Skip to main content

Creative Biroja Decor padomi, lai palielinātu jūsu produktivitāti

Creative Biroja Decor padomi, lai palielinātu jūsu produktivitāti

Tas nav noslēpums, ka vide tu esi var būt liela nozīme, kā jūs jūtaties, bet vai jūs zināt, ka tas var arī padarīt jums vairāk produktīvu darba?

Kā izrādās, ir ton neticami vienkāršu un ekonomisko dekoru triku varat integrēties savā birojā  , kas liks jums justies vairāk barošanās, iedvesmoti un motivēti uzņemties dienā, pat dreaded pēcpusdienā izgāzties laikā.

Un skaistums lielākā daļa no šiem padomiem ir tā, ka tās var piemērot gandrīz jebkura biroja, liela vai maza, mājās vai prom. Tātad, neatkarīgi no tā, interjera apstākļus, ar kurām strādājat, mēģiniet vienu, divus vai visus astoņas no šīm idejām, lai radītu laimīgāku, veselīgāku un produktīvāku darba vietu.

Maksimizēt Apgaismojums

Optimizēt savu apgaismojums ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā palielināt savu enerģiju un samazina acu nogurumu, kas nāk no mēģina lasīt ar vājā apgaismojumā. Ja jūs varat, maksimāli dabisko apgaismojumu, ar kuru strādājat, cik vien iespējams, izmantojot milzīgais, vējains logu ārstēšanu, nevis smags un necaurredzamu. Bet pat tad, ja jūsu kontroli pār savu dabisko apgaismojumu, ir ierobežota, izvēloties spilgti baltās spuldzes būs liela atšķirība jūsu ikdienas enerģijas rezervēm.

decluttered Minimālisms

Minimālistiski estētisks dara vairāk, nekā tikai jūsu vieta meklēt visus šiks un aicinot veidu; tas arī padara to vieglāk iegūt lietas izdarīt. Traucējumu ap jūsu birojā riskē padarīt jūtaties nomākti, un daudz vairāk uzsvēra, nekā nepieciešams. Tātad, mērķis ir saglabāt savu biroja vienkārša un funkcionāla bezmaksas uz izelpot izraisošu sajūtas katru un katru dienu.

iedvesmojoši Krāsas

Krāsa ir pildīta ar produktivitātes potenciālu, tāpēc izmantojiet to pamest. Zinātniskie pētījumi Netrūkst touting tiešo ietekmi krāsu uz gan garastāvokli un produktivitāti. Blueish krāsas stimulēt prātu, dzeltenas nokrāsas iedvesmo jaunradi un zaļo izraisa jūtas relaksāciju, bet, protams, tas var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Identificēt krāsas jūs atrast personīgi stimulējot un iekļaut tos kur tas ir iespējams.

rosinoša smaržu

Galvenais, lai uzturas stimulē visa dzīvā gara diena ir pārliecināties, neviens no jūsu sajūtas tiek atstāti novārtā, un tas nozīmē, ka maksājumu prātu smaržu wafting caur savu telpu. Piparmētras parasti izmanto aktivizēt un atsvaidzināt, palīdzēšana koncentrāciju, savukārt citrusy smaržas var pacelt un de-stress. Un, ja jūs uztrauc jums aizmirst nopūst aromātisks svece, ēteriskā eļļa difuzori ir lieliski un ļoti drošs, veids, kā nodrošināt jūsu smarža spēle ir spēcīga.

Lively apstādījumi

Kā cilvēkiem, mēs esam dabas būtnes, kas var nopietni cieš, ja mums nav pietiekami daudz dabu mūsu dienas uz dienu. Par laimi, tas ir viegli problēma, lai cīnītos. Pievienojot apstādījumus jūsu darbvietas nesīs labsajūtas` vibrācijām, bet attīrot savu gaisu  , un  tas piedāvā vairāk iespēju, lai pielāgotu un uzlabotu savu interjeru ar dekoratīvu podi un vāzes.

motivācijas Messages

Kad jūs jūtaties blah un uninspired, tas ir grūts, lai kannu savu labāko darbu. Tas arī padara to viegli aizmirst, kāpēc jūs tik smagi strādāt, lai sāktu ar. Pievienojot dažus gabalus, lai parādītu savu iecienītāko motivācijas vēstules, var veikt nopietni ietekmēt jūsu ikdienas produkciju. Un šajās dienās tur ir tik daudz dažādu tipogrāfija stilu, izdrukas, un fotogrāfijas, no kuriem izvēlēties, ka jūs noteikti atradīsiet perfektu gabals (vai divi), lai atbilstu jūsu iedomātā.

Praktiskā (un diezgan) uzglabāšana

Viens no lielākajiem vainīgie aiz produktivitātes-zapping haosu, kas ir ērti lietojama piepildīta galds ir vienkārši, kam nav pienācīgu mājokli par visu par to. Iekļaujot tīru un kārtīgu glabāšanas kastes uz māju lietām, piemēram, rakstīšanas piederumiem, papīri, pirms viņi apstrādā, un dažādi biroja preces uzreiz padarīt jūsu telpu parādās vairāk organizē un dara to visai daudz vieglāk, lai saglabātu to, ka veidā.

Iedvesmojošas Vision Board

Corkboard atspoguļo ikdienas darāmo noteikti palīdz uz produktivitātes priekšpusē, bet pievienojot mērķus nākotnei formā fotoattēliem un ziņojumiem palielinās savu ražošanas jaudas desmitkārtīgi. Mēģiniet pagrieziena jūsu korķa tāfele uz redzes klāja atspoguļo lietas, ko visvairāk paveikt tuvākajā un tālākā nākotnē, un skatīties, kā jūsu ikdienas motivācijas līmenis palielinās.

 

You may also like