Skip to main content

9 Home Office Idejas Jūsu ražīgākais Space vēl

Ar tālvadības darbavietas, ārštata karjeru, un darba devēja elastību, vairāk un vairāk cilvēku izvēlas no deviņiem līdz pieciem gulēšanai. Tā vietā, viņi uzturas mājās.

Izgriežot darba vietas uzmanību, pārpildītās biroji, un vissvarīgāk, brauciena laika, tie, kuri var iegūt tiešsaistē un iegūt darbu, neizejot no mājas parasti ir laimīgāki un produktīvāk. Un arī neviens spriež tos uzturas savās pidžamas pagātnes 10:00 vai ko viņi ēd pusdienās. Bonus.

Bet kļūst produktīvā darba stundas, ir nepieciešama telpa, kas ļauj to.

Ja jums nav mīlestība vietu jūs strādājat, pavisam godīgi, jums būs grūti laiku iet tur. Un mēs visi zinām, ka ir grūti pietiekami, iegūt darbu, pirmajā vietā, vai ne?

Te ir mūsu 9 mājas biroja idejas jūsu visvairāk produktīvu telpā vēl:

Atrast īsto vietu

Izvēloties pareizo vietu jūsu mājās birojā var šķist no-brainer, bet veltiet izskatīt katru iespēju. Tas var likties skaidrs, lai ņemtu vismazāko vai vismaz lietoto guļamistaba, bet ir lielāks, saulaināks viesu guļamistaba labāka izvēle? Vai telpa darīt dubultu nodokli, ja reti viesi palikt ar jums?

Ja jums ir greznība lielu mājās, tas ir arī svarīgi apsvērt, ja jums vai nevēlaties būt augsta satiksmes zonā. Ja jums koncentrēties labākais bet amidst troksni un darbību, telpa nost no dzīvojamās istabas ir laba izvēle. Nelielām meklētājiem, rezerves guļamistaba leju priekšnams būtu nodrošināt lielāku mieru un vientulību.

Vai viss pie gatava

Jūs nevarētu nodot savu sudrablietas jūsu veļas telpa, tāpēc nav rēķināties jūsu birojā, jo pilnīgs, kamēr tas ir pilnībā aprīkots ar pildspalvas, papīrs, aploksnes, un arvien svarīgākajiem lādētājiem. Mazāk reizes dienā, jums ir jāiet meklēt kaut ko, jo labāk.

Bet hey, neaizmirstiet paņemt pārtraukumu. Nav iemesla pack pusdienas, labi?

Apskāviens dabisko apgaismojumu

Cilvēki ir ieprogrammēts, lai justos laimīgāki (un, cerams, sk produktivitātes pieaugumu), kas pakļauts dabiskās gaismas. Veikt kāds logs kosmosa jums ir, un uzsvērt to ar izkārtojumu jūsu mājas birojā. Ja ir pietiekami daudz vietas, lauzt gulēšanai-standartus un peldēt jūsu galda prom no sienas, paralēli loga. Jums tiks novietots baudīt skatu bez risinātu ar atspīdumu.

un mākslīgu

Visi logi pasaulē nedos jums pietiekami daudz gaismas, kad ārā ir tumšs, tāpēc nav aizmirst gaisotni un praktiskumu akcentu apgaismojums. Šī ir arī lieliska iespēja, lai stils jūsu biroju ar apgaismojumu dekoru. No uzdevuma lampas, galda lampa un grīdas lampu papildus var apvienot, lai izveidotu dažādas noskaņas. Ideāls ziemas darba, ja pat ne tik agri-ceļas ir izveidota pirms saules.

Veikala lietas, kā jūs saglabāt lietas

Viens no krāšņās daļas strādājot mājas birojā ir tā, ka nav uzņēmuma izsniegts metāla dokumentu skapi plopped savā darbvietā. Taču jūs joprojām ir nepieciešama vieta, kur glabāt svarīgus dokumentus. Meklējiet šiks, bet praktiskā glabāšanas risinājumus. Žurnālu plaukti ir labi tiem, kam patīk, lai saglabātu savus dokumentus vertikāli. Ja esat papīra rati, piemēram, man, vienkārši bin uztur kaudzes meklē nedaudz organizēti un tīša.

Būt viegli

Pinterest ir lieliska biroja iedvesmu, bet veikt lielāko daļu to, ko jūs redzat ar graudu sāls. Beigās, dienā, funkcija būtu atsver formu. Nekas, runā uz šo tik skaidri kā atlases galda krēsls. Jums nav jādodas uz lielgabarīta melnu ādu, bet jums vajadzētu būt pārliecināti, ka jūsu izvēle nodrošina lielisku muguras atbalstu un veicina labu stāju – Chic plastmasas vai koka krēsli, nav gatavojas samazināt to par šo darbu.

Saglabājiet savu kaklu (nē, tiešām), saglabājot augšdaļu datorā acu līmenī. Jums izskatīties mazliet uz leju uz ekrāna, saglabājot jūsu vāki daļēji slēgta un cīnās nogurumu. Ir daudz stilīgu iespējas uzraudzīt un klēpjdatoru stendi, kas dos jums palielināt jums nepieciešams.

Iet zaļa

Tas nav noslēpums, ka iekārta vai divas var veikt liela atšķirība jebkuras istabas jūsu mājās. Izlasīt dažas zemas uzturēšanas augi, kas plaukst jūsu biroja vidē. Sukulenti parasti droša izvēle, kā arī klasika, piemēram, čūsku vai gumijas augiem.

Vai jūs pastāvīgā ziedu pircējs? Raut daži no ēdamistaba galda pušķis un pievienot tos vāze vai netālu no jūsu rakstāmgalda.

Iegūt ērts

Treniņbikses ir oficiālais apģērbu darba no mājām, vai ne? Tomēr, lai ērti ir vairāk nekā tikai drēbes un galda krēsliem. Ja jūsu biroja telpa ir pietiekami liela, jūs varat apsvērt iespēju pievienot lasīšanas krēslu vai dīvānu, lai veiktu zvanus vai pārtraukumi.

Ja jūs plānojat ir apmeklētāju jūsu birojā, iecelt kādu vietu tiem, kā arī. Vai jums izvēlēties neformālākā uzstādīšanas, kā aprakstīts iepriekš, vai pieturēties pie vienkāršas krēsli saskaras jūsu galda vietas? Katrā ziņā, izveidojot savu biroju, lai pielāgotos gan jums, gan ikviens, jūs uzaicināt savā birojā prasa domāja par to, kā jūs izmantojat telpu.

Padariet to savējo

Tikai tāpēc, ka jūs esat mājās, nenozīmē, ka jūsu mājas birojam jābūt bez personas skar. Fotogrāfijas no jūsu ģimenes, iedvesmojot citātus vai mākslas darbu, un jēgpilnu knick nieciņiem var padarīt jūsu birojā justies vairāk pieejams un savu.

You may also like