Skip to main content

Niesamowite farma-Style Salon Porady

Farma Style Poradnik

Z ukłonem w stronę przeszłości, ale mocno obsadzone w obecnym, dom w stylu oferuje projektowanie domu modnej sposób osiągnąć ustawienie ponadczasowy. I pomimo wspólne cechy podobny wykorzystaniu neutralnych kolorach i organicznych materiałów-dzisiejszym stylu wiejskim zawiera również nowoczesne aktualizacji, dzięki czemu jest to atrakcyjne opcja dla wszystkich typów domów. Jeśli salon jest w potrzebie modernizacji, zawierają kilka koncepcji zmian-tu otwarte, drzwi stodoły tam-na wygląd, który jest daleko od jednego uniwersalnego wszystkich.

Open-Concept farma Salon

Komfortowy dom otwarty pojęcie pokój dzienny

styl wiejski nie zawsze trzeba patrzeć rustykalny. W rzeczywistości, wiele domów biorą przełomu XIX i XX wieku domy i otwierają się do wnętrza, aby rzucić światło naturalne w ich przestrzeni. Ten pokój pokazy Jennifer Robbins Wnętrza jak otwarta koncepcja życia i jadalnia, kompletne ze szklaną ścianą kratkę, unowocześnia tradycyjne podejście surowy zamknięty. Wygodne umeblowanie przemysłowe oprawy oświetleniowe oraz pionowy shiplap nadać tej przestrzeni gospodarskiej czuć, że nie jest over-the-top.

Eklektyczny dom Living Room

Kolorowe i ecletic dom salon

styl wiejski jest bardzo elastyczne i łatwo można połączyć z wieloma innymi trendami wystroju domu. Sztuką deco lustra i zasłon komórkowych pary oraz z poziomym shiplap i perskiego dywanu, aby ten pokój dzienny przez Judith Balis Interiors zarówno tradycyjne i przejściowy. Dodaj nowoczesną kanapę i stolik dla czystej wygląd, który jest atrakcyjny dla oka.

Zregenerowana Wood sufitowa Salon

Farma salon z kamiennymi ścianami regeneracji sufit z drewna

Zawierające organicznych materiałów budowlanych do wewnętrznej przestrzeni umożliwia pomieszczenie mówić za siebie. Ten pokój Kelly and Co. projekt pokazuje, jak używać dom wiejski elementów konstrukcyjnych w kamiennym domku kraju. Obejmując oryginalne atrybuty przestrzeni podobny odsłonięta ściana z kamienia i drewna sufitu umożliwia połączenie tekstury dla oka wylądować na. Następnie, prosty wystrój i umeblowanie modernizacji przestrzeni.

Tradycyjny dom Living Room

Klasyczny styl tradycyjny dom salon

styl wiejski jest o miłej prostoty i wygody. Tak więc, nie trzeba iść duże z wydmuchiwane sufity i drogich materiałów do paznokci wygląd. Pokój ten, zaprojektowany przez Bartletta, stawia na wygodę ponad otwartym, przewiewność. Niskie sufity doprowadzić ciepło do wieczora zimno zimą i zrelaksowany, ale eleganckie, meble oferują „tonąć w prawo” czuć. Zaktualizowana stodoła wyżywienie kominek, wraz z destruktu drewna, dodatkowo podkreśla tradycyjny charakter pomieszczenia.

Monochromatyczny farma Salon

Czysty i ostry dom salon monochromatyczne

Współczesny styl salon może być przekształcona w eleganckiej wiejskiej rekolekcje poprzez włączenie shiplap wokół kominka, zregenerowane belki drewna i tonalny meble i akcesoria. W rzeczywistości, prawie każdy pokój (tak, nawet tych z lat 80. vibe) można otrzymać gospodarstwo talent dodając tylko kilka szczegółów. Ten nowoczesny pokój dzienny dom od projektanta Sophie Metz jest zarówno wyrafinowany i wygodny.

Przemysłowa farma Salon

Dom salonie z krawędzią przemysłowej

Prostota stylu wiejskim można dość łatwo wziąć zakręt przemysłowej. Ten pokój dzienny z Risinger & Co. pozwala detale architektoniczne sali, by wyróżniać, a następnie uzupełnia je w nowoczesne meble, barstools metalu i odsłoniętej rury pieca. Wołowej dywan dodaje zachodnią czuć, jak płynne mieszanki sama dwa style prezentami.

Współczesny dom Living Room

Dom z nowoczesną architekturę i meble

Pomimo nostalgii często związane ze stylem wiejskim, miłośnicy współczesnego designu z pewnością może jeszcze skorzystać z jego najlepszych cech. Weź ten współczesny gospodarstwo salonu przez Northworks architekci i planiści, na przykład. Pułapy na pióro i wpust powiedzieć „dom”, ale meble i otwarta przestrzeń pojęcie to bynajmniej.

Nowa konstrukcja dom Living Room

Nowy dom w stylu dom architektury

A dom nie musi być historyczny objąć tradycyjny styl gospodarstwo. Ten nowo wybudowany dom zaprojektowany przez architekta Tom meany łączy cechy takie jak belki sufitowe, szklone okna i dużym kominkiem stworzenie nowoczesnego domu z wygodami klasycznym wiejskim.

Doprowadzić zewnątrz w

Salon w nowoczesnym gospodarstwie ze składaną ścianę

Połączenie z natury jest powracającym tematem w nowoczesny design dom. Ten pokój dzienny z Joseph Farrell Architektury posiada składaną ścianę okien łączą przestrzeń wewnętrzną z patio. elementy organiczne, takie jak dywan z juty i rośliny żywe dalej reprezentować salonem, który czuje się wolny i nieograniczony przez zamazywanie in z out.

Zastosowanie shiplap

Rodzina przyjazny dom pokój dzienny z shipslap

Ponieważ drewno użyto tak mocno w gospodarstwach z przeszłości, shiplap panele jest jednym z najprostszych sposobów, aby przynieść styl w nowych domach. Po zainstalowaniu wybierz deski, które mają nicki i zadrapania, ponieważ replikować wygląd długoletniego użytkowania i wywołują poczucie historii. W tym pokoju przez Renew Właściwości, zabarwione drewno kominkowe przesunięcia płaszcza shiplap stworzyć kontrastowy charakter.

Dodaj Farmhouse Kolor

Pale Blue farma Salon

Światło i świeże paleta kolorów jest zawsze dobrym wyborem dla pomieszczeń dom w stylu. Ale nie zawsze trzeba iść biały. Zamiast Włączenie jasnoniebieskie do przestrzeni przez płaszcza i regał akcentami. Buffalo tarte przykładem tego wyboru koloru, łącząc go pięknie z białym mebli i wykończenia z jasnego drewna. Jasnoszary i ciepłe płatki owsiane również pracować również na prosty i nieskomplikowany wygląd.

Włączenie oryginalnych elementów

Klasyczny styl wiejski naniesienie Autentyczne Cechy

Część tego, co sprawia, że ​​gospodarstwo styl tak atrakcyjne jest komfort, który pochodzi z kawałkami historii. Więc dlaczego je ograniczyć? Ten salon jest wypełniona antiquey upiększeń jak awaryjną mebli, krzeseł tradycyjnych rolniczych i szafek drutu kurczaka. Przeglądaj sprzedaży nieruchomości i pchle targi do real deal, lub sklep dla nowych akcesoriów, które objąć gospodarstwo estetycznych.

Dodaj sofie Czernica

Styl rustykalny salon z sofą czernica

Kto mówi, że gospodarstwo istota nie może zaoferować podpowiedź luksusu? Grając z wystrojem, można zorganizować tradycyjny pokój spojrzeć zarówno wygodne i dopasowane. Ten dom salonu przez pary Źródło typu Classic elementów z eleganckim czernica kanapa dla nieoczekiwane (ale bardzo mile widziane) wyrafinowania.

Stosować Barn Drzwi

drzwi stodoły dać każdej przestrzeni w tradycyjnym stylu gospodarstwa. Plus, są świetne oszczędzających przestrzeń do małych pomieszczeń i można łatwo podzielić się plan piętra na otwartym planie. W niektórych przypadkach, dwa drzwi stodoły są nawet lepsze niż jeden! Ten niezwykle ukształtowana pokój, dzięki uprzejmości Edward Ira Schachner, wykorzystuje drzwi stodoły komplement kominek i wzmacniać wygląd gospodarstwo.

 

You may also like