Skip to main content

10 Skaisti veidi, kā organizēt savu Home Office

Mēs visi esam iepazinušies ar frāzi “Tidy birojā, kārtīgām prātu”, un tas faktiski ir tendence, lai būtu patiesība. Kā jūs izklāstīts lai risinātu projektus, termiņus un priekšmetus uz jūsu to-do sarakstu jūsu mājās birojā, tīra, pulēta darbvieta var tikai uzlabot savu produktivitāti. Getting atbrīvoties no traucējumu var mazināt trauksmes sajūtu, arī, lai jūs varētu koncentrēties uz savu darbu, nevis tīrīšanu.

Lai novērstu traucējumu veidot un uzturēt visu savā vietā, tas var palīdzēt, ir dažas organizatoriskās sistēmas, pirms jūs pat apsēsties pie sava rakstāmgalda. Vai tas ir failu kabinets, grozi vai neticami izcils veids, kā organizēt, ka jūs nekad neesmu uzskatīja, šīs idejas iedvesmos jūs organizēt jūsu mājās birojs vienreiz un uz visiem. Tas jums justies daudz mierīgāks un gatava risināt jebkuru projektu, kas nāk savu ceļu.

Stock up par galda piederumi

Kad jūs noteikti, lai organizētu savu biroju, tur ir viens vietas, kur jums vajadzētu sākt, jūsu rakstāmgalda. Tā ir vieta, kas ir robežās redzes lauks, kā jūs strādājat, un jūs jūtaties daudz labāk, ja tā ir tā pati organizē. Labākais veids, kā to panākt, ir iegādāties dažādas galda piederumiem, kas ir ne tikai vizuāli patīkami, bet arī kalpo praktisku mērķi. Šajā iestādē pieder Kristīnei no Fancy lietiskā galda ir aprīkoti ar tasi pildspalvas, uzlādes staciju un kaste ar lipīgajām piezīmēm.

Ienest Daudz plaukti

Plaukti ir ātri un viegli, lai jūsu birojā, sniedzot tik ļoti nepieciešamo vietām atlicināt lietām, ja jums nav skapis vai atvilktnes. Ar  šī biroja  veikti vairāk nekā dizaineres Joanna Whittaker gada  Whittaker interjeri , baltās plaukti izskatās eleganti un piedāvā plankumus uz veikalu žurnāli, grāmatas un pat houseplant vai diviem .

Plāno uz priekšu

Protams, mēs visi droši vien ir kalendārus mūsu datoriem komplektā ar pop-up atgādinājumus, bet tur ir kaut kas sakāms par arī par uzskaites grafiku uz reāliem, dzīviem kalendārus, kas karājas savā birojā. Savā birojā, Melissa George no  pulētas Habitat  izstrādāja  trīs mēnešu sauss dzēst kalendāra sistēmu,  kas ir tikpat dekoratīvs un ērts. Tas atrodas līdzās plaukta, kas satur daudz biroja must bagātajiem, kā arī.

Organizēt Items Cubbies

Jessi Russell  ir vecākais stilists Stella & Dot, tāpēc viņa, protams, vajag daudz vietas, lai saglabātu savu inventāru un citas essentials savā mājas birojā. Ar apvienojot  klasisko plauktiem ietver daudzus Cubbies , viņa var organizēt un parādīt viņas izstrādājumi  un  darīt to stilīgi. Ja jums ir pietiekami daudz vietas jūsu birojā, izvēlēties plaukta ar cubbies lai patiesi sasniegtu savus organizācijas mērķus.

Iekļaut Daudz Bins

Elsie no  A Beautiful Mess  ir pro, kad runa ir radīt  mājas biroju  , kas ir ne tikai uz tendenci, bet arī nevainojami organizēta. Lūk, viņas dzija un crafting materiāli kalpo kā krāsains interjers, kad viņi parādās ārā, bet viņas citi Rākstamgalda var glīti tucked prom tonnas balto glabāšanas tvertnes. Ar tvertnes, jūs varat dot šo pašu līmeni organizācijas uz savu biroju, un bonusa punktus, ja jūs arī marķēt tvertnes.

Failu It Away

Lai gan tas varētu justies mazliet old-school, failu jūsu rakstāmgalda ir no-brainer veids, kā noslēpt visus šos dokumentus, kas ir ielaistu ap jūsu darbvietā. Šajā  minimāla-šiks biroja  pieder Teri par  jauko lāde , balts galds fails atbilst perfekti ar balto galda un ģeometriskās mākslas darbu, un tā kalpo kā slēptuve visiem šiem dokumentiem.

Mix Dekors un organizācijas

Jā, jūs varat pilnībā apvienot organizāciju un interjeru. Nav nekas, kas saka, ka jūs nevarat veikt organizācijas izskatās diezgan, kas ir pierādīts ar  Diānas birojā  par  204 Park . Uz plaukta stūrī, viņas grāmatas ir uzsvērusi līdzās dekoratīvi priekšmeti, piemēram, vāzes un dārgakmeņiem , spēlējot labi ar pārējo dekora sievišķo birojā.

Nodrošināt Spots žurnāliem un Inspiration

Jūsu žurnāli, grāmatas, izgriezumi un izlases gabalus papīra visi var sanākt kopā, lai darbotos kā iedvesmu jūsu birojā, un jūs varat dot viņiem liek dzīvot kā labi. Interjera dizainers  Vanessa Francis  izveidot savu  mājas birojs  būt praktiska un iedvesmo, ar savu iebūvēto plaukti grāmatām un žurnāliem un iedvesmas kuģa, kas atrodas tieši aiz viņas datorā, gatavi iedvesmot viņai vienalga, ko viņa strādā. Plus, tas gaismas armatūra ir diezgan pārsteidzošs.

Instalējiet skapji

Ja Jums ir plaša birojs un budžetu, lai strādātu ar, apsvērs iespēju bankā skapji ievērojami uzlabot savu organizāciju. Šajā  gūžas birojā  pieder Nikki Mihalik no  Akula Kreative  un projektējis Caroline Cressey no  Rokerija Design , balta skapji glabāt priekšmetus izved no degpunkts savukārt citi biroja būtība ir parādīts vienkāršā aktuāli līdz iepriekš skaidri tvertnes.

Izveidot Command Center

Komanda centrā netālu no jūsu priekšnamā vai jūsu virtuvē ir neticami ērti, un jūs varat dot to pašu ērtības savā birojā, kā arī. Izveidot “kaujas stacija”, kas ietver jūsu printeri, ir corkboard, failus un kalendāru, un uzskata, ka tas ir jūsu bāze operāciju ofisā. Pavan no  Iekšlietu mīlas dēka  izstrādāts tieši šādu zonu viņas  mājās birojā , un kas tas izskatās stilīgi un skaisti, too.

 

You may also like