Skip to main content

Mūsdienu mirgojošās Home Office Idejas

Mūsdienu mirgojošās Home Office Idejas

Vai tu strādā no mājām katru dienu vai regulāri atrast darbu pēc jums mājās no biroja, jūsu mājās birojā var viegli kļūt par vienu no istabas mājā, ka jūs pavada visvairāk laika. Sakarā ar to, ka tas ir ļoti svarīgi, ka dizainu no istabas būt saistoša un enerģiju. Tādā veidā, neatkarīgi no tā, kā jūs jūtaties par darbu, kas jums jādara, kamēr jūs esat tur, dizains telpa palīdz pacelt jūsu garu un dzīt jūs uz panākumiem. Tur ir jebkurš vairāki veidi, lai radītu vietu, kas iedvesmo jūsu radošumu un disku. Krāsas , modeļus, un māksla ir visas labas vietas, lai sāktu. Vai arī, ja kas jums nepieciešams, ir kluss telpa savākt savas domas un uzmanību, jūsu vieta var palīdzēt jums darīt, ka pārāk. Nomierinošu, neitrāla krāsa paleteun minimālisma mēbeles uzlabos jūsu zen un optimizēt savu darbplūsmu. Neatkarīgi no jūsu darba stils, tur ir telpa, kas palīdzēs jums jūsu vislabāk. Un, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet to, šeit ir daži pasakains iedvesmojošas idejas dekorēšanai jūsu mājās birojs.

Mājas birojā parasti nav lielākais istabu mājā. Bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat justies kā jums ir visas telpas, jums ir nepieciešams, lai izstiepties. Ja viena siena ir viss, kas jums ir, lai jūsu birojā, sev galda telpa, kas aptver visu sienu. Tādā veidā jūs nekad justies kā tad, ja jūs tikai tikai ap savu krēslu.

Birojs Nook

Ja jums nav pietiekami daudz brīvas vietas, lai sniegtu jūsu mājas birojā visu istabu uz sevi, jums būs nepieciešams atrast veidus, kā iekļaut to dekori citā telpā. Viens veids, kā to darīt, vienlaikus nodrošinot biroja telpas savu telpu un personība ir noteikt zonu ar krāsu. Šajā telpā, viss birojs ir krāsoti melnā krāsā, bet pārējā telpā ir gaiši pelēka. Tas palīdz birojs būt atsevišķi, vienlaikus nodrošinot sižeta zagšanas dizaina elements uz lielāku istabu.

Stilīgs Uzglabāšana darbam mājās

Par vairāk uzglabāšanai mājās meklējumos nekad ierobežota tikai birojā. Bet tā ir viena no vietām, kur jautājums stādās visvairāk pressingly. Labā ziņa ir tā, ka ne tikai uzglabāšanas pieejama jūsu birojā, bet ar nelielu radošumu, jūs varat darīt to uzkrītošā funkcija, kas turēs savus failus, vienlaikus dodot savu biroju foršs un stilīgs izskatu.

Šajā rūpniecības izskata telpā, mājas adrese ir dota vēss, modernu noskaņu ar ģeometriski izstrādāta plauktu vienošanos. Plaukti ir ideāls kontrasts ar vintage galda un gadsimta vidus krēslu. Materiālu un laikmetu sajaukums palīdz pievienot šarmu mazo biroju.

Uzkrītošā funkciju sienas

Nekad nenovērtē varu modeļiem. Pareizie modeļus, piemēro arī, var dot dzīvību, lai tikai par jebkuru telpu neatkarīgi no formas vai izmēru. Tātad, ja jūsu mājās birojs ir mazliet par mazu pusē, bet jūs nevēlaties, lai justies kā jūsu mājās ir savi iebūvēti kabīne, džeza lietas pat mazliet ar spēcīgu devu modeli.

Lūk, īss iezīme siena sporta fonu melnbaltām diagonālām svītrām, ir viss, kas nepieciešams, lai šo Petite mājas darbvietas, lai pārietu uz nākamo līmeni. Pat tā, šī vieta Gudri atturas ļaujot iezīme sienas patstāvīgs. Tā vietā, mazākas pops no modeļa tiek austi visā telpas mākslas un uzglabāšanas kastes. Papildu rakstaina piezīmes palīdzēs uzturēt interesi notiek vienlaikus dodot kontekstu sienas.

Biroju par visu komandu

Sākums biroji bieži kopīgi telpas, tad kāpēc ne padarīt telpu visiem? Pat ar tikai vienu sienu, lai strādātu ar, šo Kosmoss nodrošina telpu diviem pilniem darba stacijām ar Nolasot koka graudu rakstu krēsliem. Par siltās krāsas krēsli izceļas no pārējā biroja – veikts galvenokārt toņos pelēkā – lai mazliet enerģijas šajā rāms darba telpu.

stilīgs simetrija

Šī telpa aizņem koplietojamās biroja telpas koncepciju soli tālāk ar darba zonā izstrādāta ar satriecošu sajūtu simetrijas. Identisks krēsli ar saviem rožu zelta kājām ir lieliski krāsains sākuma punkts dvīņu darba stacijām. Montāžas uzglabāšanu, apgaismojumu, grāmatas un pat mākslu iebūvētajā konsolē, šī 1-sienas biroja platība ir liecība jaudu efektīvi un efektīvu dizainu.

Darba-In Art Gallery at Home

Viena no skaistākajām lietām, par mājas birojs ir tā, ka tas tiešām varētu būt kāds vēlaties būt. Un, ja jums patīk māksla, tad tur nekas apstāšanās jūs no pagrieziena jūsu birojā jūsu pašu personīgo mākslas galeriju. Šī vieta ir skaists piemērs, izmantojot sienas pārvērst biroju par telpu, lai iedvesmotu jaunradi un aktivizēt prātu. Saglabājot ļoti mierīgu un mediative sajūtu, šī vieta apvieno vairākas krāsains mākslas darbiem uz galerijas sienas , kas aptver divus sienām. Tas var būt arī lielisks risinājums, ja jums ir vairāki mākslas darbi, kas jums nav spējuši strādāt uz dekoru jūsu citām telpām.

Spilgts Pop Color

Krāsa ir viens no visvairāk tiešo mēģinātu iekļūt ietekmi jūsu interjera vidē veidos, kas ir pārliecināti, lai jūs ietekmē kārtas. Galvenais ir atrast pareizo līdzsvaru starp krāsām jums patīk, lai radītu vietu, kas jums nepieciešams. Jūsu mājas birojā, iespējams, nav nepieciešams aizpildīt ar tiem pašiem spilgtas krāsas kā savas dzīves vai ģimenes numuri, taču tas joprojām varētu gūt labumu no viena brīža krāsu, kas noteikti visu laukumu off.

Šī vieta ir pētījums mājas biroja dizaina neitrālu krāsu paleti. Cool sienas un grīdas ir papildināti ar silto koka toņiem rakstāmgalds, plaukti un krēsliem. Kas apvieno to visu kopā, tomēr, ir spilgti pop dzeltens , kas nāk no skapja. Bez nospiedošs pārējo telpu, tikai brīdi šo smaidu izraisošu ēnā ir pietiekami, lai mudinātu visas telpas, pārveidojot citādi parastu mājās birojs.

Going Big ar krāsu

No otras puses, jūs vienmēr varat doties liels ar krāsu, kas aptver iezīme sienas vai pat visu istabu jūsu mīļākie ēnā. Šī krāšņs, atdzist ēnojums zils ir tikai par visu, ka šis numurs vajadzībām. Ar to, arhitektūra sienas kļūst modelis, un siena kopumā nodrošina audekls māksla tiešām pop.

Mazliet krāsu Visur

Vēl viens veids, kā iet par apvienojot krāsu jūsu mājās birojs ir izplatīt to apkārt. Tā vietā, lai paļautos tikai uz viena gabala vai vienu toni, mēģiniet apvienojot krāsu no visiem stūriem, layering mazas pops, lai izveidotu lielu vizuālo ietekmi. Šajā vietā izpaužas balansēšanas akts tikai labi, ar krāsām izplatīties visā telpā eklektisks un iesaistoties telpu strādāt.

Light-Aizpildīta Office

Viena no jaukākajām un veselīgāko lietas, ko jūs varat darīt pats mājas birojā, ir sev vietu ar daudz dabiskās gaismas. Pat ja jums nav iespēju sienas garuma logiem uz visām pusēm, jūsu biroja telpu un jūsu garastāvoklis būs tikai ieguvēji no pieplūduma saules gaismas. Arī tad, ja pārtraukums laika ruļļos apkārt, tur nekas labāks, nekā veikt dažas minūtes, lai sapnis, kamēr jūs skatiens ārā pa logu.

Numurs ar sevi

Ja jums ir nepieciešama telpa, lai sevi, kad jūs strādājat, bet nav vietas, lai izvietotu atsevišķu mājas birojs, jūs vienmēr varat domāt par padarot atdalīšanu pats. Šī mājas biroja telpas Carves ārā kosmosā visu pati ar izliektais stikla sienām komplektā ar durvīm. Tas ir novatorisks risinājums, lai jautājumos, telpu, ka daudzas mājas birojiem jāpļauj.

 

You may also like