Skip to main content

11 Jednostki Ekologiczne ścienne, które przynoszą Kreatywność do Twojego salonu

Zaprojektowanie idealnego salonu przede wszystkim o ustalenie, że idealną równowagę między formą, funkcją i nieuchwytnego „to” czynnik. Przy wyborze odpowiednich barw i ozdób jest istotną częścią tego wszystkiego, półki i szafki, które schować bałagan i pomóc stworzyć doskonałą koncentrator dla wszystkich Twoich potrzeb rozrywki są też absolutną koniecznością. Łącząc trend eleganckie, ekologiczne meble i elastycznych elementów ściennych, które zapewniają swobodę kompozycyjną The system B_Green dzień od Alf Grupa obiecuje zmienić atmosferę salonie zawsze! Wykonane z unikalnego „Eco Wood” , te ekskluzywne jednostki dodać zarówno fakturę i wzór do przestrzeni.

11 Jednostki Ekologiczne ścienne, które przynoszą Kreatywność do Twojego salonu

W ciągu ostatnich kilku miesięcy widzieli przybycie niektórych oszałamiające modułowych jednostek ściennych i niesamowitych ekranów salonie, które z kolei właścicielem domu do wynajęcia na projektanta i pozwolić mu wyczarować prawie każdą kompozycję według własnego wyboru. B_Green kontynuuje ten trend innowacji i indywidualnych rozwiązań wystrój z jego zasadami, prostych jednostek magazynowych uchwytów mniej i ekskluzywnych kawałków takich jak SEVEN . Poszczególne moduły mogą być łączone w celu ukształtowania niskie szafki, ułożone półki regałów wspaniałe i układy ścian, które łączą wiele otwartych i zamkniętych półek.

Elastycznych salon meblościanki z regałami i konsole rozrywkowych

Wspaniałe oświetlenie włącza zamontowany Półka ścienna do showstopper

Gorgeous eco wood kształtuje stylowe i trwałe regały magazynowe

Wiele jednostek Siedem wykorzystywane do kształtowania stylową kompozycję

Jednostki otwarta i zamknięta ścianka podstawy i kształt urządzenia domowego oraz układ dnia

Inteligentne B_Green życia jednostki pokojowe oferują swobodę kompozycyjną

Proste, czyste linie proste, konstrukcja i bez uchwytów fronty upewnić się, że każda z jednostek doskonale wpisuje się w eleganckim, nowoczesnym stylu, że wiele pokoje dzienne wydaje się objąć. Wszechstronny system pozwala również na pełne wykorzystanie przestrzeni pionowej w ofercie, a można nawet przeprowadzić kilka z tych jednostek do kuchni, aby upewnić się, że konstrukcja jest spójność między różnymi obszarami w salonie na otwartym planie. Doskonały wybór dla tych, którzy chcą kształtować nieskazitelną domu!

Piękny i ergonomiczny układ salonu dni od Alf

Elegancki wykorzystanie szary i zielony w salonie

Delikatny wzór i tekturowych piękno zwiększenia atrakcyjności jednostek ściennych

Hot pink ożywia meblościanka twórczy salonu

You may also like