Skip to main content

Best Padomi Dekorēšanas Home Office

Tātad jums ir mājas birojs. Apsveicam! Daudz cilvēki ilgi veltīta telpas savās mājās, kur tie var koncentrēties un problemātiskie to-dos. Tas ir teikt, ideja par mājas biroja un realitāte, kam var būt ļoti atšķirīgs. Ņemot birojs savā mājā ir viesmīlīgs darbu svētnīcā jūsu dzīves telpu. Kā jūs saglabāt savu biroja zen? Ja jūs vēlaties, lai radītu vietu, kur jūs tiešām patīk strādāt, kas integrē ērti uz pārējo jūsu mājā vai dzīvoklī (un dzīvi), jums ir nepieciešams domāt par savu dažādām iespējām dekorēšanai mājas birojs.

Jūs nedrīkstat domāt, ka izveidot estētisku jums baudīt jūsu birojā ir jābūt top darba dzīves prioritāte. Bet dekorēšana mājas birojs tādā veidā jums patīk, ir faktiski diezgan spēcīgs. Kad jūs baudīt telpu, jūs vēlaties, lai saglabātu to sakārtot, un tas var arī palīdzēt jums baudīt savu darbu. pat tad, ja tas ir, kur tu dzīvo – – No pozīcijas uz biroju sīki mājas darbi ir daudz vieglāk, ja jums iet uz vietu, kas ir patīkams, lai jums.

Paturot to prātā, tas ir vērts nodot kādu darbu par Dekorēšanas jūsu mājās birojs. Lai palīdzētu iegūt jums sākās, mēs esam noapaļojot uz augšu daži top padomus zemāk.

Kārtojiet

Tas nav noslēpums. Mājas biroji var iegūt netīrs – ātri. Lai saglabātu kaudzēm līcis, tas ir vilinoši, lai krājumi uz organizatorisko tvertnes, atvilktnes utt Ir aptuveni miljons lielas iespējas tirgū, lai palīdzētu jums saglabāt jūsu mājas birojs top formu. Vienīgā problēma ir tā, ka tas viss ir pārāk viegli, lai ķekars no tiem mājās, bet faktiski to īstenošanai.

Pirms sākat ganāmpulka up par atvilktņu organizatoriem un kartotēkas, izvirzīti daži domāja par to, kā jūs faktiski  organizēt. Kas darbojas labi jums pārējo savu māju? Ja jūs jau ieradums ieskenējot kvītis un tur lietas digitāli, kāpēc pirkt dokumentu skapi jūsu mājas birojā? Ja jums ir viens mīļāko pildspalvu jūs vienmēr izmantot, kāpēc pirkt pildspalvu tasi? Do not get sūkātas uz biroju organizācijas hype. Jums ir elastīgi izveidot savu darba vietu. Darīt to tādā veidā, kas darbosies jums ilgtermiņā. Atcerieties, dekorēšana mājas birojs tādā veidā, kas nejūtas pārāk sterila ir daudz vieglāk, ja jūs esat izvairīties uzkrāt kaudzēm konteineros, mapes un organizatoriem.

Paceliet savu domāšanu

Pat vismazākā mājas birojā var pilnībā aprīkots ar lielu dekoru un organizācijas risinājumiem. Triks ir jādomā uz augšu. Palieliniet savu vertikālo kvadratūras pakarot mākslu tu mīli, pievienojot peldošās plauktiem vai uzstādot skapji augšu sienas. Jūsu sienas augstums ir aktīvs, kad dekorēšana mājas birojs. Nebaidieties, lai saņemtu koķetē ar to, ko jūs pakārt. Atvērt skapji varētu būt vienādās daļās praktiski un jautri. Aizpildiet tos ar noderīgu tvertnes līdzās krāsainām grāmatām vai jēgpilnām tchotchkes. Nekad aizmirst, ka jūsu mājas birojs ir tikai, ka –  jums . Jūs varat izmantot visu augstumu sienas kā jūsu audekls kādu iedvesmot un vadīt savu produktivitāti.

Cut vads nekārtība

Mūsu digitālajā laikmetā, kas ir viens no absolūtā sliktākajiem lietas par biroju ir visi tech jucekli, kas uzkrājas. Jūs, iespējams, ir nepieciešams jūsu datoru un printeri, bet tas nenozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai skatās to juceklis kabeļu visu dienu. Veikt dažus soļus, lai saglabātu jūsu mājās birojs bez vadu jucekli. Cut caurumu aizmugurē pievilcīgu lodziņā. Jūsu maršrutētāju un citu nepieciešamo tehnoloģiju, var dzīvot tur ar virvēm baroti no muguras. Uzlieciet jaudas sloksnes zem, vai uz muguras jūsu rakstāmgalda. Izmantojiet kabeļu saites un komandu āķus strīdēties jebkuru auklas, kas saņem iespraust šīs jaudas sloksnes un pabarot tos pa aizmugures mēbeļu kur viņi no redzesloka. Jūs būsiet pārsteigti, kā vienkārši noņemot grausts ar vadiem padarīs jūsu biroja justies tīri un gaiši.

Lai top gaisma

Biroji ir pazīstami ar savu krasā apgaismojums – konkrēti, fluorescents. Kāpēc biroji bieži izvēlas sterila, aukstu apgaismojumu, kas liek jums justies kā jūs zem mikroskopa? Jo viņi zina viens pamata darba princips: pietiekams apgaismojums padara darbu vieglāku. Mēs jau celms mūsu acis skatās ekrāniem lielāko daļu dienas. Vai nav padarīt to sliktāk ierobežojot apgaismojumu jūsu mājās birojs. Izmantot dabisko apgaismojumu, cik vien iespējams, bet pārliecinieties, ka jūs papildināt kur tas nesasniedz. Labi lit birojs ir laimīgs, produktīvs vienu.

Jūties kā mājās

Jūsu adrese ir paplašināt jūsu mājā vai dzīvoklī. Tā vajadzētu izskatīties un justies kā vienu. Dekorē ar tādu pašu tēmu esat lietojis savā mājā un iekļaut priekšmetus jums patīk. Nekas nav pie robežas. Ja jūs augu cienītājs, sega jūsu mājās birojs zaļā krāsā. Ja hygge ir jūsu VIBE, pievienot plīša paklāju un mājīgu mest jūsu biroja krēsls. Neierobežo sevi, tikai tāpēc, ka tas ir darbvietas. Jums būs daudz produktīvāk telpā, kas sniedz jums prieku, tad kāpēc nav laisti papildus kopšanu, lai izveidotu biroju, kas jūtas kā mājās?

Sākt Dekorēšanas mājas birojs

Vai jūs vēlaties zināt, labākais veids, kā izdaiļot jūsu birojā? Sākot. Tas ir patiešām vienkārši. Jūs intuitīvi zināt essentials: galds, krēsls, lampa. No turienes, baudīt procesu atrast gabalu jums patīk, kas iedvesmo savu labāko darbu. Dekorēšanas mājas birojs var aizņemt laiku. Bet jums ir visu jūsu dzīvi uz darbu, tāpēc ir vērts pūles!

Kādi ir daži veidi, kā jūs esat integrējis savu biroju uz mājām? Vai jums ir kādi citi gudri triku vēlaties dalīties?

You may also like