Skip to main content

Modernas un Chic Idejas Jūsu Home Office

Ikvienam ir atšķirīgs kopumu vajadzībām savu darbvietu, tik daudz dizaina idejas nekādā ziņā nav viens izmērs der visiem. Tomēr tas nenozīmē, ka, izveidojot perfektu biroja telpas nav iespējams, tālu no tā.

Tātad, ja jūs sajūta overwhelmed ar ideju izveidot telpu, kas ļaus jums strādāt no mājām, izskatās ne tālāk. Mēs esam sastādījuši sarakstu ar ieteikumiem, kas palīdzēs jums izveidot mājas birojs, kas ir tikpat funkcionāla, kā aicinot.

1. Izveidot fokusa apgabaliem

Kā jūs iedomāties dizainu jūsu birojā, pārliecinieties, lai ņemtu vērā visas darbības, jūs pabeigtu šajā telpā. Vairāk nekā iespējams, jums būs nepieciešams iekļaut galds lietot vienlaikus risinot dokumentus. Bet, lai pabeigtu dažādus uzdevumus, atsevišķas nozīmīgām jomām var būt noderīga.

Papildus savu galveno darbvietas, padomājiet par iekļaujot papildu atpūtas zonu, lai noturētu diskusijas vai tikšanās ar klientiem. Alternatīvi, ja ir vairāki ģimenes locekļi, kas ir nepieciešams, lai dalītos vietu, saglabāt lietas, piešķirot katrai personai individuāli vietu strādāt no organizē.

2. Iekļaut Daudz Storage

Turot biroja organizētās var būt cīņa par daudz. It īpaši, ja jūs esat cilvēks, kam ir tendence kļūt aprakti saskaņā ar nepaklausīgu galda, tāpēc tas ir ļoti svarīgi iekļaut daudz glabāšanas risinājumu jūsu dizainu.

Ja jums ir brīvas vietas, skapji un iebūves ir ideāli, lai uzglabātu lielākus priekšmetus. Atvērt plaukti ir viegls veids, kā sajaukt funkcionālus priekšmetus un dekora elementus, kā arī.

3. Izvēlieties neitrāla

Viena no galvenajām atziņām krāsu teorijas ir tā, ka krāsas, kas ir izvēlēti, lai izdaiļot telpu, var būt spēcīga ietekme uz mūsu noskaņas. Zils, piemēram, bieži tiek interpretēts kā nomierinošu, bet dzeltenais ir pierādīts, lai izvilinātu trauksmi.

Tā kā biroja telpas, ir vieta, ka jūs vēlaties, lai varētu palikt koncentrējas, tas var būt lietderīgi noteikt lielas punches krāsu  un emocionālās reakcijas tie ienes – malā. Tā vietā, koncentrējieties uz izvēloties lielākoties neitrālu krāsu paleti, kas ļaus jums, lai lielāko daļu jūsu uzmanību uz uzdevumu pie rokas.

4. Accent ar personīgo preces

Cik vien tas ir svarīgi, lai varētu koncentrēties jūsu birojā, tas ir arī svarīgi, lai radītu telpu, kurā jūs būsiet laimīgi pavadīt laiku. Neaizmirstiet iekļaut dažus dekora elementus un gabalu sienas māksla, kas izceļ jūsu personīgo gaumi.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to izdarīt (kamēr vēl veidojot vienotu dizainu), ir, lai jūsu personīgās mantas diktēt savu akcentu krāsas. Vai jūsu labākais, lai atbilstu treknrakstā nokrāsas šajās personīgās mantas un iekļaut tos taupīgi visā telpā.

5. Bring ārā

Pētījumi liecina, ka klātbūtne dabiskās gaismas profesionālās telpās ir ļoti pozitīvu ietekmi uz darbinieku produktivitāti un morāli. Tas ir jēga tikai, ka šie jēdzieni būtu viegli tulkot mājas biroja vidē, kā arī, lai atrastu veidu, kā iekļaut ārā.

Kad vien iespējams, veikt logus neatņemama daļa no jūsu dizainu. Padomājiet par to saskaņojot savu galdu zem palodzes un izvēloties neuzbāzīgas žalūzijas. Bez tam, nevilcinieties, lai iekļautu citus dabas elementus savu dizainu. Svaigi zaļumi būs pievienot krāsu telpu un palielināt jūsu noskaņojumam.

You may also like