Skip to main content

Stylowe niebieski pokój Pomysły

Najlepsze Niebieski Living Rooms

Niebieskie pokoje dzienne w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Od tradycyjnych po nowoczesne, aby wszystko pomiędzy, niebieski to kolor, który w całej rozpiętości stylów jak żadna inna. W rzeczywistości, obok neutralnych, nie ma grasscloth pokryte kolor udekorować niż niebieski. Tak czy smakuje zwrócić się do jasnych i pogrubienie lub miękki i subtelny, te niebieskie pomysły salon pewno zapewnić wystarczającą inspirację.

Błyszczący i Dramatyczna

Celebrity Thom Filicia projektant znany jest stworzenie miejsca, które są klasyczne jeszcze jakieś nieoczekiwane flair, które wyróżniają je spośród tłumu. Ten niebieski pokój dzienny w Greenwich, Connecticut nie jest wyjątkiem. Jedną z najważniejszych rzeczy należy zauważyć, że podczas gdy farba jest bardzo ciemny niebieski, ma błyszczące wykończenie, które sprawia, że ​​bardziej ekscytujące i żywe niż matowym wykończeniu będzie. Rozważmy tę technikę przy użyciu ciemnych kolorów farb.

Klasyczna Restrained

Klasyczny salon, jak ten zaprojektowany przez Echelon własnych domów, jest ustawienie idealne dla tradycyjnych i powściągliwa Wedgwood niebieskimi ścianami. W połączeniu z białym beadboard sufitu i podłogi z jasnego Hickory kolor brzmi prawie jak neutralny, ale nadal nadaje wystarczającą głębokość, aby zachować poczucie pokoju wytrzymałe. Kolor w połączeniu z detali architektonicznych pomieszczenia udowodnić, że przestrzeń może mieć mnóstwo osobowości przed pojedynczy mebel jest umieszczona wewnątrz.

Ciepły i przytulny

Nie ma lepszego niż połączenie kolor niebieski i pomarańczowy. W przypadku tego ciepły i przytulny niebieski pokój, projektant użył Cory Connor ciemny, ale żywy odcień koloru podstawowego, a następnie ją akcentowane z nutą pomarańczy zardzewiały. Przez malowanie Wbudowane regały na książki w tym samym kolorze co ściany grasscloth pokryte, ona stworzyła poczucie intymności, a nie poczucie bycia otoczonego przez ten ciepły i przyjazny kolor.

Czyste i Współczesna

Kontrast jest kluczem w tej przejściowego salonu Alice Burnham Wnętrz. Ciemnoniebieski grasscloth tapety stanowi idealne tło dla dwóch dzieł sztuki współczesnej, podczas gdy niebieski połowie wieku nowoczesne wyskakuje sofa przeciwko śnieżnobiałą boazerią. Pomimo zastosowania kilku ciemne błękity, pokój utrzymuje jasny, przestronny uczucie dzięki badanym wykorzystaniem bieli i kremu.

Czeski Casual

Uspokajający kolory morza i nieba są idealne dla czeskich stylu pokoje. W tym obszarze mieszka prawie każdy kolor jest niebieski odcień, bez rzeczywistych kolorów akcent mówić. To spojrzenie na dźwięk dzwonka może być trudne, aby zdjąć, ale w tym przypadku, ogromne okna i ogromne ilości naturalnego światła wpadającego przez zapewnienie sobie przerwę od jednolitej przestrzeni kolorów.

Breezy Plaża Style

Sabrina Alfin projektant stworzył przewiewnego, plaża stylu rekolekcje poślubiając blues łzawienie z piaszczystych neutralnych w tej okolicy San Francisco Bay domu. Meble Slipcovered pomaga nadają przestrzeni odprężającą i swobodną atmosferę, podczas gdy naturalne ozdoby, takie jak dywan z juty, wiklinowe kosze i korzeni akcentuje pomoc przynieść do domu motywu plaży.

Miękki i subtelny

Delikatne błękity są świetne do dodawania miękką elegancję klasycznych przestrzeniach. Tutaj projektant Christina Marie stosować miękki niebieski pluszowa kanapa w bardzo podobnym odcieniu jak ściany, aby stworzyć komfortowe i uspokajające miejsca.

Eclectic Electric Salon

projektant Texas oparte Erin Williamson stworzył dramat w tej przestrzeni z głębokim, niemal elektrycznym odcieniu niebieskiego. Dzięki etageres bambus stylu są pomalowane na ten sam kolor co ściany, prawie wydają się być wbudowane i dać pokój poczucie dużej głębokości architektonicznego. Krem sofa praktycznie wyskakuje ze ściany, tworząc dynamiczny punkt kontaktowy.

Spokojny i fajny

Kojący paleta miękkich niebieski, szary i biały sprawia atmosferze uspokajającego w tym tradycyjnie stylu salonu. Tutaj zespół z Digs Design Company wykorzystywane miękkiej odcień niebieskiego na ścianach, a następnie ułożone w pozycji tej samej jakości tonalnej aby utworzyć wygląd.

Wyraźny i wyrafinowana

Fani ostry i wyrafinowany styl przejściowym można dostać dokładnie to, co chcą za pomocą ciemniejszych odcieni niebieskiego. W tym dużym niebieskim salonie zespół projektowy akcentów Et Dane wykorzystywane Stiffkey Blue od Farrow and Ball na ścianach, które dodają bogactwo i charakter i pięknie uwydatnia detale architektoniczne. W połączeniu z neutralnymi kolorami mebli i podłóg drewnianych bogatych wynik jest zarówno uderzające i wyrafinowane.

Cosmopolitan Chic

showhouses Dekorator przeznaczone są do zaprezentowania talentów Projekt wnętrza projektantów, a także w wielu przypadkach daje im szansę na ugięcie swoje mięśnie i mieć trochę zabawy. W tym pokoju z Kips Bay Dekorator Showhouse projektanta 2012 Brian del Toro stosować kombinację wzrok ciemny turkusowy i wapna, aby stworzyć efekt uderzające. W przeciwieństwie do marynarki lub indygo, morski ma ciepło, które dodaje przytulności do ciemnych pomieszczeń.

Funky tradycyjne

Według projektanta Annie Lowengart, inspiracją dla tego niebieski pokój przyszedł z zabytkowej tkaniny wykonanej w bogatych bluesa i ciepłe bursztynów. Opierając się na tym fundamencie elegancki jeszcze modny salon urodził. Ściana funkcja i zbudowany w regały są pomalowane w Farrow & Ball w chińskim niebieski która dodaje ciepła i trochę zabawy z tym cudownie eklektycznej salonie.

Ciemne i Moody

Głębokie indygo jest bogaty i mocny kolor i zależności od tego jak jest on wykorzystywany może być ciemny i nastrojowy, lub odważne i podnoszący na duchu. W tej sali zaprojektowanej przez Linda Burnside Interiors to trochę obu. Kolor na ścianach jest dość ciemny i bogaty, ale wyskakuje stosowane na meble w kolorze jasnym i draperia tkaniny dodać poczucie zabawy.

subtelnie Coastal

Jasne kolory są idealne dla otwartych przestrzeniach, takich przewiewnych tej otwartej koncepcji salonu i kuchni zaprojektowanej przez Schell braci Home Builders. Przypomina morze, kolor ścian jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń próbujących acheive przybrzeżnych klimat. Dodanie piasku kolorze tapicerki, kamiennym paleniskiem i sufit beadboard zakończyć wygląd przybrzeżnej bez bycia kiczowaty.

You may also like