i aktywności, pokój off salonie jest dobrym wyborem. Dla osób poszukujących ciszy, zapasowa sypialnia korytarzem powinna dostarczyć więcej spokoju i samotności.

Mają wszystko w pogotowiu

Nie byłoby umieścić sztućce w pralni, więc nie licz swoje biuro jako kompletny, dopóki nie jest w pełni zaopatrzony długopisy, papier, koperty, a coraz ważniejszych ładowarek. Im mniej razy w ciągu dnia trzeba iść szukając czegoś, tym lepiej.

Ale hej, nie zapomnij, aby robić przerwy. Nie ma powodu, aby pack lunch, prawda?

Embrace naturalne światło

Istoty ludzkie są zaprogramowane, aby czuć się szczęśliwsi (i miejmy nadzieję zobaczyć zwiększoną wydajność) po wystawieniu na działanie światła słonecznego. Podjąć wszelkie okno przestrzeń i podkreślić trzeba go z układem domowym biurze. Jeśli jest na to miejsce, break szafie standardów oraz unosić biurka z dala od ściany, równolegle do okna. Zostaniesz umieszczony cieszyć się widokiem bez konieczności zajmowania się odblasków.

i sztuczny

Wszystkie okna w świecie nie daje wystarczająco dużo światła, gdy jest ciemno, więc nie wychodzą na atmosferę i praktyczność oświetlenia akcentującego. Jest to również świetna okazja, aby projektować swoje biuro z wystrojem oświetlenia. Dodanie zadania lampy, lampa stołowa, lampy podłogowe i może łączyć, aby stworzyć szeroką gamę nastrojów. Idealny do pracy zimą, kiedy jeszcze nie tak wcześnie piony są przed słońcem.

Przechowuj rzeczy, sposób przechowywania rzeczy

Jednym z bardziej chwalebnych części pracy w domowym biurze jest to, że nie ma metalowych Firma wydany szafki na dokumenty koleś w swojej pracy. Jednak nadal będziesz potrzebować miejsce do przechowywania ważnych dokumentów. Sprawdzić Chic-but-praktyczne rozwiązania pamięci masowej. stojaki Magazine są dobre dla tych, którzy chcą, aby ich dokumenty w pionie. Jeśli jesteś układacz papieru jak ja, prosty bin utrzymuje pale patrząc nieco zorganizowane i celowe.

Być wyluzowanym

Pinterest jest wielki dla biura inspiracji, ale ma większość tego, co widać z przymrużeniem oka. Pod koniec dnia, funkcja powinna znacznie przewyższają formularza. Nic nie mówi tego tak wyraźnie, jak dobór krzesła biurka. Nie musisz iść do wielkogabarytowych czarnej skóry, ale trzeba mieć pewność, że Twój wybór zapewnia doskonałe oparcie i sprzyja dobrej postawy – Chic plastikowe lub drewniane krzesła nie będzie wyciąć go do tej pracy.

Zapisz swoją szyję (nie, naprawdę), utrzymując górną część komputera na wysokości oczu. Będziesz wyglądać nieco w dół na ekranie, trzymając powieki częściowo zamknięte i zwalczanie zmęczenia. Istnieje mnóstwo stylowych opcji dla monitorów i przenośnych stoisk, które daje impuls trzeba.

Zzielenieć

Nie jest tajemnicą, że zakład lub dwa może mieć duże znaczenie w każdym pomieszczeniu w domu. Wyłowić kilka roślin niskiego konserwacyjne, które będą rozwijać się w środowisku biurowym. Sukulenty są zazwyczaj bezpieczny wybór, jak również klasyki takie jak węży gumowych lub roślin.

Czy jesteś notorycznym kwiat kupujący? Zrywać kilka z jadalni stół bukiet i dodać je do wazonu na lub w pobliżu biurka.

się komfortowo

Spodnie są oficjalne ubrania z pracy do domu, prawda? Ale przyzwyczajenie jest czymś więcej niż tylko ubrania i krzesła biurka. Jeśli powierzchnia biurowa jest wystarczająco duża, można rozważyć dodanie krzesło czytania lub kanapę do robienia połączeń lub przerw.

Jeśli spodziewasz się gości w swoim biurze, wyznacza pewną przestrzeń dla nich dobrze. Można zdecydować się na bardziej nieformalne konfiguracji, jak opisano powyżej, lub trzymać się proste krzesła naprzeciwko swoje miejsca na biurku? Tak czy inaczej, utworzenie biura, aby pomieścić zarówno ty i ktoś zapraszasz do swojego biura wymaga myślał, jak będziesz używać przestrzeni.

Sprawiają, że twoje

Tylko dlatego, że jesteś w domu nie oznacza, że ​​biuro w domu powinno być bez osobistych akcentów. Fotografie swojej rodziny, inspirujących cytatów lub grafiki i sensownych bibeloty można dokonać w biurze czuć się bardziej przystępny i własne.

You may also like